0

@Janiama a Edmundo? W BRA gwiadza, ale ogolnie niespeliony?

0

@Hiacynk @NaFazieHitman Shevchenko czy Lewy?

0

Najlepsze duety napasciorow w historii?

0

@Kajtek77 Dla mnie przyklad na to, ze to jednak jest sport druzynowy.
Niezwykle przydanty, sprytny, schematy rodem z podworka Orlika.
Repka Niemiec - mimo wielu gwiadz swiatowego formatu - byly wlasnie chyba najrzadziej rozpatrywana wlasnie pod wzgledem tych gwiazd . bo zawsze widziano ich i oni siebie jako druzyne - Die Mannschaft.

#nieLubie

0

@Hiacynk Ortega :)

0

@MichalZZZ to jest najwiekszy problem. Jak Cie cos szybko nie wciagnie, to z tylu glowy wiesz, ze masz 20 innych propozycji.
Wlacz Alternatywy 4.

1

@MichalZZZ faza poszukiwan trwa :)

0

@Transu96 zblizony

2

@Hiacynk Co tu duzo dodac, legenda. Az sie prosilo by ta generacja zdobyla MS. Konkurencja jednak nie spala.
Jedyny minus starych kompilajci - slaba jakosc.

0

@msmsms piszac o nich, odnosisz sie to 95 proc LR ;)

0

@Janiama trza zglosic moderacji.

1

@Janiama Nalbandian za Federera, Lindros za Gretzkiego, Ian Thorpe za Phelpsa, Senna za Schumahera, M. Johnson za Bolta

0

@Kajtek77 A bagaz podreczny do ilu kilo?

1

@Danny Gaucho 96 tez wymiatali, niestety zlota bramka O. Bierfhoffa (po niefortunnej interwencji Kouby) pogrzebala nadzieje na ostateczny triumf. I tak bardzo daleko zaszli.
Znowu ci Niemcy.

0

@Walker Jak Benson, to oczywiscie Breezin.


0

@NeroTFP Bo Ty dziec kwiat jestes - peace and love.

0

@dorszyk22 zaciekawiles

0

Gdybyscie mogli wymienic jednego zawodnika z podstawy wielkich teamow Barcy, to kto to by byl i na kogo podmianka? (chodzi mi glownie o Barce Cruyffa, Rijkaarda, Pepa i Lucho).

0

@Hiacynk tak, bo kiedys to bylo. A jeszcze kiedys kiedys to ho ho..
skubaniec tez szybki byl. Wiekszosc BRA ze slumsow, a on chyba z inteligenckiej rodziny.

3

@Avada Kedavra dawno nie bylem na glownej, to nie widzialem.

0

@JimMorrisonFCB tez dobry wariat byl

0

@Hiacynk Lopez - niszczyciel BArcy z Valencii - tez wymiatal, tylko nie pamietam czy to byla typ 9 czy raczej skrzydlowy

2

@Hiacynk @kerouac a pamietacie to podanie od Crespo? Podanie jedno z tysiaca w tej akcji?


0

Moj ulubiony kanal na YT to...

1

@MarioVeB! A u nas ma juz wariantu koreanskiego?

polnocno...

0

@Hushovt Czasem podawali

0

Nie dosyc, ze TVP jest jaka jest, to rowniez Trojka robi sobie jaja i to nie tylko w Prima Aprilis.
W kazdy wtorek red. Jerzy Kordowicz puszcza tam audycje poswiecona muzyce elektornicznej, ktora mozna potem odsluchan na strone radia.
No niby link jest, ale ani czolowki, ani redaktora, ani muzyki elektronicznej nie ma...

https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2484552,Studio-el-muzyki-31-marca-godz-2207

https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2480153,Studio-el-muzyki-24-marca-godz-2205

0

@Striker troche dla zaawansowanych uzytkownikow. Duzo opocji, niektore strony moga dzaialas poprawnie dopiero po odblokowaniu pewnych parametrow.
W sumie bardzo na plus.

0

Najlepsze dodatki do przegladarek?
Tab manager plus dla chrome jest swietny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?