Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn naukowcy sie sprzeczaja (zawsze w sumie to robili)... i dobrze. A czasem i nie ;)
0
@MichalZZZ jak masz tak duzy wybor, to nawet mozesz odrzucic te lepsze propozycje, niestety
0
Wywiad z epidemiologiem M. Eichnerem (niestety w translatorze, bo mi sie tlumaczyc nie chcialo)
Eichner: Zyskujemy czas, ale obecne unikanie kontaktów tylko opóźnia problem. Jeśli wrócimy do normalnego życia po kilku tygodniach bez budowania znacznej odporności w populacji, znajdziemy się dokładnie w tym samym miejscu, w którym byliśmy wcześniej.
Rezultat: ten sam rozwój zacznie się od nowa: jedna zarażona osoba zarazi jeszcze trzy. Te trzy znowu, to dziewięć. W krótkim czasie krzywa znów rośnie wykładniczo. Właśnie wygraliśmy czas. Ale nie spłaszczyliśmy krzywej, zmieniliśmy ją.
calosc
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.tagesschau.de%2Finland%2Fcorona-entwicklung-interview-101.html
0
@MichalZZZ Sherlock, Prison Break, Peaky Blinders (troche nie pasuje do tej listy, brakuje mi ostatniego sezonu - ale jak juz kiedys pisalem - dla mnie ten serial jest dobry, bardzo dobry, ale nie wybitny - bo nie mam ochoty do niego wracac. A wracam tylko do wybitnych.), Gra o Tron - znam tylko kilka odcinkow i sceny walki, The Walking Dead - ogladam, ale czuje , ze nie dokoncze.
ps. to ze GoT i Peaky jest dla wielu serialem wszechseriali to mnie zupelnie nie dziwi. Po prostu u mnie tak nie jest.
0
@MichalZZZ Z Szerlokiem mialem podobnie.
Better Call Saul to serial wybitny i szczegolnie na poczatku zupelnie inny niz BB. Jesli lubisz rozkminy o stasunkach miedzyludzkich, lubisz Saula Goodmana oraz Mikea to nie mozesz tego ominac.
Ja mialem obawy, ze bede porownywal do BB, po kilku odcinkach okazalo sie , ze byly zuplenie bezpodstwne.
Serial niczego nie burzy.. a daja naprawde duzo do myslenia i poszerza swiat BB.
The Wire - tu nie ma co duzgo gadac, kto nie widzial, ten fujara.
ps. moim zdaniem masz problem - za duzy wybor ;)
1
@macio_944 To pani Olga chyba mimo woli mowi jednym glosem z korwinistami.
Druga czesc ladnie napisana, ale zupelnie to nie jest odkrywcze, bo nie tylko literatura, ale nawet seriale czy filmy trabia od lat od kruchosci czlowieka schowanej pod plaszczem technologii i pradu.
2
@Mesi12 fajnie wideo ktos tu podeslal - Mati Borek masakruje mlodego lewaka.
0
@KamQiX @tadzik447 @mateuszdabski
Taka odpowiedz dostalem na priv. :
Problem wyboru jest trudny, więc pozwolę sobie rozwiązać go metodą eliminacji. Na początek oświadczam, że nie widzę sensu zakupu dysku 640 MB zamiast 540. Gdyby tak 850 zamiast 540 to jeszcze, ale inaczej nie. CD-ROM-y 2x speed (tzw. double speed) odchodzą powoli do lamusa, więc nie jest to inwestycja na lata. Jeśli więc pozostaje wybór pomiędzy szybszym procesorem, kartą grafiki z pamięcią 1 MB i kartą muzyczną, to na twoim miejscu zdecydowałbym się na kartę muzyczną. Zadbałbym tylko o to. czy jest w 100% zgodna z Sound Blasterem.
Ad. P.S. Monitor oznaczony symbolem MPR II spełnia szwedzkie normy dotyczące nis kiego poziomu promieniowania elektromagnetycznego i może być uznany za bezpieczny (o ile komputery są bezpieczne). Filtr w cenie poniżej 50 złotych nie nadaje się raczej do niczego!
szacun @KamQiX
1
Chcę kupić komputer PC 486DX2/80. Doradźcie mi czy lepiej jest:
1. Dopłacić do procesora
486DX4/100?
2. Kupić kartę SVGA 1 MB zamiast SVGA 512 KB?
3. Kupić CD-ROM 2x speed?
4. Kupić kartę muzyczną?
5. Zwiększyć pojemność twardego dysku z 540 MB do 640 MB?
Mogę sobie pozwolić tylko na jedną z powyższych inwestycji, a komputer chcę wykorzystywać główniedo gier i programowania.
P.S. Czy monitor firmy Hlgh- Screen oznaczony symbolem MPR II jest szkodliwy dia oczu? Czy filtr za ok. 20 zł zmniejszyłby szkodliwość tego monitora?
0
@Danny Gaucho tu masz.
https://en.wikipedia.org/wiki/Spain_at_the_FIFA_World_Cup
0
@Danny Gaucho oni chyba Nawet w Polfinalach nie byli
0
@kerouac Ale wiesz ta ranga MS... i do tego Niemcy..
@Geble zo za bramka Bergkampa, co za podanie, ale ja kibicuje ARG :D
2
@Danny Gaucho Jak to przeszlo to jest po prostu do dzis niepojete.
3
@Danny Gaucho W sumie w pewnym okresie taka papierowa reprezentcja byla rowniez Hiszpania - gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze.
Trzeba jednak dodac, ze wiele niezapomnianych meczow MS to wlasnie rep. ENG.
Rok 90 vs Kamerun czy rok 1998 vs ARG i slynna czerowna kartka Beckamam , po ktorej zostaj znienawidzony przez rodakow.
w 2002 sie jednak zrewanzowal
No i oczywiscie inny slynny mecz przeciwko ARG, ktory mial podtekst polityczny, bialego golebia oraz reke Boga.
0
@xofcbxo Sa tutaj faceci udajacy kobiety (nie tylko dzis)?
1
Wypowiedzenie.
https://pbs.twimg.com/media/EUgTW1-XsAAXfFp?format=png&name=medium
5
W Polsce pociaga za sznurki maly, zawziety, zawistny megaloman, ktorego glownym przeciwnikiem byl /jest inny zawistny megaloman z diabelskim usmieszkiem. Ten drugi wyjechal w waznej sprawie do Brukseli, ale chyba nie wroci by nas ratowac.
Mamy dobrze dzialajace przedsiebiorstwa jak Radio MaRyja.
Przekupywanie obywateli ich wlasnymi pieniedzmi, redystrybucja, interwecjonizm oraz nepotyzm tez mamy.
Biurokracja dziala bardzo dobrze, a telewizja i inne media to glownie dez-informacja.
#PrimaAprilis
1
@Zoker Boje sie ludzi, ktorzy nie rozumieja tego humoru :)
Moze Sens Zycia?
0
@FCB24 I jeszcze The Big Sleep mi się przypomniał oraz James Bond-y
1
@FCB24 Avatar, Wladca Pierścieni (tylko walki tam mi się bardzo podobają ) . Nie lubię Lindy w Psach (sorry @FranzMaurer )
@Zoker no nie gadaj - a inne filmy Pythonow?
0
@Colon Ktos się nabrał?
1
Ok to zaczne prima aprilis -
Barcelona kupila w nocy Neymara za 5 baniek.
1
@AnnaMarianna nie :)
0
@puyol_presidend5 Jean Luc Picard
0
Róbmy swoje
0
@puyol_presidend5 Może nawet partia surykatek rządzić , byleby robila to dobrze -nie jestem za partyjniactwem
1
@Vahn Cos że starożytnymi kosmitami
1
@Jaca27 Lauren Cohnan z the Walking Dead
0
@puyol_presidend5 Jesli byś chciał na mnie zrzucić 10 t ołowiu to Bosak.
Po dobroci też Bosak - Chociaż nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach i do narodowców mi daleko
0
@Witekk10 Ja widziałem , ale wynudzil