0

@CriminalFCB a jaki masz standartd bluetooth w telefonie i sluchawkach?

0

@Danny Gaucho Niektorzy mysleli, ze tamta zlota generacja moze zawalczyc ostro w MS

0

@Kamil92 a to wcale taki zly zawodnik nie byl.

0

@badej60 ale pilke maja i w miare dobre sniadanie.

0

@Kamil92 Najmara?

1

@badej60 chodzi o tego Najmana?

0

@kylo12 kto atakujecie, czym?

2

@pax u kobiet jak najbardziej wskazane troche cialka.

1

@xofcbxo tez mi sie tak wydaje. Musze w koncu ostatni sezon obejrzec.

0

@xofcbxo zalezy tez co lubi.
Dla mnie jak najbardziej na plus klimat, scenografia, kostiumy. C.Murpy i S.Neil tez swietnie to zagrali.
Troche jednak do epickosci brakowalo i czasem przerost formy nad trescia.

0

@dafik85 w miare dobry

0

@JimMorrisonFCB kurde, a ja musze do lasu


Ja muszę do lasu
I tam, ach, pędzić muszę
I korę ciepłą obwąchiwać
I ściółkę wonną drapać
I koniecznie wyrzec słowa:
"rebus - jazgarz - mita"
Do przelękłych dziwem
Dziupli jaworowych
Gdy któregoś dnia przytruchtam
Lasu nie zastanę

0

@Hiacynk ciekawe co by bylo gdyby Maradona zagral przeciwko Maradonie (Karpat)... w tym slynnym meczu.

1

@Hiacynk "Powrot" Maradony w meczu z Grecja i slynna argentynska klepka, potem jego twarz jego w zblizeniu i juz bylo wiadomo, ze jest nacpany.
Do tego bramka Yordan Letchkova (ktory gral wtedy dla HSV) z Niemcami, swietna Szwecja itd, itd.

7

Cioc za cios. Bramkarz, ktorego nazwisko czytalo sie jak slynne polskie slowo na "CH" i Romario, ktory asystuje nie asystujac i odsuwa sie 2 razy w odpowiednim momencie.



Romário 53'
Bebeto 63'
Bergkamp 64'
Winter 76'
Branco 81'
@JimMorrisonFCB @Danny Gaucho @Hiacynk @NeroTFP @Arkon @kerouac

1

@Hiacynk mecz Argentyna - Rumunia - jeden z lepszych w historii mundiali.
Niestety do tego tragiczna historia Escobara.

0

@Hiacynk zauwazyles ile wiary na stadionie bylo w Stanach?

1

@Hiacynk nie wiem, wkurzyl mnie wtedy z Bulgarami. :)


1

@Hiacynk kosmos

0

@AduŚ07 ja niestety nie.
Atmosfer z tego klubu chyb ciezko powtorzyc.

0

@Hiacynk fajne te wzmocnienia

0

@SeeleyBooth i to rozumiem

0

@Danny Gaucho tak, te torbeczke mam do dzis ;)

3

1

@Danny Gaucho A tu plakales, jak Diego i Claudio rozmotowali BRA?

2

@NeroTFP tak, ale tez tego


ale atmosfera na tym meczu!

2

@Danny Gaucho @Hiacynk @kerouac @NeroTFP @Arkon @BarcaInfo a pamietacie slynnego Martín Palermo?

NeroRFP - tak, tam byl ogien ta reprezentajca. Wielu wypomina Peckermanowi (?), ze Messiego z Niemcami nie wystawil.

3

@SeeleyBooth kapelusz w czyszeniu chemicznym?

0

@Danny Gaucho W sumie raczej tak - chociaz uwielbiam Holandi, Czechy, Rumunie no i Jugoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?