Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CriminalFCB a jaki masz standartd bluetooth w telefonie i sluchawkach?
0
@Danny Gaucho Niektorzy mysleli, ze tamta zlota generacja moze zawalczyc ostro w MS
0
@Kamil92 a to wcale taki zly zawodnik nie byl.
0
@badej60 ale pilke maja i w miare dobre sniadanie.
0
@Kamil92 Najmara?
1
@badej60 chodzi o tego Najmana?
0
@kylo12 kto atakujecie, czym?
2
@pax u kobiet jak najbardziej wskazane troche cialka.
1
@xofcbxo tez mi sie tak wydaje. Musze w koncu ostatni sezon obejrzec.
0
@xofcbxo zalezy tez co lubi.
Dla mnie jak najbardziej na plus klimat, scenografia, kostiumy. C.Murpy i S.Neil tez swietnie to zagrali.
Troche jednak do epickosci brakowalo i czasem przerost formy nad trescia.
0
@dafik85 w miare dobry
0
@JimMorrisonFCB kurde, a ja musze do lasu
Ja muszę do lasu
I tam, ach, pędzić muszę
I korę ciepłą obwąchiwać
I ściółkę wonną drapać
I koniecznie wyrzec słowa:
"rebus - jazgarz - mita"
Do przelękłych dziwem
Dziupli jaworowych
Gdy któregoś dnia przytruchtam
Lasu nie zastanę
0
@Hiacynk ciekawe co by bylo gdyby Maradona zagral przeciwko Maradonie (Karpat)... w tym slynnym meczu.
1
@Hiacynk "Powrot" Maradony w meczu z Grecja i slynna argentynska klepka, potem jego twarz jego w zblizeniu i juz bylo wiadomo, ze jest nacpany.
Do tego bramka Yordan Letchkova (ktory gral wtedy dla HSV) z Niemcami, swietna Szwecja itd, itd.
7
Cioc za cios. Bramkarz, ktorego nazwisko czytalo sie jak slynne polskie slowo na "CH" i Romario, ktory asystuje nie asystujac i odsuwa sie 2 razy w odpowiednim momencie.
Romário 53'
Bebeto 63'
Bergkamp 64'
Winter 76'
Branco 81'
@JimMorrisonFCB @Danny Gaucho @Hiacynk @NeroTFP @Arkon @kerouac
1
@Hiacynk mecz Argentyna - Rumunia - jeden z lepszych w historii mundiali.
Niestety do tego tragiczna historia Escobara.
0
@Hiacynk zauwazyles ile wiary na stadionie bylo w Stanach?
1
@Hiacynk nie wiem, wkurzyl mnie wtedy z Bulgarami. :)
1
@Hiacynk kosmos
0
@AduŚ07 ja niestety nie.
Atmosfer z tego klubu chyb ciezko powtorzyc.
0
@Hiacynk fajne te wzmocnienia
6
@Danny Gaucho Jorge Campos, ulubiony bramkarz @ściah
https://vignette.wikia.nocookie.net/backofthenet/images/b/b5/6a00d83451583769e200e54f2b334a8834-800wi.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/340?cb=20090216195421
https://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2015/04/campos1.png
0
@SeeleyBooth i to rozumiem
0
@Danny Gaucho tak, te torbeczke mam do dzis ;)
3
@Danny Gaucho znajdziesz inne meczyki, gzie BRA gniotla ARG.
@Hiacynk @kerouac @NeroTFP @Arkon
https://www.espreso.rs/data/images/2018/10/30/16/452127_batistuta-ap_ls.jpg
1
@Danny Gaucho A tu plakales, jak Diego i Claudio rozmotowali BRA?
2
@NeroTFP tak, ale tez tego
ale atmosfera na tym meczu!
2
@Danny Gaucho @Hiacynk @kerouac @NeroTFP @Arkon @BarcaInfo a pamietacie slynnego Martín Palermo?
NeroRFP - tak, tam byl ogien ta reprezentajca. Wielu wypomina Peckermanowi (?), ze Messiego z Niemcami nie wystawil.
3
@SeeleyBooth kapelusz w czyszeniu chemicznym?
0
@Danny Gaucho W sumie raczej tak - chociaz uwielbiam Holandi, Czechy, Rumunie no i Jugoli.