2

05.04.2011 roku D.Stankovic strzelil tego pieknego gola dla Interu. W bramce przeciwnikow stal M. Neuer.


0

A co TVN 24 taki multikulturalny sie zrobil? Tomasz Terlikowski w Lozy Prasowej u pani Anity Werner?

0

@Janiama one zawsze pomagaja

1

Ciekawe jakby nocny wrestling wygladal z dzwiekiem publicznosci puszczonym z glosnikow - cos jak w sitkomach.

1

@MichalZZZ Eric Stolz (ten od strzykawki w Pulp Fiction) mial zagrac Martiego w Powrocie do Przyszlosci.

1

@Chaoss Hehe. Anioł - oskarowa rola

14

Niby zna się każdy cytat z Alternartyw, a zapomnialo się jak pięknie rozpoczyna się ten serial . Bareja wiecznie żywy:

"Dawno, dawno temu... W czasach propagandy sukcesu..."
--------------------------------------------------
I potem :
Redaktor tv do Cichockiego podczas nagrania:

– Przepraszam bardzo, czy pan jest zadowolony?
– Nie.
– STOP! Dlaczego? Co się stało?
– No bo nie ma mnie na liście…
– A cóż to panu szkodzi powiedzieć, że jest pan zadowolony?

0

@JimMorrisonFCB ze sklepu Benedyktynów

0

@Cochise kapelusz Clinta Eastwooda?
Witam

0

@JimMorrisonFCB spirytystyczny brzmi dobrze .
Ja miałem ochotę na coś z chili - kakao lub sok pomidorowy , a wyszło inaczej bo piję dwójniaka bez czili.

0

@tristan87 Ktory ze skoczkow nosil przydomek "Happy"?

0

@Kajtek77 mozliwe. on chyba nawet figurki zbieral, nie wiem czy jeszcze je ma.

0

@barcowy1899 norweski srial Przybysze to chyba nie o tym, ale sam sobie sprawdz.

1

@Kajtek77 Goldberg, Big Show - takie klimaty.

0

Czy ta muzy sie kiedys zestarzeje? Nie.
Masywni z Barcelony.



@NeroTFP dzis na liscie tez to mialo byc

0

@Kajtek77 kiedys ogladalem razem z kuzynem. On byl maniakiem, ja tylko troche rykoszetem dostalem. Dobre czasy i duzo pizzy.

0

@RichardWinters @Peniu tak, ona.
A ten , ktory pilnowal to gral w Dexterze, bylego meza Rity.

1

@NaFazieHitman @Peniu @Jacu327 @RichardWinters dobry serial. Sawyer wymiatal, ale kilku innych tez. Ta blondyn fajna i taka Ruska, ktora potem sie pojawila.
Mr Eco tez dobry, no i Desmond
nawet Peg Bundy sie pojawila

ps. jak ta Ruska sie nazywala, to byla chyba agentka czy ktos taki

3

Jeden z lepiej zagranych czarnch charakterow.
https://amyyen.files.wordpress.com/2010/03/ben-lost.jpeg

0

0

@LuisSalvano jak ostatnio o tym wspominales, to zrodzila sie z tego goraca dyskuja, bo chyba chodzilo o pozniejsze pory sprzatania i dziecko sasiadow?

0

@MarioVeB! to cos jak Indiana Jones?

0

@RichardWinters nie no zartowalem, przeciez nie ogladalem.

ktos tu kiedys napisal, ze jesli sie widzialo Inside Men - Spike Lee, to Dom mozna sobie odpuscic.

0

@RichardWinters akurat sie tu z Toba nie zgodze.

0

@Hiacynk a pamietasz Mutu?`

1

Spojler Dom z Papieru / Money Heist

Nie ogladalem tego serialu, ale tyle sie o nim tu naczytalem, ze stwierdzam, ze jest bardzo dobry, polecam.

0

@RichardWinters no i brat Earla tez dobry.

0

Dla fanow gor. Vangelis "Ask the Mountains"



ps. kurna piekna ta planeta i jak pisali Vogoni - "w zasadzie niegrozna"

1

@xofcbxo dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?