0

@El dominatore To Tobie powtarzam - to jest opinia osob biegajacych rowniez w pol i maratonach - bo kiedys mialem podobny dylemat do Ciebie:
Asics
Brooks
Nike
Mizuno
Saucony
Musisz dopasowac buty do ksztaltu nogi i podloza oraz km tzn wybrac nie tylko marke, ale i konkretny model.
Mi np. nike nie pasowaly, ale brooksy weszy idalnie i po kilku bigach zandych odciksow i tym podobynch.

24

@BarcaInfo Alves teskni za Messim, a my za Alvesem.

0

@SeeleyBooth bezglutenowym

@Misanthrope tak, oni juz tu sa.... tej sily juz nie powstrzymacie...

0

@El dominatore Brooks - nie biegam, ale wielu znajomych poleca. Ja mam je na spacery itp. i sa swietne. Poprobowac i tak musisz.

1

@kerouac ja maslo lubie w sumie chyba tak samo jak Korwin i Francuzi (sekret kuchni z tego kraj? maslo, maslo, maslo)
ale jakos zanieczyszcz mi smak kwaskowych powidel.

@Chakalaka - a pamitasz taka bardzo sztywna marmolade w plastikowym opakowaniu?

2

@kerouac oddaj fartucha ;)

1

Dylematy pierwszego swiata. Bulka z marmolada / dzemem/ powidlami - z malslem czy bez?

0

@kkbarca ciekawe jak dlugo Bieszczady wytrzmymaj. Slyszalem, ze maja modernizowac Chatke Puchatka.

2

@SeeleyBooth ale Ty masz znajomych ;)

2

często używany instrument w kompilacjach Canarinhos.


@Danny Gaucho

0

Nie lubiłem zbytnio meczów w sobotę o 16, ale dziś bym obejrzał .

0

@Eto'o9 R10 No jak nie - ten od butów ;)

0

@DaPi Pontiac Aztek

0

@DaPi 25 tysiecy dziennie umiera.

1

@kerouac pamietam, ze kiedys polecales. Zapomnialem o tym, albo moze Timberland mnie odstraszyl.

0

0

@Kompletny ;) .

1

@Misiu1986 o niego chodzilo

0

@Misiu1986 Google?


0

Kto to byl Flonaldo?

1

@Avada Kedavra tak, KOC tez byl niezly. szczgolnie Kuchnia pelna niespodzianek

1

@Avada Kedavra Mann, Materna, Szczesniak, Wasowski - "czy bic dzieci? Bic!"

0

@AmigoBlancos Zamorano czy Raul?

0

@CriminalFCB jest kompatybilny, jasne. Ale jesli nie ma innych rzeczy , kktor zaklucaja syganl to moze byc wlasnie to

5

@Rakezork welcome back Socjo.

0

@IAmBackCules aaa to Ty von Mises-owic jestes. Nie zauwazylem, a jestem dosc spostrzegawczy.

0

@IAmBackCules A broniles?

1

@IAmBackCules ale uwazaj, bo avatar moze byc podciagniety pod prowo.

0

@IAmBackCules o kim, o czym o Premieru Tusku :)

0

@CriminalFCB mozliwe, ze tu tkwi problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?