- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
7
Cioc za cios. Bramkarz, ktorego nazwisko czytalo sie jak slynne polskie slowo na "CH" i Romario, ktory asystuje nie asystujac i odsuwa sie 2 razy w odpowiednim momencie.
Romário 53'
Bebeto 63'
Bergkamp 64'
Winter 76'
Branco 81'
@JimMorrisonFCB @Danny Gaucho @Hiacynk @NeroTFP @Arkon @kerouac
0
@Colon Romario przy ostatniej bramce jak w "Matrixie".
0
@Colon Oglądałem kiedyś całą, drugą połowę tego meczu. Bebeto w ogóle genialny mundial rozgrywał. 3 gole bodaj w całym turnieju. Plejada gwiazd.
Na moje to najlepszy mundial w historii.
Niemcy 3:2 Belgia,
Rumunia 3:2 Argentyna,
Włochy 2:1 Hiszpania (Wielki Baggio 2x),
Holandia 2:3 Brazylia...
Do tego genialny turniej Bułgarów, którzy wyeliminowali Niemców naszpikowaną gwiazdami. Świetny turniej Stoiczkowa.
Romario zasłużone MVP turnieju. Gość nawet piłki nie dotykając robił różnicę.
1
@Hiacynk "Powrot" Maradony w meczu z Grecja i slynna argentynska klepka, potem jego twarz jego w zblizeniu i juz bylo wiadomo, ze jest nacpany.
Do tego bramka Yordan Letchkova (ktory gral wtedy dla HSV) z Niemcami, swietna Szwecja itd, itd.
0
@Colon Szwecja zasłużony brąz, ale Bułgarów mi było szkoda. Jeszcze warto niebezpieczną Rumunię z Hagim na czele dodać.
Jeden z tych mundiali, w którym w grupie za bardzo nic ciekawgo się nie działo i z meczu na mecz turniej się rozkręcał.
0
@Hiacynk ciekawe co by bylo gdyby Maradona zagral przeciwko Maradonie (Karpat)... w tym slynnym meczu.
0
@Colon Mogłoby to zupełnie inaczej wyglądać. Chociaż dla turnieju dobrze się stało. :D