0

@speed1 akurat nie gram, wiec pewnie to pytanie bylo retoryczne

4

@BarcaInfo to z gry na konsole ?

1

By Demons Be Driven.


1

@Kuczek Az taki slaby nie jest. Nie jest tak dobry jak pierwszy, ale caly czas trzyma poziom.

0

@NeroTFP nie wiem kto to jest, ale ten kawalek jest calkiem spoko.

0

@Kajtek77 mowisz? Tobie podobaja sie Piraci z K. a ja z nudow na tym usiedziec nie moglem. No ale czasem zbiory sie pokrywaja.

0

@NeroTFP fajna no , chociaz pisze to w polowie utowru.

1

@MichalZZZ sadzilem, ze napiszesz, ze w nocy Wikingow skonczyles.

0

@GregSTG szyjaca na basie tez by sie przydala. Powoli tworzy sie kapela.


0

Dobra, kazdy połechtal swoje ego. Karawana jedzie dalej.

1

@sebasek99@Danny Gaucho zawsze mnie nurtowal ten temat marketingu z perspetkywy JP2 . jak myslicie ile bylo w tym marketingu - w przebaczeniu swojemu oprawcy Ali Ağca?

1

@sebasek99 @Danny Gaucho nie sadzilem, ze dolacze do ludzi, ktorzy sami siebie cytuja. Jak zaczne to robic w trzeciej osobie liczy pojedynczej, to bedzie nieciekawie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8376407#comment-8376407

0

@Pogba ale discord ogolnie bardzo spoko?

0

@tbas o dziekuje

0

i zyli dlugo i szczesliwie...

0

@AnnaMarianna mleko w proszku z cukrem i kakao (kakalem) plus troche wody , a lepiej mleko

7

@Transu96 tak, pamietam jak to pisales. Zgadzalismy sie.

1

@NaFazieHitman "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

6

Najwiekszym hejterem byl, jest i bedzie @Avada Kedavra !

musze otagowac #ironia, bo mnie zbanuja

4

@KamQiX Pilkarze pod naciskiem LR obnizaja apanaże.

1

@Kurkmen no wlasnie wyzej Tobie napisalem, ze moj post nie byl w tonie "biedny Messi".

Ronaldinho tez milony zarabial, a gdzie jest kazdy wie. Nie biore oczywiscie tego przykaldu jak normy.

Reasumujac - problem jest troche bardziej skomplkowany i niezaleznie ile sie zarabia - niechetnie oddajemy 70 proc.
Uwazam , ze pilkarze zarzabiaj zbyt wiele, a transfery sa zbyt wysokie.

0

@Kurkmen nie, nie wiemy tego - tak tylko sobie zakladalem. TAk samo wyglada w kwestii podtakow - ktos wierzy , ze Leo zajmuje sie podtakami i chce oszukac panstwa? Ma doradcow, ktorzy chca z tego tortu cos tam sobie odkroic.
Kazdeog trzeba oplacic.

2

@ViscaBarca123 Skoro po koronie ma sie odbyc ten mecz LR na Orliku, to moze cos tam napiszesz by przyjechal.

0

@Kurkmen Més que un club to raczej tylko haslo, bez wikszego znaczenia. Biznes biznes, pilka to ich praca, czasem cos tam sie rzuci o milosc do klubu, ale z czegos trzeba zyc ;)

1

@Kurkmen To jest troche bardziej skomplikowane.
to jest jego wartosc i on nie chce (tak zakladamy), by ktos te jego wartosc zanizal. I tutaj niewazne o jaka sume chodzi. Oczywiscie ze jest roznica miedzy 4 a 7 cyframi.
Trzeba tylko pamietac, ze Messi na pewno ma inne stale wydatki niz przecietny Kowalski.
Nie pisze o tym, ze mu idzie zle , tylko o szerszej perspektywie.

Latwo zarzadza sie majatkiem innych - ale nie pisze tu konretnie o Tobie.

0

Felipe Melo - bandyta czy pilkarz?

4

@Kamil92 @SeeleyBooth zrob cos z tym.

0

Jesli ktos ma ochote to jest nowe nagranie Jana Fijora - niektorzy na tej stronie go znaja, ale wiekszosc pewnie nie.
Publicysta i wielki propagator szkoly austriackiej. Ciekawy czlowiek, ale momentami choleryk.

WIELKA DEPRESJA - Przyczyny #kryzys2020 i jak sobie radzić? - Jan Fijor dla VETO #3


5

@FCB24 To brzmi jak bohater gierki. Cechy: usuwanie komentarzy Poziom - żałosny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?