0

Troche inne przygotowanie yerby. Ktos tak probowal?


2

@Veb1233 Duza klasa, naprawde.

1

@darek60 dzien wolnosci podatkowej przypadajcy na poczatek czerwca... a nie czekaj...

0

@Más que un użytkownik nie wierze, mecz na tvp a ludzie linkow szukaja

1

Dylematy Leszka Millera. Z cukrem czy z sola?
ja tam lubie posolic i do tego kwasna, gesta smietana.
https://pbs.twimg.com/media/EUIEZvMXkAEZ6wS?format=jpg&name=large

1

@SeeleyBooth uwielbiałem gościa , chciałem go w Barcelonie, ale i może lepiej dla niego, że nie przyszedł .

10

@barcafan9512 @Kamil92
"Robię sobie przerwę od Barcy , oczy krwawią"
I wykrakali

55

Aż człowiek tęskni za postami w stylu:

"Poratuje ktoś na priv linkiem do meczu?"

0

@dontripe Dobre

3

Środowisko Centrum im. Adama Smitha przedstawia działania na rzecz mikro, małych i średnich firm. Działalność wytwórcza firm i dostarczanie przez nie niezbędnych dóbr do przeżycia obywateli jest znacznie ważniejsza, niż pokładanie nadziei w zwiększeniu ilości pieniądza w obrocie
https://pbs.twimg.com/media/EUI4u7wXkAMT_Xj?format=jpg&name=medium

1

@JimMorrisonFCB ciary zawsze...
Jak chesz zobaczy Tima Robbinsa w zupelnie innej roli, to polecam 3 godzinny film Na Skroty (Short Cuts) z cala plejada gwiadz jak Jennifer Jason Leigh, Tom Waits, Matthew Modine, Robert Downey Jr. Jack Lemmon. ...

15

@JimMorrisonFCB Brooks was here...

1

@Danny Gaucho Affiliate marketing

1

@Janiama to juz kiedys wstawiales ?, byl taki motyw, ze charakteryzowal swoich bylych kolego i kto na nim zrobil najwieksze wrazenie pilkarsko (bal sie strzalow podolskiego na przyklad lub byl niesamowicie pod wrazeniem umiejetnosci Santi Cazorli, o Rosickim wspominal, ze ciuchy ciagle te same nosil. itd)

1

Ktos kiedys probowal? Pewnie @Odesseiron stary lewak pasibrzuch.
Jambalaya- potrawa jednopatelniowa z Luizjany.
https://www.mojegotowanie.pl/przepis/jambalaya-potrawa-jednopatelniowa-z-luizjany

0

Z dedykacja dla Pele(ego) i CR7.


Got that feeling
Loving every minute of it
Got that feeling
I can't stop winning

0

@elmayakos tabs

0

@levz0r Wiadomo
@kuz tylko oni mieli paradontoza , a miesko skubali jak rekiny

0

Ciała Zimych (zombie) w the Walking Dead - sa już dosc mocno w stanie rozkładu, ale zęby to oni mają ostre :)

1

@MichVeB Pete Sampras - slaby Junior

Dembiński?

0

@FranzMaurer Z Rumunii

0

@KapiFCB ahhah, ale tragedia.
Chociaz to wyglada nawet , nawet


0

@Danger204 widzialem film dokumentalny. Kosmos co sie dzialo podczas jego obrzedow. Byl jeszcze inny taki kaznodzieja z Afryki - jeszcze wiekszy numer (ogromne masy ludzi na mszach), ale nazwiska zapomnialem - moze i nawt lepiej.

1

@Avada Kedavra no chyba, ze tak :)

1

@ShinobiQWE prosimy otworzyc parasole.

0

@Ramos9248 Tak, czesto.

1

@Danny Gaucho ale wlasnie dlatego, ze mial zbyt krotki prime, nie wymienia sie go obok Messiego. A inny znowu mowia, ze w szczytowej byl lepszy od samego Leo.
Tak czy siak, moznaby bylo z niego wycisnac wiecej, ale czy bylby wtedy tym samym Ronniem?

Saviola, tez zmarnowany.

1

@takisobiektos dobra niech bedzie kontuzje, ale tez bunga.

1

@MichVeB Pato jest / byl talentem na miare Neymara. Oboje mieli poprowadzic Kanarow do zwyciestwa na mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?