0

@tbas wiadomo, ze to kwestia czasu. Nie moga sobie marktetingowo pozowlic na inny ruch.

0

I nawet How Was Spain cieszy...

0

Ogolnie lubie Argentyczykow, jednak Gabriel Heinze czesto irytowal

1

3 remisy, 3 porazki, 1 wygrana . Pep (jako pilkarz) na Barnabeu.

0

@Danger204 o kurde, ale w sumie zajeiscie wyglada

0

@Misanthrope fajna akcja

6

Nasze chłopaki muszą szybko pogadać ze specjalistą od wizerunku.
Tymczasem można zmienić motto klubu na:

‘Més que un club, money for nothing and chicks for free’

0

@ViscaBarca123 no i od razu nostalgia za meczami, Narcosem.

Dobrze , że techniawy nie podłożyłes która jednak dominuje w takich kompilacjach

0

@Szicek10 tak .

3

@dominik127pl No jak ? My


0

@zawsze_barca Tak, tak :)

1

A propos muzy, Steve Roach pisze:

Greetings Soundcurrent friends,
As we find ourselves together in this unprecedented time, I am continuing the weekly offering of selected pieces of sonic support for our stays at home, or wherever your sanctuary of safety may be.

I am wishing you safe and soulful nourishment in your place to be.
We continue ~
All the best, Steve

https://steveroach.bandcamp.com/album/this-place-to-be

@Misanthrope #darkAmbient #ambient #elekronika
@masq

1

@Misanthrope you got me..

0

Error 504.
Barca baty dostaje.

0

@Misanthrope no to chyba @IronSanHybrid , bo cos wspominal, ze jazz lubi.

0

@Danny Gaucho A Ty to jedyny namawiasz? Pozniej sie dziwicie, ze korony.

0

@Danny Gaucho no wlasnie....

1

@JimMorrisonFCB to jest dla mnie dramat.

7

na tej LR, to tylko tak:
namawiaja do chlania, do ogladania jakichs Fameow, do sledzenia biografii aktorek porno oraz wzniejacja klotnie polityczne.

Dobrze, ze chociaz kacik historyczny jest o stalej porze.

0

@student97r o kurcze

1

@JimMorrisonFCB zdrowko!

7

2

@Misanthrope musimy byc rozni, by sie nie dac wirusom. Ogladanie Fame wzobgaca nasza pule genotypowa.

0

@`Sin chyba zawsze jest taka dyskusja po FameMMA oraz po Eurowizjach, wyborach, i sernikach z rozdynkami

1

@JimMorrisonFCB no dobra , skoro tak nalegasz to moze cos sobie naleje.

3

@Misanthrope za skromny jestes.
no ja bym mogls sie oburzyc, ale nie moge, bo nie widzialem. Nie widzialem, bo nie bede placil, za cos, gdzie jednym gosciem, ktorego znam jest Neymar.
Oczywiscie moge sobie wyobrazic te gale, ale po co?
Dobrze, ze to jest platne.

1

@JimMorrisonFCB woda, woda, woda nie wUdka , po prostu aqua de beber. Jestem Polakiem, ale zdarze mi sie tez pic zwykla kranowka , a nie procenty.
Aqua de beber


0

Nie wiem czy "kojarzyta" Stefana Raaba (to chyba taki Kuba Wojewodzki w Dojczalndach).
Kiedys z taka niemiecka bokserka sie pojedynkowal "koobieeeta mnie bije"


0

@JimMorrisonFCB Ja dzis pije Pepsi, letnia wode, by nie miec wyrzutow sumienia, a ogladam Westworld i Better Call Saul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?