1

@Hushovt ja moge sobie wyborazic ogladanie takiej gali w wiekszym zakrapianym gronie, bo samemu to troche nuda.
Gale FameLR tez by byla ciekawa.
@Qlewer android dzis za Ciebie przestawi ten czas

1

@puyol_presidend5 swiat sie konczy, wiec majonez musi byc. (kielecki lub winiary)

1

Czesto zarzuca sie partiom, ze dziela ludzi. Przeciez ludzie sami sie lubia dzielic.
Chociazby dzisiejsze FMMA.
Mozna bylo odniesc wrazenie, ze mamy totalniakow '/ zwolenniczakow tej gali, ktorzy za nia zaplacili i tych przeciwnikow, ktorzy uwazja, ze to patologia.
Jedni zarzucali drugim, zeby wyjeli kije oraz to, ze gdyby transmisja byla za darmo, to by nie omieszkali obejrzec. Drudzy natomiast zarzucali odmóżdżenie i brak poziomu.

A przeciez sa tez ludzie, ktorzy sie tym zupelnie nie inteersuja bez wartosciowania calego zajwiska. Sa tez tacy, ktorzy o tym nie wiedza oraz tacy, ktorzy chcieliby obejrzec, ale im kasy szkoda. Mamy takich, ktorzy nie ogladaja, ale wiedzia o co chodzi itd itp.

A tak w sumie nie wiem, o czym chcialem napisac :)

3

@IronSanHybrid Tak juz jestesmy skonsturowani, raczej malo kto bedzie na przyklad kojarzyl wyborce PiSu z kims ogarnietym intelektualnie.
Dlatego na przyklad fame czy disoc polo maja dosc negatywne asocjacje, ale nie zawsze zgodne z prawda.

ja akurat nie ogladam, bo mi szkoda 20 zl czy czasu, ale jak ktos lubi , to niech placi i nie ma problemu.

0

@MichalZZZ nie.

1

@MichalZZZ my zabijamy czas, a on nas.

0

@Kamil92 duza szkoda

0

@Kamil92 dziwne, ze przegral, bo troche przybral na masie, brode tez ma.

1

Co dzis tu takie poruszenie Neymarem?

0

@KidusFCB Wpisz sobie Grzegorz Braun gwiezdne wojny w wyszukiwarce

3

@barcelonaLM o wlasnie

0

Dawno Pepsi nie pilem, teraz już wiem dlaczego.

0

@19piter93 Rick Dangerous / amiga

0

@Danger204 Tak - np snakes on The plane

0

@19piter93 Nie :)

0

@Janiama wez cos o piłce napisz, bo ciągle ta corona i corona .
Może jakichś cykl ?

2

@Witekk10 salami jak najbardziej. 3 kawalki razerwuje i zimna kolke.

0

Najlepszy film z tak zwanych trasherow?

0

@IronSanHybrid Ja chyba nie kojarzę .
To Goro?

0

@MichalZZZ A nie wiem czemu, nudzil mnie strasznie.
BCS nieczgo nie zepsuje, wrecz przeciwnie..mimo, dosc wolnego poczatku , w pewnym momencie poziom jest niezwykle wysoki
Zupelnie nie porownuje tych seriali, bo nacisk jest na inne reczy.
Swietnie poznajamy Saula Goodamann i jego relacje.

W sumie zalezy, bo zobacz Tobie podobal sie BB oraz Peaky, a mnie Peaky dosc mocno zawiod i jest co najwyzej dobrym (w porywach bardzo dobrym) serialem, ale nic wiecej - ale to tylko osobiste odczucie.

ps. Narcos tez swietny

0

@MichalZZZ Szerlok bardzo sredni dla mnie

1

@MichalZZZ The Wire musisz obejrzec, bedzie na liscie obok BB.
No i oczywiscie fenomenalne BCS oraz Fargo.

ps Dexter tez daje rade.

7

@Janiama nie przerażają mnie dyktatorzy, tylko masa , która za nimi (często ślepo) podąża

1

@KamQiX polecam El Moncayo z Urugwaju

1

3

@IronSanHybrid moze to byl jeden z superbohaterow - The Desinfectio.
Zamiast sliny mial plyn z Orlenu

2

10

@IronSanHybrid Dobry z niego businesswoman, moze zamiast pana Kursiego by sie nadal?

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?