Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt ja moge sobie wyborazic ogladanie takiej gali w wiekszym zakrapianym gronie, bo samemu to troche nuda.
Gale FameLR tez by byla ciekawa.
@Qlewer android dzis za Ciebie przestawi ten czas
1
@puyol_presidend5 swiat sie konczy, wiec majonez musi byc. (kielecki lub winiary)
1
Czesto zarzuca sie partiom, ze dziela ludzi. Przeciez ludzie sami sie lubia dzielic.
Chociazby dzisiejsze FMMA.
Mozna bylo odniesc wrazenie, ze mamy totalniakow '/ zwolenniczakow tej gali, ktorzy za nia zaplacili i tych przeciwnikow, ktorzy uwazja, ze to patologia.
Jedni zarzucali drugim, zeby wyjeli kije oraz to, ze gdyby transmisja byla za darmo, to by nie omieszkali obejrzec. Drudzy natomiast zarzucali odmóżdżenie i brak poziomu.
A przeciez sa tez ludzie, ktorzy sie tym zupelnie nie inteersuja bez wartosciowania calego zajwiska. Sa tez tacy, ktorzy o tym nie wiedza oraz tacy, ktorzy chcieliby obejrzec, ale im kasy szkoda. Mamy takich, ktorzy nie ogladaja, ale wiedzia o co chodzi itd itp.
A tak w sumie nie wiem, o czym chcialem napisac :)
3
@IronSanHybrid Tak juz jestesmy skonsturowani, raczej malo kto bedzie na przyklad kojarzyl wyborce PiSu z kims ogarnietym intelektualnie.
Dlatego na przyklad fame czy disoc polo maja dosc negatywne asocjacje, ale nie zawsze zgodne z prawda.
ja akurat nie ogladam, bo mi szkoda 20 zl czy czasu, ale jak ktos lubi , to niech placi i nie ma problemu.
0
@MichalZZZ nie.
1
@MichalZZZ my zabijamy czas, a on nas.
0
@Kamil92 duza szkoda
0
@Kamil92 dziwne, ze przegral, bo troche przybral na masie, brode tez ma.
1
Co dzis tu takie poruszenie Neymarem?
0
@KidusFCB Wpisz sobie Grzegorz Braun gwiezdne wojny w wyszukiwarce
3
@barcelonaLM o wlasnie
0
Dawno Pepsi nie pilem, teraz już wiem dlaczego.
0
@19piter93 Rick Dangerous / amiga
0
@Danger204 Tak - np snakes on The plane
0
@19piter93 Nie :)
0
@Janiama wez cos o piłce napisz, bo ciągle ta corona i corona .
Może jakichś cykl ?
2
@Witekk10 salami jak najbardziej. 3 kawalki razerwuje i zimna kolke.
0
Najlepszy film z tak zwanych trasherow?
2
Kojarzcie?
https://2.bp.blogspot.com/-97x0W3fM1vU/W9yTMNQOafI/AAAAAAAAnoE/iuJTqdoKNZoIamyUd6oXSho7cWbRl2bBQCLcBGAs/s1600/RICKD.jpg
0
@IronSanHybrid Ja chyba nie kojarzę .
To Goro?
0
@MichalZZZ A nie wiem czemu, nudzil mnie strasznie.
BCS nieczgo nie zepsuje, wrecz przeciwnie..mimo, dosc wolnego poczatku , w pewnym momencie poziom jest niezwykle wysoki
Zupelnie nie porownuje tych seriali, bo nacisk jest na inne reczy.
Swietnie poznajamy Saula Goodamann i jego relacje.
W sumie zalezy, bo zobacz Tobie podobal sie BB oraz Peaky, a mnie Peaky dosc mocno zawiod i jest co najwyzej dobrym (w porywach bardzo dobrym) serialem, ale nic wiecej - ale to tylko osobiste odczucie.
ps. Narcos tez swietny
0
@MichalZZZ Szerlok bardzo sredni dla mnie
1
@MichalZZZ The Wire musisz obejrzec, bedzie na liscie obok BB.
No i oczywiscie fenomenalne BCS oraz Fargo.
ps Dexter tez daje rade.
7
@Janiama nie przerażają mnie dyktatorzy, tylko masa , która za nimi (często ślepo) podąża
1
@KamQiX polecam El Moncayo z Urugwaju
1
@IronSanHybrid hehe
3
@IronSanHybrid moze to byl jeden z superbohaterow - The Desinfectio.
Zamiast sliny mial plyn z Orlenu
2
Kiedys to bylo - kawe poprosze. Dziekuje.
A tera?
https://i.pinimg.com/originals/f0/16/57/f01657c547416ccac3bf3f3577b04910.jpg
10
@IronSanHybrid Dobry z niego businesswoman, moze zamiast pana Kursiego by sie nadal?
5
Mapka restrykcji wirusowych w Europie.
https://pbs.twimg.com/media/EUMKZhVWAAMBCUg?format=jpg&name=large