La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

12

Ludzie tutaj śmichy chichy, że Ci co oglądali FAME MMA to pewnie taki sam poziom jak Ci co tam występują etc. Nie wiem ja tam np. bardzo lubię muzykę klasyczną, opery, ale też jazz, rock, pop czy Disco Polo po prostu różne gatunki. Nie sądzę by nasze preferencje bądź powiedzmy sobie szczerze chęć oderwania się od tego wszystkiego i dania mózgowi odpoczynku definiowała nasz poziom intelektualny czy określała nas jako ludzi.

12

@IronSanHybrid nie ma co się tłumaczyć internetowym planktonom i tak będą pluć jadem byle sobie ego podbudować, założe się, że gdyby nie płatna transmisja to większość też by obejrzała ten cyrk dla rozrywki, a tak pozostaje tylko narzekać i najeżdżać na ludzi, którym sie humor poprawił (o zgrozo..)
dzięki za wspólne oglądanie ema.

3

@NaFazieHitman Wzajemnie :) Można było się przynajmniej trochę pośmiać i oderwać

3

@IronSanHybrid Tak juz jestesmy skonsturowani, raczej malo kto bedzie na przyklad kojarzyl wyborce PiSu z kims ogarnietym intelektualnie.
Dlatego na przyklad fame czy disoc polo maja dosc negatywne asocjacje, ale nie zawsze zgodne z prawda.

ja akurat nie ogladam, bo mi szkoda 20 zl czy czasu, ale jak ktos lubi , to niech placi i nie ma problemu.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid @NaFazieHitman no nie wiem, ja się śmiałem z tego przed, włączyłem na laptopie, obejrzałem i śmieje się po ale jakoś nie czuje ujmy na umyśle ani honorze i nie wiem co to za zadzieranie nosa tak naprawdę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?