Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MichVeB ale sugerujesz ;)
kontuzje - pewnie R9
imprezy - pewnie Ronaldinho, Romario, Pato, Adriano (chociaz u niego inne przyczyny)
1
@Danger204 a kojarzysz Benny Hinn? (nie Benny Hill, chociaz element groteski jest zachowany)
0
@IAmBackCules sztuka jest robienie wody z mozgu, ale nie tak oficjalnie, nie tak bezczelnie. Trudniej to tylko wtedy wylapac...
jesli wiesz, o co mi chodzi
10
@tobiasson92 stary ten zart, ale Niemcy maja doswiadczenie w masówce.
0
@Kajtek77 A to on pokonal komune?
0
@Mroziu z milicji obywatelskiej
0
@masq nie wiem czy lepszy, ale rewelacyjnie sie oglada.
0
@masq Ciezko, ale bardzo brzmi jak Dark Ambient - Robert Rich, Lustmord czy niektore plyty Steve Roach.
co za serial!
2
@Kajtek77 Z drugiej strony nie wiemy, jakby wyglal Pele czy boski Diego przy obecej wiedzy, medycynie profesjonalenmu prowadzieniu.
Kazda epoka miala swoich bohaterow, Pele zamiast umniejszac innym , powiniem to pokreslac i promowac obecnych gwiazdorow i bylby spokoj.
Kiedys chyba sie zachwycil R9.
0
@Mroziu ale ja lubie
0
@KapiFCB GoT? 15 znakow
1
@Danny Gaucho Jestesmy napedzani rywalizacja, potrzebujemy mistrzow, Bogow, celebrytow, numerow jeden, kogos do kogo mozemy spojrzec w gore.
To caly czas sport druzynowy, a mimo tego wylania sie tych najlepszych w historii itd... bo tak jestesmy skonsturowani, tak lubimy, mimo ze jest to nielogiczne, niewymierne i momentami nawet dziecinne.
0
Kto z Was uczestniczyl w zbiorowym ogladaniu serialu?
5
Pisowi można wiele zarzucić.
1
@AnnaMarianna jak nie jest wprowadzony na sile, to czesto jest do zaakceptowania.
Blade Runner : Rachel i Deckard
https://static.rogerebert.com/uploads/blog_post/primary_image/balder-and-dash/theres-something-about-blade-runner/primary_1339439089-bladerunner-still1-lg.jpg
oraz
wspanialy watek milosny w filmie Rok Niebezbiecznego Zycia
S. Weaver i M. Gibson
https://a.ltrbxd.com/resized/sm/upload/iu/ka/d0/bc/the-year-of-living-dangerously-1200-1200-675-675-crop-000000.jpg?k=de32ac50c4
0
@SeeleyBooth
2
@SeeleyBooth Ciężko odróżnc, czy to parodia , czy na serio .
2
Milczenie baranow.
https://pbs.twimg.com/media/EUDnDXdXYAM-3CT?format=jpg&name=medium
1
@Avada Kedavra ja Zaka nie lubie jako aktora
0
@DaPi Alternatywy 4.
1
@AmigoBlancos Sam jestes kumaty, ale dzieki za przypominenie wczorej dokumentu o dwoch Escobarach, niesamowicie sie to ogladalo, szkoda, ze film o Maradonie w mniej wiecje tym samym czasie.
Kurde Kolumbia ale pake wtedy miala.
1
@DonMatteo901 Tak, ios tak ma panie Bosak ;)
0
@BarcaInfo Oj trzeba tego goscia (Oscara) u nas przypomniec.
4
Konfederacja, Lewica, LiD i PO oraz UP - jedno zlo!
https://pbs.twimg.com/media/EUG_t-iXgAA3ePE?format=jpg&name=medium
1
@matirix20 Zaltwic jego siostrze prace w kadrach.
11
Oni to ukrywaja!
https://pbs.twimg.com/media/EUG4Wk2WAAEBj4w?format=jpg&name=medium
1
@Kamilos84 Nie wiadomo nawet, czy Bog lubi koscioly, a co dopiero chodzienie do nich.
"strzeżonego Pan Bóg strzeże "
4
@Danny Gaucho Jeden z najlepszych bramkarzy w Bawarii.
3
6
@mkord Nie widzialem