2

@MichVeB ale sugerujesz ;)
kontuzje - pewnie R9
imprezy - pewnie Ronaldinho, Romario, Pato, Adriano (chociaz u niego inne przyczyny)

1

@Danger204 a kojarzysz Benny Hinn? (nie Benny Hill, chociaz element groteski jest zachowany)

0

@IAmBackCules sztuka jest robienie wody z mozgu, ale nie tak oficjalnie, nie tak bezczelnie. Trudniej to tylko wtedy wylapac...

jesli wiesz, o co mi chodzi

10

@tobiasson92 stary ten zart, ale Niemcy maja doswiadczenie w masówce.

0

@Kajtek77 A to on pokonal komune?

0

@Mroziu z milicji obywatelskiej

0

@masq nie wiem czy lepszy, ale rewelacyjnie sie oglada.

0

@masq Ciezko, ale bardzo brzmi jak Dark Ambient - Robert Rich, Lustmord czy niektore plyty Steve Roach.

co za serial!

2

@Kajtek77 Z drugiej strony nie wiemy, jakby wyglal Pele czy boski Diego przy obecej wiedzy, medycynie profesjonalenmu prowadzieniu.
Kazda epoka miala swoich bohaterow, Pele zamiast umniejszac innym , powiniem to pokreslac i promowac obecnych gwiazdorow i bylby spokoj.
Kiedys chyba sie zachwycil R9.

0

@Mroziu ale ja lubie

0

@KapiFCB GoT? 15 znakow

1

@Danny Gaucho Jestesmy napedzani rywalizacja, potrzebujemy mistrzow, Bogow, celebrytow, numerow jeden, kogos do kogo mozemy spojrzec w gore.
To caly czas sport druzynowy, a mimo tego wylania sie tych najlepszych w historii itd... bo tak jestesmy skonsturowani, tak lubimy, mimo ze jest to nielogiczne, niewymierne i momentami nawet dziecinne.

0

Kto z Was uczestniczyl w zbiorowym ogladaniu serialu?

5

Pisowi można wiele zarzucić.

1

0

2

@SeeleyBooth Ciężko odróżnc, czy to parodia , czy na serio .

2

1

@Avada Kedavra ja Zaka nie lubie jako aktora

0

@DaPi Alternatywy 4.

1

@AmigoBlancos Sam jestes kumaty, ale dzieki za przypominenie wczorej dokumentu o dwoch Escobarach, niesamowicie sie to ogladalo, szkoda, ze film o Maradonie w mniej wiecje tym samym czasie.
Kurde Kolumbia ale pake wtedy miala.

1

@DonMatteo901 Tak, ios tak ma panie Bosak ;)

0

@BarcaInfo Oj trzeba tego goscia (Oscara) u nas przypomniec.

(angielki komentarz, 0:55)

4

Konfederacja, Lewica, LiD i PO oraz UP - jedno zlo!
https://pbs.twimg.com/media/EUG_t-iXgAA3ePE?format=jpg&name=medium

1

@matirix20 Zaltwic jego siostrze prace w kadrach.

1

@Kamilos84 Nie wiadomo nawet, czy Bog lubi koscioly, a co dopiero chodzienie do nich.
"strzeżonego Pan Bóg strzeże "

4

@Danny Gaucho Jeden z najlepszych bramkarzy w Bawarii.

3


6

@mkord Nie widzialem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?