Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktory utwor naliczyl sobie najwiecej coverow? Moze "September" Earth Wind Fire?
0
@IronSanHybrid https://theamigamuseum.com/wp-content/uploads/2018/11/Workbench-v11-Entire-Contents.jpg
1
Najlepszy jego okres byl w...?
https://pbs.twimg.com/media/ET96WL4XkAAOmR7?format=jpg&name=small
2
@VamosRakieta jestem tu tylko dlatego, ze widzialem Twoja reklame goracej dyskusji.
Dobra byla tez scena z ta babka i czipsami w pociagu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos Tomasz Waldoch.
@Janiama znasz na pewno
0
@Stoiczkow a jak dokladnie?
0
@AmigoBlancos Baluszynki wlasnie byl pokazywany, nie wiedzialem, ze juz 8 lat nie zyje.
A ten obok niego to jak sie nazwywal?
4
"Lord Vader to żołnierz wyklęty, a rycerze Jedi to loża masońska"; "Św. Paweł był takim ubekiem".
1
@AnnaMarianna czy to wolanie panny o pomoc?
0
@JimMorrisonFCB troche inny smak niz Marmite, troche barzdiej twardy, ale tez dobry
0
@Danny Gaucho ja sie nie popisuje, jestem po prostu roztropny, a riposty to inna sprawa.
2
@kerouac Czy slowo "hipokryzja" - jest slowem naduzywanym, np. w swiecie polityki?
1
@Danny Gaucho Prosze sie rozejsc, zgromadzenia wzajemnej adoracji nie sa dozwolone.
11
@Danny Gaucho nie oceniaj okladki po okladce
1
@JimMorrisonFCB aaa ok, ja nie ogladalem niestety pokemonow. A znasz te pasty?
5
@SeeleyBooth przekazal 1 mln zlotych na walke z pandemia.
#radioZniewolonaEuropa
0
@JimMorrisonFCB cholerka nie rozumiec.
0
Marmite czy Vegemite?
1
@Hiacynk Dla mnie Luisito i R9 to jedni z ulubionych pilkarzy w ogole i na pewno nie tylko dla mnie.
1
@DonMatteo901 akurat Urban i Korwin dosc siebie wzajemnie lubia.
Korwin - "J.U to b. inteligentny czlowiek nie rozumie tylko jednego, ze swiat potrzebuje zasasd (a on by chcial swiat bez zasad, bez granic).
Konformisci potrzebuje zasad by ich przestrzegac, a non-komformisci musza je lamac. Jesli zasad nie ma i jedni i drudzy sa nieszczesliwi -nie chcial tego zrozumiec".
1
@Hiacynk dodam jeszcze, ze wrpawdzie R9 byl bardzo elegancki, to van Basten czy Bergkamp mu w tym aspekcie nie ustepowali.
Mial po prostu wszystko - szybkosc, sile, techinke, radosc z gry, uderzenie, przeglad itd. Strach sie byc, gdy pomyslec co by osiagnal majac lepsze kolana.
Fajnie sie sluchalo dzis podcastu wlasnie o nim. Moze znasz?
1
@Hiacynk Takie porownania sa zawsze ciekawe, ale podonie jak Fenomen, uwazam, ze ciezko porownywac rozne epoki.
Tak jak napisales, dwoch wielkich graczy - pewnie historia bardziej zapamieta R9, ktory jakby nie patrzec nie posypal sie przez typowe balangi, lecz przez slabe sciegna - wiec bardzo krotko gral w swoim prime.
3
@TheNekro94 hahah
23
Dzieki za rade Pele, postaram sie nie zapominac o Messim.
0
@jeyx77x Szkoda , że na YT tak mało jego w dobrej HD jakości
0
Newcastle Jets vs Melbourne City Highlights All Goals Hyundai A-League 23.03.2020
------------------------------------------------------------------------
A jesli ktos nie zna - AFL - tu trzeba miec wydolnosc!
0
@jeyx77x faktycznie, bardzo emocjonalny ten podcast.
3
@jeyx77x wspomnial wczoraj o podkascie poswieconym El Fenómeno. Naprawde warto poswiecic godzinke na historie jednego z najwiekszych zawodnikow historii.
Sentymentalna podroz nie tylko dla jego stalych fanow.
https://podstacja.com/rss/audycja/77446/legendarni-ronaldo-24-historie-z-boiska/
1
@AmigoBlancos Swietne- a znasz ten ? (Co za ekipa)
Komentarze - Dariusz