0

Ktory utwor naliczyl sobie najwiecej coverow? Moze "September" Earth Wind Fire?


1

2

@VamosRakieta jestem tu tylko dlatego, ze widzialem Twoja reklame goracej dyskusji.
Dobra byla tez scena z ta babka i czipsami w pociagu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos Tomasz Waldoch.
@Janiama znasz na pewno

0

@Stoiczkow a jak dokladnie?

0

@AmigoBlancos Baluszynki wlasnie byl pokazywany, nie wiedzialem, ze juz 8 lat nie zyje.
A ten obok niego to jak sie nazwywal?

4

"Lord Vader to żołnierz wyklęty, a rycerze Jedi to loża masońska"; "Św. Paweł był takim ubekiem".

1

@AnnaMarianna czy to wolanie panny o pomoc?

0

@JimMorrisonFCB troche inny smak niz Marmite, troche barzdiej twardy, ale tez dobry

0

@Danny Gaucho ja sie nie popisuje, jestem po prostu roztropny, a riposty to inna sprawa.

2

@kerouac Czy slowo "hipokryzja" - jest slowem naduzywanym, np. w swiecie polityki?

1

@Danny Gaucho Prosze sie rozejsc, zgromadzenia wzajemnej adoracji nie sa dozwolone.

11

@Danny Gaucho nie oceniaj okladki po okladce

1

@JimMorrisonFCB aaa ok, ja nie ogladalem niestety pokemonow. A znasz te pasty?

5

@SeeleyBooth przekazal 1 mln zlotych na walke z pandemia.

#radioZniewolonaEuropa

0

@JimMorrisonFCB cholerka nie rozumiec.

0

Marmite czy Vegemite?

1

@Hiacynk Dla mnie Luisito i R9 to jedni z ulubionych pilkarzy w ogole i na pewno nie tylko dla mnie.

1

@DonMatteo901 akurat Urban i Korwin dosc siebie wzajemnie lubia.
Korwin - "J.U to b. inteligentny czlowiek nie rozumie tylko jednego, ze swiat potrzebuje zasasd (a on by chcial swiat bez zasad, bez granic).
Konformisci potrzebuje zasad by ich przestrzegac, a non-komformisci musza je lamac. Jesli zasad nie ma i jedni i drudzy sa nieszczesliwi -nie chcial tego zrozumiec".

1

@Hiacynk dodam jeszcze, ze wrpawdzie R9 byl bardzo elegancki, to van Basten czy Bergkamp mu w tym aspekcie nie ustepowali.
Mial po prostu wszystko - szybkosc, sile, techinke, radosc z gry, uderzenie, przeglad itd. Strach sie byc, gdy pomyslec co by osiagnal majac lepsze kolana.
Fajnie sie sluchalo dzis podcastu wlasnie o nim. Moze znasz?

1

@Hiacynk Takie porownania sa zawsze ciekawe, ale podonie jak Fenomen, uwazam, ze ciezko porownywac rozne epoki.
Tak jak napisales, dwoch wielkich graczy - pewnie historia bardziej zapamieta R9, ktory jakby nie patrzec nie posypal sie przez typowe balangi, lecz przez slabe sciegna - wiec bardzo krotko gral w swoim prime.

3

@TheNekro94 hahah

23

Dzieki za rade Pele, postaram sie nie zapominac o Messim.

0

@jeyx77x Szkoda , że na YT tak mało jego w dobrej HD jakości

0


Newcastle Jets vs Melbourne City Highlights All Goals Hyundai A-League 23.03.2020
------------------------------------------------------------------------
A jesli ktos nie zna - AFL - tu trzeba miec wydolnosc!

0

@jeyx77x faktycznie, bardzo emocjonalny ten podcast.

3

@jeyx77x wspomnial wczoraj o podkascie poswieconym El Fenómeno. Naprawde warto poswiecic godzinke na historie jednego z najwiekszych zawodnikow historii.
Sentymentalna podroz nie tylko dla jego stalych fanow.

https://podstacja.com/rss/audycja/77446/legendarni-ronaldo-24-historie-z-boiska/


1

@AmigoBlancos Swietne- a znasz ten ? (Co za ekipa)
Komentarze - Dariusz


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?