- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
1
Po dzisiejszej wizycie w sklepie, widząc odstepy pomiędzy klientami, wiem, że przynajmniej z powodu tego wirusa spełni się mokry sen Adasia Miauczyńskiego i żadna starsza kobieta nie stuknie go koszykiem ;).
Miłego popołudnia ;D
1
@VamosRakieta Może powtórzymy angielski?
1
@sebo939 nie no co Ty tato...
1
@VamosRakieta No odmień być
1
@sebo939 no daj spokój...
1
@VamosRakieta Bo nie odmienisz
1
@sebo939 ta, nie odmienię
1
@VamosRakieta No to odmień, I
1
@sebo939 I
1
@VamosRakieta I am
1
@sebo939 no wiem, I am...
1
@VamosRakieta You are
1
@sebo939 You aaa...
No sam powiem.
1
@VamosRakieta Ale nie mówisz.
1
@sebo939 bo Ty...
1
@VamosRakieta Co ja, co ja?
1
@sebo939 mnie stresujesz...
1
@VamosRakieta Ja cie stresuje? Kur.. uczysz sie tego 5 lat w szkole i na kursach i wszystko to jak krew w piach.
1
@sebo939 ta, krew od razu...
1
@VamosRakieta I czego to jest odmiana, jakiego słowa?
1
@sebo939 no słowa normalnie.
1
@VamosRakieta Posiłkowego.
1
@sebo939 No.
1
@VamosRakieta Jakiego?
1
@sebo939 posiłkowego.
1
@VamosRakieta Jakiego posiłkowego? To..
1
@sebo939 Am?
1
@VamosRakieta To be kur.. or not be, o tym też nie słyszałeś?
1
@sebo939 MAMY TO!!!
Cudownie ;D
25 godzin i 47 minut nam to zajęło ;).
Miłego popołudnia ;).
1
@VamosRakieta Tak jest, tobie również, było warto :D
Taki bonus ode mnie
0
@sebo939 widziałem oczywiście ;).
Kultowa scena ;).
1
@sebo939 jesteśmy w gorących dyskusjach ;).
Duma ;D.
2
@VamosRakieta jestem tu tylko dlatego, ze widzialem Twoja reklame goracej dyskusji.
Dobra byla tez scena z ta babka i czipsami w pociagu.
0
@Colon cieszę się, że ktoś to zobaczył, a tu jeszcze taka persona ;).
Pewno, że dobra.
Wszystkie sceny w tym arcydziele są dobre.
1
@VamosRakieta Piękna dyskusja! Kultowa już scena. Jak tatuś zrobi dzióbek, to nie ma chuka we wsi.
Za dzieciaka się z tego filmu śmiałem, jednak, gdy człowiek ewoluuje, widzi go z zupełnie innej strony. Prawdziwy, ale jakże smutny film.
1
@Hiacynk prawda. Czysta prawda.
Jednak niektóry sceny śmieszą niezmiennie ;).