3

@KSSniper Chociaz MS zostal - 2 razy, a gdyby nie tajmenicza choraoba to byloby 3 razy z rzedu.

0

@wachaFCB no niezle.

0

@KSSniper i z gorsza linia pomocy. W sumie szok, ze nie wygral LM.

13

Taki troche dzikus.


0

@MesQueUnClub_87 ja tam bym sie jej bal.

0

Rafa M. mial chyba tez w przeszlosci problemy z prawem, ale moge sie mylic.

0

@jacobFCB She's Gotta Have It aka Nola Darling

5

@MESSIah16 Gretzky bo:

.... Jest jednak coś co ich łączy. Obydwaj Panowie uwielbiają grać w kasynach i pewnej nocy w Las Vegas doszło do ich spotkania. Było to dokładnie w Hard Rock Hotel.

Michael Jordan wszedł do kasyna i przy stoliku do gry zauważył Wayne'a Gretzky'ego. MJ przysiadł się i zanim rozpoczął grę zamówił drinka. Kiedy kelnerka przyszła z drinkiem, Jordan dał jej napiwek w postaci pięciu dolarów. Po chwili Wayne zdjął z tacy kelnerki banknot pięciodolarowy, oddał go Jordanowi, po czym zabrał z jego miejsca na stoliku studolarowy żeton pokerowy i dał go kelnerce. Następnie powiedział do Jordana przy kobiecie: "Tak dajemy napiwki w Las Vegas, Michael".

0

@MESSIah16 Ogolnie ciezko porownywac epoki.
Kazdy z tych zawodnikow byl wyjatkowy. Mimo wszytko pojawienie sie R9 zadziwilo swiat - nie bez kozery mial przydomek Fenomen.

1

Slynna remontada i Piojo Lopez



@Janiama kojarzysz el piojo?

0

@BaRcA!FaN no chyba

1

@FC1899Barca ja tam zawsze mokre mysli.

5

@FC1899Barca to Ci chyba staje przy tym, serio. Sorry.

0

@tristan87 ciezko, ale chyba jednak ekipa z 2015.

5

@FC1899Barca A nie mozna napisac tego normalniej, bez epitetow i defetyzmu, po prosu informacyjnie?

1

"nikomu korona z glowy nie spadnie"

0

@MESSIah16 Pierwsze, ale tylko troche.

0

@Tridente2015 Doczekamy sie tego jeszcze za pilkarskiego zycia Messiego?
We can be heroes just for one day..

0

Chyba kryzys w malzenstwie panstwa Mikke.


0

0

@Janiama udawane, ale bardzo dobrze


0

@Oskaer1 Percepcja sie po prostu zmienia. Dobra muza, film nie zna czegos takiego jak data produkcji.

Byc moze gdy byles mlodszy chlonales kulute z inna intesywnoscia.
Do tego my Slowianie jestesmy bardzo nostalgiczni

0

@Borneo no tak m

2

@QuentinTarantino nie poznala sie na jego talencie, slaby scout z niej.

0

@Krzychu1010 Nie zawsze - Fargo - sztos
Deep Space Nine - im dalej tym lepiej , sezonow 7

0

watpie


1

@Kompletny hallo, @moderacja? :)

7

@matirix20 zamiast tych linkow, to stremuj live, bedzie co ogladac.

0

@4drian0 napisal, ze nie rusza go Krol Lew.
A Wy macie takie filmy, seriale, aktorow, wykonawcow muzycznych czy ksiazki, ktore sa powrzechnie uwazane za kultowe, a was nie ruszaja.
Cejrowski nie trawi np. filmow Berei.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?