Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KSSniper Chociaz MS zostal - 2 razy, a gdyby nie tajmenicza choraoba to byloby 3 razy z rzedu.
0
@wachaFCB no niezle.
0
@KSSniper i z gorsza linia pomocy. W sumie szok, ze nie wygral LM.
0
A to kto?
https://preview.redd.it/jhb8lglem3r11.png?auto=webp&s=cd9684355d1915425ea28d800e0fd7aee341d60e
13
Taki troche dzikus.
0
@MesQueUnClub_87 ja tam bym sie jej bal.
0
Rafa M. mial chyba tez w przeszlosci problemy z prawem, ale moge sie mylic.
0
@jacobFCB She's Gotta Have It aka Nola Darling
5
@MESSIah16 Gretzky bo:
.... Jest jednak coś co ich łączy. Obydwaj Panowie uwielbiają grać w kasynach i pewnej nocy w Las Vegas doszło do ich spotkania. Było to dokładnie w Hard Rock Hotel.
Michael Jordan wszedł do kasyna i przy stoliku do gry zauważył Wayne'a Gretzky'ego. MJ przysiadł się i zanim rozpoczął grę zamówił drinka. Kiedy kelnerka przyszła z drinkiem, Jordan dał jej napiwek w postaci pięciu dolarów. Po chwili Wayne zdjął z tacy kelnerki banknot pięciodolarowy, oddał go Jordanowi, po czym zabrał z jego miejsca na stoliku studolarowy żeton pokerowy i dał go kelnerce. Następnie powiedział do Jordana przy kobiecie: "Tak dajemy napiwki w Las Vegas, Michael".
0
@MESSIah16 Ogolnie ciezko porownywac epoki.
Kazdy z tych zawodnikow byl wyjatkowy. Mimo wszytko pojawienie sie R9 zadziwilo swiat - nie bez kozery mial przydomek Fenomen.
1
Slynna remontada i Piojo Lopez
@Janiama kojarzysz el piojo?
0
@BaRcA!FaN no chyba
1
@FC1899Barca ja tam zawsze mokre mysli.
5
@FC1899Barca to Ci chyba staje przy tym, serio. Sorry.
0
@tristan87 ciezko, ale chyba jednak ekipa z 2015.
5
@FC1899Barca A nie mozna napisac tego normalniej, bez epitetow i defetyzmu, po prosu informacyjnie?
1
"nikomu korona z glowy nie spadnie"
0
@MESSIah16 Pierwsze, ale tylko troche.
0
@Tridente2015 Doczekamy sie tego jeszcze za pilkarskiego zycia Messiego?
We can be heroes just for one day..
0
Chyba kryzys w malzenstwie panstwa Mikke.
0
@fc_barcelona_1899
0
@Janiama udawane, ale bardzo dobrze
0
@Oskaer1 Percepcja sie po prostu zmienia. Dobra muza, film nie zna czegos takiego jak data produkcji.
Byc moze gdy byles mlodszy chlonales kulute z inna intesywnoscia.
Do tego my Slowianie jestesmy bardzo nostalgiczni
0
@Borneo no tak m
2
@QuentinTarantino nie poznala sie na jego talencie, slaby scout z niej.
0
@Krzychu1010 Nie zawsze - Fargo - sztos
Deep Space Nine - im dalej tym lepiej , sezonow 7
0
watpie
1
@Kompletny hallo, @moderacja? :)
7
@matirix20 zamiast tych linkow, to stremuj live, bedzie co ogladac.
0
@4drian0 napisal, ze nie rusza go Krol Lew.
A Wy macie takie filmy, seriale, aktorow, wykonawcow muzycznych czy ksiazki, ktore sa powrzechnie uwazane za kultowe, a was nie ruszaja.
Cejrowski nie trawi np. filmow Berei.