0

@emeu niestety mimo iz ze wspanialym skladem Brazole polegli bardzo gladko.

2

@Avada Kedavra Racja, racja. Kutas Wielgus.


0

@Keriox ni i Lamia do tego....

0

@robsesh takie polecenie tez dostalem, dobre?


0

@robsesh ok to sobie obejrze.

6

@Naturopata Czy ten Paulinho to nie jest przydomek Jerzego Zieby? Makaron oraz maka i ryz zabijaja?

0

Rozne rzeczy mozna znalezc w domu. Na przyklad drazek - ma ktos jakies linka, jak powinna tak seria cwiczen podnoszenia na drazku wygladac, jak czesto? No i prawidlowa technika.

1

@Chwytliwy Boca na pewno, Flamengo, potem kilka klubo z Grecji czy Maroka maja wspaniala atmosfer.

0

@Chwytliwy na pewno Am. Poludniowa i kilka klubo stamtad, ale charyzmatczne chodzi o klimat na trybunach czy o co?

0

@Gitarkafcb dziekuje.

1

@ViscaBarca123 kazdy ma tam swoj styl parzenie, ogolnie potrafie wylaczc juz wode i wiem kiedy ma 70, 80 , czy 90 stoponie - na sluch i organoleptycznie, ale na poczatku lubilem termometr czy nawet mialem czajnik bosha z regulacja temp.

mieszania nie lubie z zimna.

1

@Nano22 kupie Ci termometr na urodziny

1

@Misanthrope mleko zageszczone mocno slodzone - jedna z najslodszych rzeczy jakie znam.

0

@cchesterr43 czasem akordeon daje naprawde rade

1

@RichardWinters w sumie zajebi iste

2

@MichalZZZ ja dzis zaszalalem i czarna herbata plus mleko zageszczone.
rock and roll

0

@cchesterr43 kiedys myslalem, ze ten gostek to Adam z Przystanku Alaska.
https://i.pinimg.com/originals/4f/7e/71/4f7e71d9e97aeb7f60852ea0ad943aa4.jpg

0

@Misanthrope To juz Ci zazdroszcze, ze bedziesz mogl sobie obejrzec dziewiczo ten film.
Dla mnie rewelka, czasami stawiam go na rowni ze Sprzedawcami, chociaz wiecje te filmy dzieli niz laczy. Duzo zabawy, ale tez bardzo kompleksowe ludzkie tematy oraz rozkminy na temat Gwiedznych Wojen, komiksow, homoseksualizmu.

0

@Misanthrope ja to traktuje jako trylogie (sprzedawcy, szczury i w pogoni za amy) do tego dochodza sprzdawcy 2 i dogma, ale na tym nie koniec :)

0

@nieprzysiadalnosc no i ta sowa ;)

0

tej muzy rzadko slucham, ale kawalki zacne, moze ktos lubi, bo chyba kazdy zna

virtual insanity


ms. jackson

the militia

ocean wspomnien


0

@Misanthrope dla mnie trzecia lepsza niz druga, ale fakt juz nie powtorzyl.

0

@RichardWinters o kurde.
@Hushovt odpowiedzi musisz szukac u Rossmanna.

1

@Misanthrope min raz do roku musi wejsc, podobnie Pulp F.

0

@Chakalaka mega, mega, a lubisz wersje Faith no More?

1

@TheNekro94 a tam Cejrowski na boso i po snie...

0

@Hushovt dobra to tera quiz, skad wzial sie taki dziwaczyn tytul tego utworu?

0

@Hushovt spring
green
april
day
park
......hmmm

2

@MichalZZZ nazwa tej kapeli to jest dopiero zagadka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?