Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fajne gole.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/fknodn/throwback_to_umtitis_goal_against_tottenham/
Busquets skile_
https://streamable.com/7ry6p
Beckham podanie
Zlatan vs Anderlecht
https://streamable.com/i8kju
Final MS Grecja - Niemcy 1-0
1
@l0Messini ja mam te antene i jest swietne, mimo, ze bardzo stara.
https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/en/1541466_GB_00_FB/image.jpg
duzo lepsza od znanej firmy one4all, ktorej wyprobowalem 3.
wszystko zalezy od przeszkod, odleglosci i pogody. Mi wystarcza ta, wiec nie potrzebuje zewnetrznej.
https://www.oneforall.com/tv-antennas/products
1
@l0Messini musisz sprawdzic gdzie jest najlblizszy nadajnik i zobaczyc jakis zasieg ma Twoja antena. Masz model?
14
Okładka pracy doktorskiej Marii Skłodowskiej-Curie.
https://pbs.twimg.com/media/ETYpkqpXYAAJcBc?format=jpg&name=medium
4
Ktos ogladal?
"Z faveli São Paulo do drużyny narodowej, zdobywającej mistrzostwo świata w piłce nożnej w 1958 r. 17 lat z życia piłkarskiej legendy Pelégo w zaledwie 100 minut. Niedosyt ale lepszy rydz niż nic piłki: Pelé: Narodziny legendy / Pelé: Birth of a Legend (2016) - SR 21:00 TVP 1"
3
Polacy do urn!
https://pbs.twimg.com/media/ETW9KmSXkAA7Fkc?format=png&name=medium
0
@Krzychu1010
to tyko zabawa wiec poszaleje:
Koszykowka: Karl Malone
Reczna: Jackson Richardson
Tenis: David Nalbandian
Siata: Giba
Lekka: Michael Johnson
P.N: Romario/R9/Ronaldinho
1
@Nano22 na zdrowie, ja dzis Kraus.
0
@nabial No właśnie zacząłem oglądać
1
Bardzo ciekawa uroda tej Angeli Sarafian.
1
@MikusBarca @Hushovt @puyol_presidend5
Albert: No choćby Kopernik!
Kobieta 1: To kłamstwo! Kopernik była kobietą!
Albert: No to może Colon?
Kobieta 2: Colon, też była kobietą!
Maks: A może @sidzej też?! (Wszystkie kobiety w śmiech)
Albert: To akurat nie najlepszy przykład…
Maks: A bo mnie zmyliły!
3
@puyol_presidend5 tak , uzywamy od pokoleń w naszej rodzinie, ja akurat od prababki dostałam.
2
@Walker piekny utwor.
1
@volume4443 Les Stroud - Survivorman, Cody Lundin - Dual Survival,
3
@Walker Ciekawi ci Dunczycy.
Intra? W Money for Nothing jest, krotkie, ale niesamowite intro,
podobnie Led Zeppelin "Friends",
Ullyses - Dead Can Dance,
Machine Screw Type o Negative,
Davidian Machine Head,
Landing of the Mountains of Meggido - Down.
Vangelis Movement 4 - Mask
Above the Treetops - Pat Metheny
ps. moze bys napisal o coverach Type o Negative np. Summer Breeze lub Day Tripper
0
@Alanooo za darmo nic nie ma, bo za prad bedzisz musial zaplacic, albo zuzycie komputera, a tak na serio to.. kto szuka ten znajdzie.
0
@tobiasson92 taktyk
7
Jesli ktos ma jeszcze zaleglosci serialowe, to nic tylko zabierac sie za jeden z najlepszych seriali tego globu: The Wire (Prawo Ulicy).
1
Ktory to juz dzien kwarantanny korony po spotkaniu z Chuckiem Norissem?
2
zawsze zdarzyl sie ktos taki na boisku szkolnym, kto po meczu nie pral tej plastikowej koszulki, nastepnego dnia nie mial na plecach tylu obroncow.
8
Barca Kappa.
https://i.ytimg.com/vi/S0bgxnX97Vk/maxresdefault.jpg
https://media.gettyimages.com/photos/-picture-id662395068
1
@Fawrf Spisek Doskonaly - Best Laid Plans
6
@Kamilos84 @Kapitan hawk i TVP? Nie sadze.
0
@tristan87 https://www.transfermarkt.com/paris-saint-germain_fc-barcelona/index/spielbericht/1019798
0
@liberos35 zgadza sie
0
@tristan87 @Danny Gaucho no wlasnie to nie jest ten mecz
0
Ktos zna wynik tego spotkania?
https://media.gettyimages.com/photos/albert-ferrer-of-barcelona-and-george-weah-of-psg-during-the-quarter-picture-id1200186136?s=2048x2048
6
Inne wojewodztwa go nienawidza.
https://pbs.twimg.com/media/ETUJp2DWkAEpEdN?format=jpg&name=medium
1
@Janiama a krzyczysz na boichu? Taki Puyol jestes czy kto?
a jak tam pileczka tenisowa podbijasz? Ja nawet nawet.
0
@macio_944 na pewno @Janiama ma dobra zastawke, to latwo nie bedzie.
A kondycja to nie wiem.
@Janiama ile Ty masz wzrostu i jaka waga?