3

1

@l0Messini ja mam te antene i jest swietne, mimo, ze bardzo stara.
https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/en/1541466_GB_00_FB/image.jpg
duzo lepsza od znanej firmy one4all, ktorej wyprobowalem 3.
wszystko zalezy od przeszkod, odleglosci i pogody. Mi wystarcza ta, wiec nie potrzebuje zewnetrznej.
https://www.oneforall.com/tv-antennas/products

1

@l0Messini musisz sprawdzic gdzie jest najlblizszy nadajnik i zobaczyc jakis zasieg ma Twoja antena. Masz model?

14

Okładka pracy doktorskiej Marii Skłodowskiej-Curie.
https://pbs.twimg.com/media/ETYpkqpXYAAJcBc?format=jpg&name=medium

4

Ktos ogladal?
"Z faveli São Paulo do drużyny narodowej, zdobywającej mistrzostwo świata w piłce nożnej w 1958 r. 17 lat z życia piłkarskiej legendy Pelégo w zaledwie 100 minut. Niedosyt ale lepszy rydz niż nic piłki: Pelé: Narodziny legendy / Pelé: Birth of a Legend (2016) - SR 21:00 TVP 1"

0

@Krzychu1010
to tyko zabawa wiec poszaleje:
Koszykowka: Karl Malone
Reczna: Jackson Richardson
Tenis: David Nalbandian
Siata: Giba
Lekka: Michael Johnson
P.N: Romario/R9/Ronaldinho

1

@Nano22 na zdrowie, ja dzis Kraus.

0

@nabial No właśnie zacząłem oglądać

1

Bardzo ciekawa uroda tej Angeli Sarafian.

1

@MikusBarca @Hushovt @puyol_presidend5
Albert: No choćby Kopernik!
Kobieta 1: To kłamstwo! Kopernik była kobietą!
Albert: No to może Colon?
Kobieta 2: Colon, też była kobietą!
Maks: A może @sidzej też?! (Wszystkie kobiety w śmiech)
Albert: To akurat nie najlepszy przykład…
Maks: A bo mnie zmyliły!

3

@puyol_presidend5 tak , uzywamy od pokoleń w naszej rodzinie, ja akurat od prababki dostałam.

2

@Walker piekny utwor.

1

@volume4443 Les Stroud - Survivorman, Cody Lundin - Dual Survival,

3

@Walker Ciekawi ci Dunczycy.
Intra? W Money for Nothing jest, krotkie, ale niesamowite intro,
podobnie Led Zeppelin "Friends",
Ullyses - Dead Can Dance,
Machine Screw Type o Negative,
Davidian Machine Head,
Landing of the Mountains of Meggido - Down.
Vangelis Movement 4 - Mask
Above the Treetops - Pat Metheny

ps. moze bys napisal o coverach Type o Negative np. Summer Breeze lub Day Tripper

0

@Alanooo za darmo nic nie ma, bo za prad bedzisz musial zaplacic, albo zuzycie komputera, a tak na serio to.. kto szuka ten znajdzie.

0

@tobiasson92 taktyk

7

Jesli ktos ma jeszcze zaleglosci serialowe, to nic tylko zabierac sie za jeden z najlepszych seriali tego globu: The Wire (Prawo Ulicy).

1

Ktory to juz dzien kwarantanny korony po spotkaniu z Chuckiem Norissem?

2

zawsze zdarzyl sie ktos taki na boisku szkolnym, kto po meczu nie pral tej plastikowej koszulki, nastepnego dnia nie mial na plecach tylu obroncow.

1

@Fawrf Spisek Doskonaly - Best Laid Plans

6

@Kamilos84 @Kapitan hawk i TVP? Nie sadze.

0

@liberos35 zgadza sie

0

@tristan87 @Danny Gaucho no wlasnie to nie jest ten mecz

6

1

@Janiama a krzyczysz na boichu? Taki Puyol jestes czy kto?
a jak tam pileczka tenisowa podbijasz? Ja nawet nawet.

0

@macio_944 na pewno @Janiama ma dobra zastawke, to latwo nie bedzie.
A kondycja to nie wiem.
@Janiama ile Ty masz wzrostu i jaka waga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?