0

@MesQueUnClub_87 ale rodzaje tych fabularnych :)

0

@MesQueUnClub_87 a kinowe?

4

@TheNekro94 Hank:
[looking at Gale's lab notes] Right here, here at the top, it says, "To W.W. My star, my perfect silence." W.W. I mean, who do you figure that is, y'know? Woodrow Wilson? Willy Wonka? Walter White?

Walter:
[jokingly, laughing] Heh. You got me!

1

@Gomess kiedys bylas dyskuja. Wiele osob tak ma. Fajny klimat, ale serial dla mnie jedynie dobry - kilka swietnych momenotw, ale nie ciagnie mnie by ogladac ponownie - a to miara kulotwosci.
Chociaz Sam Neill zagral rewelacyjnie.

0

Zabili Ricka Astleya na la Rambli?

0

@tristan87 moja ulubiona rola Dynzela.

1

@Janiama Dokladnie tak. Rowniez fenomenalna rola plus muza Figgisa i Stinga.

0

Jakie wyrozniamy rodzaje spojlerow?

0

@Janiama tak, bardzo dobrze to zrobil (oraz swietna scena rozbicia samolotu), a widziales Nicolaca Cage jako alkoholika?
@Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 @tristan87 a Mo' Better Blues (Czarny Blues)?

0

Tom Hanks czy Denzel Washington. Ich najlepsze role?

2

My Friends. Czerowne ostre papryczki chili.


0

1

@PopekMonster "Rozmowa" Coppoli - jeden z jego najlepszych filmow. G. Hackamann fenomenalny, muzyka fenomenalna.

0

Szukaja szczepionki, a lewicowa witamina C tak latwo dostepna.

0

@TheNekro94 a Pitbull? Miesjca 1 i 2 bardzo mi graja.

12

0

Mailman.


0

@NismoFCB w Monachium jest podobno cos ala Drive In - jedziesz tam i z samochdu robia wymaz.

https://www.br.de/nachrichten/bayern/coronavirus-drive-in-test-in-muenchen,Rsv84jI

0

@MarioVeB! odwazny jestes

13

@ShinobiQWE ZUS
.

0

@cchesterr43 wczoraj nawet te gre wspomnialem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8333479#comment-8333493

Amiga miala byc applem ale sie cos zrabalo.

0

@draxidox wczoraj Guinness.

0

Kojarzy ktos? Arabian Nights Amiga


1

Niestety nie moglem ogladac ostatnich spotkan i zanosi sie na to, ze tak zostanie.
Teraz nadrabiam. Dobry ten meczyk Liverpool Atletico? Anglicy dominowali?
Tym bardziej szkoda Barcy, bo miala the Reds na tacy, ach.

0

Polacy zjednoczeni jak nigdy, wychodza na balkony jak Wlosi i spiewaja.


0

Ma ktos mema z tymy gostami od motorow (ojciec i syn/ American chopper) i nietoperzem?
@IronSanHybrid ty ciagle jakies memy wstawiasz, musisz to miec.

0

@Keson aaa no tak.

1

Skondensowane mleko to chyba jedna z najslodszych rzeczy. Z czarna herbata daje czasem rade.

0

@Keson no troche przesadzone, ale jakos tak pasowalo.

0

Bardzo fajny album. Szkola berlinska, hipotyczne.
Chuck van Zyl - SpaceTones.
https://chuckvanzylongroove.bandcamp.com/album/spacetones

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?