Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 ale rodzaje tych fabularnych :)
0
@MesQueUnClub_87 a kinowe?
4
@TheNekro94 Hank:
[looking at Gale's lab notes] Right here, here at the top, it says, "To W.W. My star, my perfect silence." W.W. I mean, who do you figure that is, y'know? Woodrow Wilson? Willy Wonka? Walter White?
Walter:
[jokingly, laughing] Heh. You got me!
1
@Gomess kiedys bylas dyskuja. Wiele osob tak ma. Fajny klimat, ale serial dla mnie jedynie dobry - kilka swietnych momenotw, ale nie ciagnie mnie by ogladac ponownie - a to miara kulotwosci.
Chociaz Sam Neill zagral rewelacyjnie.
0
Zabili Ricka Astleya na la Rambli?
0
@tristan87 moja ulubiona rola Dynzela.
1
@Janiama Dokladnie tak. Rowniez fenomenalna rola plus muza Figgisa i Stinga.
0
Jakie wyrozniamy rodzaje spojlerow?
0
@Janiama tak, bardzo dobrze to zrobil (oraz swietna scena rozbicia samolotu), a widziales Nicolaca Cage jako alkoholika?
@Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 @tristan87 a Mo' Better Blues (Czarny Blues)?
0
Tom Hanks czy Denzel Washington. Ich najlepsze role?
2
My Friends. Czerowne ostre papryczki chili.
0
@filipsemeniuk10 @fortunate_son wzywaja Cie.
1
@PopekMonster "Rozmowa" Coppoli - jeden z jego najlepszych filmow. G. Hackamann fenomenalny, muzyka fenomenalna.
0
Szukaja szczepionki, a lewicowa witamina C tak latwo dostepna.
0
@TheNekro94 a Pitbull? Miesjca 1 i 2 bardzo mi graja.
12
Dla fanow Lsnienia i Nicholsona.
https://pbs.twimg.com/media/ETKwQcqXsAAK1Pd?format=jpg&name=medium
0
Mailman.
0
@NismoFCB w Monachium jest podobno cos ala Drive In - jedziesz tam i z samochdu robia wymaz.
https://www.br.de/nachrichten/bayern/coronavirus-drive-in-test-in-muenchen,Rsv84jI
0
@MarioVeB! odwazny jestes
13
@ShinobiQWE ZUS
.
0
@cchesterr43 wczoraj nawet te gre wspomnialem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8333479#comment-8333493
Amiga miala byc applem ale sie cos zrabalo.
0
@draxidox wczoraj Guinness.
0
Kojarzy ktos? Arabian Nights Amiga
1
Niestety nie moglem ogladac ostatnich spotkan i zanosi sie na to, ze tak zostanie.
Teraz nadrabiam. Dobry ten meczyk Liverpool Atletico? Anglicy dominowali?
Tym bardziej szkoda Barcy, bo miala the Reds na tacy, ach.
0
Polacy zjednoczeni jak nigdy, wychodza na balkony jak Wlosi i spiewaja.
0
Ma ktos mema z tymy gostami od motorow (ojciec i syn/ American chopper) i nietoperzem?
@IronSanHybrid ty ciagle jakies memy wstawiasz, musisz to miec.
0
@Keson aaa no tak.
1
Skondensowane mleko to chyba jedna z najslodszych rzeczy. Z czarna herbata daje czasem rade.
0
@Keson no troche przesadzone, ale jakos tak pasowalo.
0
Bardzo fajny album. Szkola berlinska, hipotyczne.
Chuck van Zyl - SpaceTones.
https://chuckvanzylongroove.bandcamp.com/album/spacetones