Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama szkoda, ze nie w koszulce np Ferrera z 1994 roku. To byla Twoja pozycja?
0
@Janiama ktos przyjal ten challange.
0
@ViscaBarca123 wcieliles sie w ViscaBarca123? zgadlem?
0
@Danny Gaucho legendarna akcja Trapattoniego. Nawet bez znajomosic niemieckiego jest zabawa.
@Janiama
0
@ViscaBarca123 @ViscaBarca123 ?
1
@ViscaBarca123 ja przy kazdym poscie mocny banan na twarzy.
4
@krzychu1526 to akurat jest naprawde dobre :)
@Bykunn ta forma "Neymar" nie pasuje.
5
"Twoj Post Brzmi Znajomo"
Wcielajcie sie w styl innego uzytkownika (napiszcie po prostu taki post) i trzeba zgadnac kogo ma sie na mysli, kim dana osoba jest.
1
@MesQueUnClub_87 dobre.
Fajny aktor, dobrze zagral role Kinga w Fali Zbrodni.
0
@NGTRX no patentu nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NGTRX a to akurat tekst Sebola wel @sebasek99 jest.
1
@macio_944 Ja do @Janiama nic nie mam, ale troche Korwinem jest - bo za bardzo daje sie podpuszczac.
@Nano22 ale sie robi kolko wzajemnej afirmacji
@Chakalaka tez chyba inne spojrzenie na swiat, ale muzy dobrej slucha.
4
@Nano22 z @Persyfl napilbym sie tymbarku i poszedl na kocert pijany po nim, @Bykunn przeczyta Misesa i sie nawroci, @MarioVeB! to Statler and Waldorf w jednej osobie, a @klemens100 tak nienawidzi kosciola i PiSu, ze sumie to juz jest dla mnie legendarne i nawet zabawne.
ps. jeszcze ktos mis sie przypomni np. @NGTRX
1
@MesQueUnClub_87 no ja sie z Toba w tej kwestii kompletnie nie zgadzam ;)
1
@mariogbch @SHIBA @zawsze_barca
1
@Qlewer zupelnie sie nie wyklucza. Jest tez pare osob, z ktorymi dziele poglady, a jakos nie specjalnie za nimi przepadam.
Partyjniactwo to rozdaj zaslepienia i nie jest zjawiskiem dobrym. Wazne by zylo nam sie lepiej - a nie kto rzadzi. To w sumie nawet rasizm jest, jesli sie uprzec.
36
https://mobile.twitter.com/miroslawmilosz/status/1239833752643293184/photo/1
6
@Nano22 jest tu kilku poczciwych lewusow.
1
@Fabik87 by do tego czasu stary i gruby sie nie zrobil.
2
Rok 1974. Francis Ford Coppola i Gene Hackman na planie wybitnego filmu "Rozmowa" (The Conversation)
http://historyloversclub.com/wp-content/uploads/content/87/874913804718448640.jpg
0
@kamiVeB a Valverde?
1
@Kamil92 -Skąd wzięłyście klucze?
-Żona Kotka Od profesora. Stał tu pod drzwiami, najpierw nie chciał dać, ale potem powiedział, że skoro jesteśmy substytutkami...
-Zygmunt Kotek Ta... tak ci powiedział? Nie no ja mu dam po mordzie no. Substytutka do mojej żony?!
0
@LioMessi10 https://www.fcbarca.com/la-rambla
0
@TheNekro94 A no czulem, ze zle pisze, ale za leniwy by otworzyc druga karte i sprawdzic.
1
@Czak18 Pierwszy Narcos (3 sezonowy) do nieprawdopodnie dobry serial.
Meksyk i El Chapo - zaczalem ogladac i szybko zrezygnowalem, bo przy jednyce wygladaly jak Golf przy Jaguarze. No, ale podobno im dalej tym lepiej, wiec moze kiedys wroce.
Pierszy Narcos to po prostu historia Pablo Escobara oraz kartelu z Cali, a Meksyk - to Meksyk - Sinaloa (?). tzn Guadalajara.
0
Chyba sie wciagne w serial Westworld. Jesli juz na poczatku mamy Black Hole Sun Soundgarden w westernowskiej aranzacji, to zapowiada sie swietnie.
ps. ktos ogladal?
0
@Walker Cos w klimacie "Stand by Me" z River Phoenix?
0
"Wyniescie swoich umarlych.
Ale ja jeszcze zyje!"
Czarny humor - prosze sie nie oburzac.
2
Byl taki odcinkek Star Trek Voyagera, w ktorym wirusy mialy rozmiar ludzi, przynajmniej mozna bylo je bronia laserowa potraktowac.
https://m0vie.files.wordpress.com/2016/10/voy-macrocosm15a.jpg
https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/021/266/484/4k/daniel-korican-macrovirus-ingame5.jpg?1571036199