1

@Janiama Sampras mega grajek, ale jak teraz widze jego zagrania, to naprawde backhand mial przecietny, nawet na tamte czasy. Gdyby to poprawil oraz gra na maczcce, to ciezko byloby go przescignac.
To jednak tylko gdybanie.

1

@Janiama Wygral pierwszego, potem Pete.

2

Papiez juz wtedy wiedzial, ze wirus (zolta zaraza) idzie z Chin. Ja mu sie nie dziwie reakcji.



#wylaczMozgWylaczMyslenie

0

@Danny Gaucho Tak. A ile setow wygral Goran?

0

@Janiama a ile setow urwal Samprasowi?

0

@matirix20 Taki jedenz z Clintem..zapomnialem tytulu,

0

@Danny Gaucho Odznaczyc Cie moge.

1

@Danny Gaucho niezbyt

0

@Danny Gaucho mialo byc gez googlowania :/

0

Byla mowa (@AmigoBlancos ) o Chorwatach, ktorzy zdobyli LM.
Tutaj repra tego kraju skladajaca hold Goranowi Ivanisevicovi, ktory przegral final Wimbledonu.
Z kim przegral? (bez wyszukiwarki prosze)
Ilu pilkarzy z tego zdjecia wymienicie?

https://pbs.twimg.com/media/ES6tgW9WkAIhdnr?format=jpg&name=small

0

11

dobre pytanie na jeden z dziesieciu czy inny telturniej w roku 2052.

2

@Danny Gaucho Simon Amman - Sapporo - 9 lat i 2 miesiace.

0

@tomcias10 mlodzi pilkarze umieraja tez na zawal serca, a smiertelnosc w Polsce wynosi 100 procent.

4

Uwazam, ze taki patetyczny, filmowy ton narastajacego przerazenia, ktorym wtoruja media oraz niektore wpisy nikomu nie robia dobrze.
Do tego przedwczesne wyrokowanie (27latka zmarla, przyczyna prawdop. jednak sepsa, a nie korona).
"Tragiczny," "nadciagajacy huragan", "najgorsze przed nami", "dramatyczny" itd, itp.

Powinnismy informaowac, a nie wzbudzac emocje, panika i tak nas nie uratuje.
Nie ignorowac sytuacji, ale tez nie dramatyzowac.

Tylko o czym ja pisze, przeciez media sa od hustawki emocjonalnej.

1

@Katalonbar Paul Gascoigne,

1

@Kidd nie, nie moje. I wlasnie dlatego sie nie podejmuje, ale moze ktos zacieciem literackim jak np. @Cochise albo @kerouac to zrobi.

0

Najlepsza oraz najgorsza wersja Messiego, ktore mecze sie Wam przypominaja?

2

@Kidd Mowisz?
Ja uwazam, ze nie bedzie zle:

I’ve seen things you people wouldn’t believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.


Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki w ogniu sunące ku ramionom Oriona. Oglądałem promienie kosmiczne błyszczące w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy na deszczu. Czas umierać.

0

@juliacicha Slyszalem, ze tak, ale ja dopiero na poczatku. Swietnie sie to oglada, bo tematy mi bardzo bliskie z Battlestar Galactica, Star Trek i Blade Runnera.

1

Ciekawy cytat z Westworld, moze ktos ladnie mowiacy po anglicku, to rownie ladnie przetlumaczy?

Lekki Spojler!!!
_____________________________________________________________


“I read the theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building. Just an elaborate mating ritual. Maybe it doesn’t matter that we have accomplished so much for the basest of reasons. But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, pecking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty. I have come to think of so much of consciousness as a burden, a weight, and we have spared them that. Anxiety, self-loathing, guilt. The hosts are the ones who are free. Free, here, under my control.”


https://i.pinimg.com/originals/c5/80/99/c58099ccde12c094fde2cdf66a5bc4dc.jpg

1

0

@MarioVeB! Fajnie to widać na podstawie Star Treka- wtedy maly budżet , ale świetne pomysły, a teraz odwrotnie.
Ciekawe jak nasza percepcja zmienia się z wiekiem

1

@Hawajczyk Z tego, co czytalem to Korwin uwaza, ze ktorychs z wirusow i tak prawdopodonbie bedzie mocniejszy od wiekszosci ludzi, tak mowil z perspektywy cybernetyka.
Nie wiem, czy on powiedzil, ze jest niegrozny tylko powiedzial to, zeby nie panikowac, bo panika i tak niczego nie zmieni tylko pogorszy (a co do Wloch, to stwierdzil, ze sytuacja jest bardzo niedobra).
Obeserwujemy rozwoj wydarzen, zobaczym czy sam wirus bedzie mutowal, ale zejdzmy prosze z narracji, ze kazdy ktos sie zarazi to umrze (nie mowie, ze TY te narracej prowadzisz).

Naprawde nie bierzymy JKM jako typowego reprezentana ruchu tzw wolnosciowego (to chcialem chyba tez podkreslic mam nadzieje). Oczywiscie sa ludzie, ktorzy beda mowili, ze zadnego wirusa nie ma i to jest nasz Truman Show, ale tacy zawsze sie znajda.
Jesli chcesz poznac normalnego Janusza :), to polecam wywiad np. z Towarzyszka Panienka Jaruzelska, a nie polowanie na Korwina w stylu Lisa czy Gozdyry.

A tymczasem tutaj bardzo fajny tekst, faceta ktorego wymieniles wyzej.

https://wei.org.pl/article/liberalizm-w-czasie-zarazy/

0

@MesQueUnClub_87 tytul podales, ale mi pokazuje, ze musze uprade zrobic do konta premium i tytulu nie widze.
Czy od razu w oknie mozna wtedy ten film ogladac?

0

@escarabajo tam 38 chlopa po boisku lata!

0

@krzychu1526 boska scena. Teraz juz nie robi az takiego wrazenia, ale kult pozostal.
Koszulke mam nawet.

0

@Bobo25 niektorzy lekarz mieli z tym problem tzn na wirusy antbiotyki podawali. no ale chociaz Placebo bylo.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?