Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 ja tez nie widzialem, nie bylo okazji po prostu.
0
@matirix20 nie wiem, dopiero do pierwszy raz ogladam i dla mnie mega.
1
@zadafcb ale przeciez negatywne, czyli zle... :)
0
"Mowilem ci, zebys nigdy nam nie ufal, jestesmy tylko ludzmi."
ale mocny ten 9 odcinek Westworld.
29
@MESSIah16 Wellman?
0
@Adamski69 Neymar "Ney" do Barcy
0
@MesQueUnClub_87 zimny arbuz latem--- no nie ma nic lepszego z owocow
0
@sebasek99 @tadzik447 @Stenmatic @usztafik
"Wujek, to inaczej było. Kiedy Stwórca umęczony lepieniem Adama, nad gliną przysnął, to belzebub ją gównem zaprawił. Bez to tyle plugastwa w człowieku."
1
@kamilos1214 owoc, ciagle krazy mi nad glowa.
0
"O-bi, O-ba. Koniec cywilizacji" czy "Wojna swiatow: nastepne stulecie"?
0
@ViscaBarca123 musze sprowbowac, bo to jedna z niewielu marek, ktrorej nie tetowalem
0
@ViscaBarca123 Jesli na miodzie jest napisane, ze jest miodem z Krajow UE i nie UE, to raczej prawie pewnie, ze miod nie bedzie dobrej jakosci.
przwaznie na yerbach jest kraj pochodzenia, a nie caly kontynet i o ile sie nie myle to "orgin" napisane z bledem, no chyba , ze to inny jezyk niz ang.
0
@ViscaBarca123 "Orgin" "South America" ?
Miod z krajow UE?
1
@dominik127pl teraz to kazdy tak moze powiedziec.
0
@ViscaBarca123 no taki termosik to ja rozumiem. Jak tam daje rade?
na zdrowie
2
@FC1899Barca ja juz w 1990 pisaem, ze widze w nim niestamowity potencjal. Mozesz sprawdzis wpisy.
1
"Xavi - facet tak czesto niedoceniany."
0
@Nano22 gdzie leci?
0
@svensonFCB co i gdzie leci?
0
@Kajtek77 no wlasnie, wlasnie :)
0
Bosak niby kasy nie ma, sluchawki od Appla bezprzewodowe.
0
Jak głęboko w dzieciństwo sięga Wasza pamięć?
1
@messi564 Marco Bode - jeździł rowerem na treningi.
2
@Chwytliwy papier Mola i ryż ....
1
Czy taka bramka kiedykolwiek padla?
https://i.ytimg.com/vi/Fpmsb7N4cJ4/hqdefault.jpg
1
@matirix20 Velverde In
0
@emeu haha .
0
@tadzik447 @blue_shark @Nano22 @BarcaInfo
https://sineilleifer.files.wordpress.com/2013/01/1001.jpg?crop=0px%2C222px%2C2486px%2C1596px&resize=1000%2C642
https://i.pinimg.com/originals/57/dc/f3/57dcf30025801250d3cba0a4adec9808.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/proxy/bJx1kVwG0MhIuiZ6xpLmSgBkvMgvtE7MoXqvTdrO0I2j9YMusfu4AWv422PqVax49IcssOQen-rvfDaTubq-fMzp-Q=w1200-h630-p-k-no-nu
0
Wasze ulubione zdjecie zwiazane z pilka nozna, ale mozna tez wymienic inne dyscypliny.
0
@PrinceDamon akurt z two and a half man mi sie przypomnialo