0

@4drian0 ja tez nie widzialem, nie bylo okazji po prostu.

0

@matirix20 nie wiem, dopiero do pierwszy raz ogladam i dla mnie mega.

1

@zadafcb ale przeciez negatywne, czyli zle... :)

0

"Mowilem ci, zebys nigdy nam nie ufal, jestesmy tylko ludzmi."

ale mocny ten 9 odcinek Westworld.

29

@MESSIah16 Wellman?

0

@Adamski69 Neymar "Ney" do Barcy

0

@MesQueUnClub_87 zimny arbuz latem--- no nie ma nic lepszego z owocow

0

@sebasek99 @tadzik447 @Stenmatic @usztafik
"Wujek, to inaczej było. Kiedy Stwórca umęczony lepieniem Adama, nad gliną przysnął, to belzebub ją gównem zaprawił. Bez to tyle plugastwa w człowieku."

1

@kamilos1214 owoc, ciagle krazy mi nad glowa.

0

"O-bi, O-ba. Koniec cywilizacji" czy "Wojna swiatow: nastepne stulecie"?

0

@ViscaBarca123 musze sprowbowac, bo to jedna z niewielu marek, ktrorej nie tetowalem

0

@ViscaBarca123 Jesli na miodzie jest napisane, ze jest miodem z Krajow UE i nie UE, to raczej prawie pewnie, ze miod nie bedzie dobrej jakosci.

przwaznie na yerbach jest kraj pochodzenia, a nie caly kontynet i o ile sie nie myle to "orgin" napisane z bledem, no chyba , ze to inny jezyk niz ang.

0

@ViscaBarca123 "Orgin" "South America" ?

Miod z krajow UE?

1

@dominik127pl teraz to kazdy tak moze powiedziec.

0

@ViscaBarca123 no taki termosik to ja rozumiem. Jak tam daje rade?
na zdrowie

2

@FC1899Barca ja juz w 1990 pisaem, ze widze w nim niestamowity potencjal. Mozesz sprawdzis wpisy.

1

"Xavi - facet tak czesto niedoceniany."

0

@Nano22 gdzie leci?

0

@svensonFCB co i gdzie leci?

0

@Kajtek77 no wlasnie, wlasnie :)

0

Bosak niby kasy nie ma, sluchawki od Appla bezprzewodowe.

0

Jak głęboko w dzieciństwo sięga Wasza pamięć?

1

@messi564 Marco Bode - jeździł rowerem na treningi.

2

@Chwytliwy papier Mola i ryż ....

1

Czy taka bramka kiedykolwiek padla?
https://i.ytimg.com/vi/Fpmsb7N4cJ4/hqdefault.jpg

1

@matirix20 Velverde In

0

@emeu haha .

0

Wasze ulubione zdjecie zwiazane z pilka nozna, ale mozna tez wymienic inne dyscypliny.

0

@PrinceDamon akurt z two and a half man mi sie przypomnialo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?