- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
1
Może kogoś zainteresuje, może nie, ale od czasu do czasu ktoś coś wrzuci związanego z anime, więc może kogoś to zaciekawi.
Za 2 tygodnie rozpoczyna się wiosenny sezon anime, który zapowiada się wyśmienicie. Największymi tytułami będą sequele: długo wyczekiwany 3 sezon Oregairu, sequel Kaguya-sama, ostatni sezon Shokugeki no Soma czy 2 część 3 sezonu SAO. Szykuje się piękna wiosna dla nas mangozje&*@#$ów, ale wszystko to przebija jeden news:
Po 8 latach Bleach dostanie sequel!!!!!!!!!!!
0
@PrinceDamon A Oshikuru Demon Samurai?
0
@PrinceDamon Cos wiadomo kiedy ten Bleach?
0
@Colon zaraz po konferencji Verrattiego.
@Bartolomeusz w 2021, czyli przyjdzie nam jeszcze czekać około rok.
0
@PrinceDamon akurt z two and a half man mi sie przypomnialo
0
@PrinceDamon Jeszcze tylko sequel Huntera, NGNL i OPM i będzie miodzio.
Szkoda tylko, że nadejście nowych anime oznacza przerwę od innych. Strasznie wkręciłem się w Fate Babylonie i trochę będę tęsknił.
Edit: A właśnie, wiadomo jakie studio będzie to robić? Pierrot robi obecnie Boruto, a Black Clover dostało nareszcie duże wsparcie od studia na czas sagi Elfów. Raczej dużo ludzi im nie zostało.
1
@Khajio Za naszego życia nie ujrzymy sequela Huntera, Sensei Togashi jest w bardzo kiepskim stanie i manga przez dłuższy czas od wielu lat jest w hiatusie, a ogromna szkoda. Imo 3 sezon OPM możemy zobaczyć nawet w 2021, 3 sezon pokryłby cały arc Monster Association vs Herosi i Saitama vs Garou.
Jeszcze nie potwierdzono studia, trzeba poczekać na oficjalny trailer.
1
@PrinceDamon Z Hunterem zdaje sobie sprawę. Szkoda mi tylko kilku genialnych momentów, które nie zostaną zekranizowane (Dobra, tylko pewnej walki Hisoki).
Jeżeli chcą wszystko zmieścić w jednym sezonie to trzeba będzie poczekać do końcówki 2021. Dopiero jakieś 3/4 komedyjki zostało przerobione na oficjalną mangę i na 30 rozdziałach raczej się nie skończy. Mają wybór, albo iść w ślady pierwszej serii i zekranizować 50 rozdziałów, albo od razu walnąć 90. Sam wolałbym to pierwsze, 1/3 walki z Melzargardem była miłym dodatkiem od studia (genialna scena walki Atomica była filerem). W drugiej serii poszli w ilość i wycieli sporo z oryginału by ogarnąć to wszystko w 12 odcinkach (pierwsza walka ostatniego odcinka wyglądała inaczej na końcu i ostatecznie efekt był dziwny).