2

@xofcbxo byle nie Tortex, ale ktos go tu lubil, chyba @KamQiX

2

@macio_944 czyli masz tzw. radiowa urode.

0

@ArdoFCB Narnia byla niezla.

0

@macio_944 jesli nagrasz i wstawisz plik audio to tak.

0

@Danger204 "piersze"

0

@LioMessi10 nie znac.
a tak a propos avka, warto ostatni sezon ogladac?

0

@TheNekro94 ale jaka yerbe, sa rozne :)
@tomono lubie

0

@TheNekro94 ale co zamowiles?

7

Czy keczup ostatecznie podzieli la Ramble?

2

Co tam (m)ateisci, co dzis pijecie? Ja paragwajska, klasyczna Selecte.
https://www.bing.com/th?id=OIP.Gt6b_w1WXCYIM66bwv4k7wHaHa&pid=Api&rs=1

0

@Maciek1983 No wlasnie.

1

@Maciek1983 On w ogole mial takie fajnie, przyziemne podejscie. Zamiast mowic o gornolotnych celach wspinania, powiadal: Jest zaplacone to trzeba sie wspinac.

2

@Bykunn No właśnie - jeśli w ogóle na frytkach , to tylko widelec i kilka jednocześnie nabijamy
Trzeba wtedy lubic, lekko mniej chrupkie fryty

3

Johan Cruyff o walce z rakiem -
do przerwy 2-0 dla mnie.
:(

2

9

24.03.1948 urodził się Jerzy Kukuczka - "nie drugi, lecz wielki"
Po Reinholdzie Messnerze, drugi na świecie , który zdobył korone Himalajów i Karakorum; zginął w 1989 r. podczas wejścia na Lhotse nową drogą, przez niezdobytą wówczas południową ścianę.
-----------------------------------------
56 lat temu w Gdańsku urodził się Marek Kamiński, polarnik, podróżnik żeglarz, pisarz , fotograf , jako pierwszy człowiek na świecie zdobył w jednym roku (1995) dwa bieguny Ziemi

1

@kerouac Calkiem, całkiem

0

@matirix20 dobre pytanie

28

Henry na lekkim bezczelu plus bardzo szybki.


0

@Zip no i tu pytanie, jak nazywala sie ta kolega?

13

Ronaldinho jaki pressing.


-------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------
11stka MS 94
https://pbs.twimg.com/media/ETzPcsNXsAEyU3V?format=jpg&name=900x900

0

@dominik127pl Daniel Alves da Silva

0

@itmustbejoke statystycznie to chyba Alves.

0

@ClassicRock Niestety ostatnio troche jade na tzw. "kiedys to bylo", malo nowych rzeczy slucham - ale chetnie przeslucham - chociaz nie obiecuje, bo w sumie jak ktos pisze, ze przeslucha, to wlasnie raczej tego nie zrobi - zbyt duzo bodzcow youtuboSpotify.

0

@jacobFCB gdy widze Chylinska, to od razu przelaczam, ale kiedys dawala rade muzycznie.

1

O.N.A. Kola Czasu.


6

23.03.1992r. zm. Fryderyk von Hayek – wybitny przedstawiciel austriackiej szkoły ekonomii, uczeń Ludwiga von Misesa, obrońca wolnego rynku, laureat ekonomicznej nagrody Nobla. Autor: "Droga do zniewolenia", "Konstytucja wolności" i "Zgubna pycha rozumu. O błędach socjalizmu".

"Wolność oznacza nie tylko, że człowiek ma zarówno możliwość wyboru, jak i niesie jego brzemię; oznacza także, że musi on ponosić konsekwencje swoich czynów, otrzymywać za nie pochwały lub spotykać się z potępieniem. Wolność i odpowiedzialność są nierozerwalne"

1

@Kajtek77 nie lubie tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?