0

@vangoor i Biesly ;)

0

@vangoor nawet Barce van Gaala bys poogladal.

0

@cules100pro a do kogo pisales?

0

Top 5 pilkarzy, ktorzy grali na bardzo dobrym poziomie w ligach Hiszpanii, Wloch i Anglii?

0

@cules100pro dobra to tez usune :)

0

@Kamiloza91PUre narcotic



each small candle


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 haha dobre

1

@zawsze_barca za duzo podobnych wstawiasz. Zrob wieksza roznorodnosc.

9

@MichVeB W jakiej strefie czasowej jestes?
pis czy po?
mac czy pc?
ios czy android?
fifa czy pes?
cola czy pepsi?
R9 czy CR7?
BB czy GoT?
Keczup na frytach czy obok?
Sernik z czy bez?
wierzacy czy ateista?
Neymar in czy not in?

ps. bysmy tak mniej wiecje wiedzieli czy z gory na Ciebie patrzec czy nie

0

Niedawno byla dyskuja na temat disco polo, nie wiem co ludzie do tego maja.


0

@TheNekro94 mam. mam- Stranger Things cos mi sie ze spielbrgowskim klimatem kojarzy

0

@TheNekro94 A Stranger Things to coś jak E.T?
@AduŚ07 tak

1

@NaFazieHitman Trzeba po prostu założyc Unie Afrykańskia i podnieść tam place minimalną.

1

@Encore Nie boj, nie bój , neta też odłączą

0

@Transu96 Odrzucili donos

0

@MichalZZZ To klimat Twin Peaks?

0

@Damian11 Smiali się z niego i krzyżowali , a on już wtedy powiadał :

Nie będzie niczego

1

@TheNekro94 To jakis owoc , ta pigwa?

0

@Kajtek77 Dziś nie dam rady, sorry

0

@Transu96 zglaszam Cie, bo nie bylo 15 znakow.

1

@Jaca27 linka prosze leniu. CHociaz sam len jestem, bo mi sie sprawdzac nie chce.

1

20 marca zmarl Kenny Rogers.


2

0

1 utwor - dwie kompletnie rozne wersje. Znacie takie?
Dla przykladu Jambalaya w wykonaniu

a) Rezydentow


b) oraz Carpentersow

1

@Ratamahatta tu lepsza wersja


0

The Carpenters - Jambalaya (On The Bayou)


0

@Hushovt u nich teraz 1 am.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?