0

@marcin000019 nic nie jest wazniejsze , po prostu czas i miejsce nie pozwalały

0

@puyol_presidend5 Mialem pecha, opuściłem ponad miesiąc Barcy, znam do tylko że skrótów i relacji tu.

5

Pablo Aimar, sa tu jacys wielbiciele jego talentu?

0

Weah czy Drogba?

1

@arasz1819 Jak mawial, prowadzi z rakiem 2-0 do przerwy.
Ciekawe jakby wygladal Barca, gdyby, tak jak chcial sprowadzono triple Pablo Aimara, David Albelde i Robertoe Ayale zamiast Ronaldinho, Deco i Edmilsona.

1

@MESSIah16 Mozna pogdybac - facet byl o krok od 3 tytulow MS z rzedu i gdyby nie kontuzje, to jego statystkyki bylyb masakryczne.

0

@jeyx77x tez chce plakac, daj linka.
prosze

5

@Avada Kedavra ale on go z pamieci, wiec szacun.

0

Rozmowa jednego waznego pana z drugim (mniej) waznym panem, niech kazdy interpetuje jak chce. (1:42)


---------------------------------------------------------------------
Komuna juz probowala zatrzymac korone.

2

@Danny Gaucho dobra akcja

11

Pewnie bylo, ale co tam.

"Robimy za malo testow? A ile testow na koronowirusa wykonala przez 8 lat Platforma Obywatelska? Zadnego prosze panstwa, zadnego."

1

@sebasek99 US3 tez niestety rozwiazane


0

@Kajtek77 nie przyzwyczajaj sie

0

@koksik2700 no w sumie fajne jest takie wlasnie troche szybsze niz Alaska

0

@Vlordius fajny utwor.

1

@Hawajczyk Czesto sie ludzie o to kloca, by podbic swoje ego, @NGTRX nazwal to chyba snobizmem.
Muzyka popularna to muzyka popularna, ma sie podobac.
ktos bedzie sie przechwalal, ze Pink Floyd jest bardziej ambitne i wyrafinowane niz np. Dr Alban lub Eminenm, ale to zalezy z jakiej perspektywy na to patrzymy. W tym momencie mam zawsze przed oczami ten arogancki cytat Pendereckiego - ze on muzyki popularnej (czyli disco polo, Pink Floyd , Beastie Boys czy Zappy) nie slucha, bo to jest dla niego zbyt proste.

Ja na przyklad nie slucham disco polo , bo mi sie zbyt szybko nudzi i to dla mnie dlatego strata czasu (a nie dlatego, ze uwazam to za cos gorszego, chociaz ten element tez moze wystepowadc, jesli z disco polo kojarzyli stereotypowego odbiorce tej muzyki). Na weselu moge posluchac, nie ma sprawy, ale pewnie po dwudiestym kawalku bede sie czul jak po 20stym paczku. NO chyba, ze wodeczka jest ok.

ps. muzyka dzieli sie tez na te, na ktorej chce sie zarobic oraz te na ktorej chce sie BEZCZELNIE zarobic.

0

@GoLem Tak. @RichardWinters (troche tez lekki patos, jak Band of Brothers)
Ja zawsze chcialem do tego intra slowa z Next Generation.


Space: the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.

1

@JimMorrisonFCB no jak moglem zapomniec....
Jan Hammer

1

@Colon A ktos pamieta to intro?




1

@Arkon Deksiu jest super. u mnie dochodzi Prawo Ulicy (kazdy sezon wariacja na temat intra), Deep Space Nine / Voyager, Przystanek Alaska, Ziemia 2.
Lost

0

@Hawajczyk Czesto sie ludzie o to kloca, by podbic swoje ego, @NGTRX nazwal to chyba snobizmem.
Muzyka popularna to muzyka popularna, ma sie podobac.
ktos bedzei sie przechwalal, ze Pink Floyd jest bardziej ambitne i wyrafinowane niz np. Dr Alban lub Eminenm, ale to zalezy z jakiej perspektywy na to patrzymy. W tym momencie mam zawsze przed oczami ten arogancki cytat Pendereckiego - ze on muzyki popularnej (czyli disco polo, Pink Floyd , Beastie Boys czy Zappy) nie slucha, bo to jest dla niego zbyt proste.

Ja na przyklad nie slucham disco polo, bo mi sie zbyt szybko nudzi i to dla mnie dlatego strata czasu. Na weselu moge poslucha, nie ma sprawy, ale pewnie po dwudiestym kawalku bede sie czul jak po 20stym paczku. NO chyba, ze wodeczka jest ok.

0

Wasze ulubione intra z seriali? Pewnie beda sie one pokrywaly z ulubionymi serialami, ale moze nie zawsze?

0

Fajny ten rząd, taki ...

2

@MichalZZZ czy to nie dziwny zbieg okolicznosci, ze w dobie korony, wygasa Tobie antywirus`?

0

@korn234 zgadza sie, najgorzej dziela spoleczenstwo keczup i disco polo.

0

@TheNekro94 no tak ;)

0

@Colon W koncu Hank oraz Gomie.

0

Spojler BCS, ale w sumie (w zasadzie) niegrozny.

0

@LioMessi10 nie, mowie o postaci z Twojego awatara czyli OitNB.

ps. BCS bardzo mi sie podoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?