1

@socha zalezy co kto lubi

21

1

@Nano22 Ciezko sie nie wzruszyc.

1

@Avada Kedavra nie znasz? to taki Znachor, tylko Anny Dymnej brakuje. Na kazda okazje od raka przez aids do korony proponuje dozylna lewostkretna witamine C i suplementy.

4

@FDJ tylko bez spojlerow.

1

@sebasek99 Chinczykom chyba podarowal lewicowa witamine C i widac tam swiatelko w tunelu.

1

Tragikomiczna opowieść o miłości i poświęceniu w czasach zagłady uznana przez wielu krytyków za arcydzieło. Trzy Oscary i wiele innych nagród. Błazeński humor z koszmarem Holokaustu, co wzbudziło wiele kontrowersji: Życie jest piękne / La vita e bella (1997) - PN 23:50 TVP 2

0

22

Dni bez sportu? Skad.
Marble race.
https://x.com/i/status/1239196410857340933

1

@DaPi Metyla, Despero oraz detektywa Ostrowskiego plud Szajba, Czarna, Mlody i Rafalski.

0

@Xavifcb6 tylko zabawa

0

0

@Kamiloza91 melodia tragicznie infantylna, ale wlasnie o to chodzi u Quentina. Uwielbiam jego soundtracki i mieszanie, zabawe z kiczem.

2

@SuperVegeta ja ciagle snie, ze ktos zaczyna nowe watki tuz nad starymi na LR. Moje na wierzchu nazywam te sny.

0

@MichalZZZ pikawa chodzila

3

@SuperVegeta chyba kazdy snil ze spada, czy lata oraz, ze jest gonioony. pOznijs sa oczywsice sny tzw mokre, a na LR czesto sny, ze ktos gral z Messim, ktore tez moga okazac sie mokrymi.

1

@MichalZZZ znam goscia, ktory zostawil w pociagu kamare wartosci chyba 30 tysiecy zlotych.
na moment odzyskalem wiare w ludzkosc, bo ktos ja oddal do PKP i facet odnalazl zapomniany w przedziale przedmiot.

0

@Gall nie, nie . Zly na pewno nie byl, a nawet duzo duzo wiecej.

2

@NeroTFP na Messiego nic nie mow. Bo zglosze

1

@SkN nie lubie rozpamietywac, ale jednak to rozpamietuje.

1

@SkN Leo? Higuain i Palcio czy jak mu tam

0

@DaPi Guzman i Gomez, zapraszaja.
https://www.guzmanygomez.com/

5

@FDJ Puyol nie byl najlepszym obronca w historii, ale jednym z najlepszych lwow z sercem w tej dyscyplinie. Zreszta zycie obroncy czy bramkarza, wcale nie jest takie latwe, bo czesto jeden blad musisz nadorobic 100 dobrych zagran.

0

@aspider jego akurat nie znam

0

@KidusFCB Bardzo zbliżone , podobnie jak R9

1

@Bykunn 250? ladna cena. Jaka zywotnosc ma taki ps4?

1

@Bykunn A gry na koncole po ile w ogole chodza?

1

@Bykunn na PC tez duzo gralme i na Amidze, ktora byla idalnym komputeram do tego typu spraw.

1

"Bede gral w gre,..."



moja ostatnia konsola to Nintendo Game Cube , komputer mam, ale nie nadaje sie do gier.
Kiedys bardzo lubilem, stad pytanie co byscie wybrali by wrocic do swiata grajacych w gierki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?