La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

1

"Bede gral w gre,..."



moja ostatnia konsola to Nintendo Game Cube , komputer mam, ale nie nadaje sie do gier.
Kiedys bardzo lubilem, stad pytanie co byscie wybrali by wrocic do swiata grajacych w gierki?

1

@Colon Raczej nie sądzę, żeby jakaś gra społecznościowa Cię wciągnęła skoro tyle nie grałeś. Więc polecam PS4 kupić

1

@Bykunn na PC tez duzo gralme i na Amidze, ktora byla idalnym komputeram do tego typu spraw.

1

@Colon Mam wrażenie, że z gier na komputerze dominują teraz wszystkiego rodzaju rozgrywki przez internet w które trzeba się mocno wciągnąć albo wkurzają (a może tylko ja tak mam :D). Na konsoli odpalasz sobie single player i na chillku grasz

1

@Bykunn A gry na koncole po ile w ogole chodza?

1

@Colon Nówki po premierze bardzo drogo po 250. Ale jest już od cholery dobrych długich tytułów po 50-100zł (i mówię tylko o nówkach, nie wiem jak używki)

1

@Bykunn 250? ladna cena. Jaka zywotnosc ma taki ps4?

1

@Colon Raczej się nie psują jak sam czegoś nie zrobisz. Teraz wychodzi piąta generacja także niektórzy podważają sens kupowania, ale sam nie wiem. Jest sporo gier do zagrania, a nie każdy będzie chciał dać z 2-2.5 za nową konsolę i kupować tylko gry po 250 na premierę

konto usunięte

0

@Colon ja mam drugi rok i wszystko smiga jak należy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?