1

Barcelona zagra w nocy z Flamengo.

9

La Coronorambla się robi.

2

@FranzMaurer hehe
@RosjaninBut Strawpoll ;)

51

Sprytny Bosak :)


0

Jedenestka ( plus lawka i trener) najgorszych piłkarzy Barcelony?

1

@kerouac@Witekk10 @Coutinho007 @DonAndresFCB
Sorry panowie , właśnie widzę , że podobny wątek jest niżej .

#leńwUj

0

Kto z ekipy Atalanty robi na Was najlepsze wrażenie?

2

@kerouac a film Quiet Place dobry?

1

@beznicku1000 umrzesz po obejrzeniu Korony Królów?

0

@Radoskor Live Long and Prosper ;)

1

@Bobo25 Kirstie Alley

2

@szela1899 Avast darmowy

0

Kojarzy ktoś serial "Zdrówko" (Cheers)
Z Woodym Harrelsnem i Tedem Densonem?

Ps ta blondyna z Przyjaciół też tam grała.

0

@nadachu @ściah
Dokladnie

4

@Danny Gaucho nie ma takiej sumy, której nie można by było przebalowac lub niefortunnie stracić, szczególnie gdy samemu niewiele się wie o finansach, a naokoło pełno doradców, fałszywych przyjaciół i ludzi którzy z tego kurczącego się tortu cos chcą dla siebie wyrwać .

Ps kiedyś widziałem dokument o rodzinie , która wygrała w totka (tylko 5 mnl Euro) - parę lat i kilka drogich samochodów później - kasy nie było

0

@TheNekro94 nie no kościoły to prędzej PO

2

@KamQiX przypomniało mi się coś te Star Treka - dwóch Ferengi rozmawiających o naturze ludzkiej (Hew - mon = human)

Let me tell you something about Hew-mons, Nephew. They're a wonderful, friendly people, as long as their bellies are full and their holosuites are working. But take away their creature comforts, deprive them of food, sleep, sonic showers, put their lives in jeopardy over an extended period of time and those same friendly, intelligent, wonderful people... will become as nasty and as violent as the most bloodthirsty Klingon. You don't believe me? Look at those faces. Look in their eyes.


2

@KamQiX trzeba sobie zadać pytanie do czego obydwa scenariusze mogą doprowadzić.
Kilka lat temu na imprezie w Niemczech wybuchła panika i ludzie stratowali - gdy szli spokojnie - nic by się nie stało . Nie są to oczywiście podobne przypadki.

0

@macio_944 z gigantow zostal tylko Jerzy Kordowicz (studio El ) a z mniejszych gigantow Kydryński.

1

@koksik2700 Kosmos, taniec w nieważkosci

0

@krzychu1526 TVP jakie jest każdy widzi, ale kulturę to ono mają.

0

0

@Danny Gaucho rzeczywiście może to wyglądać nienaturalnie, ale jak już większości będzie otwierała drzwi z biodra to ..

4

Wirusy - niektóre z podanych środków zapobiegawczych wydaja się męczące w zastosowaniu, ale inne to całkiem łatwa dla nas zmiana w zachowaniu (mała rzecz, a może okazać się pożyteczna)

https://pbs.twimg.com/media/ESrBLMSWkAEP1A4.png?format=png&name=large

0

@TheNekro94 jeden z klawiszy to bliska rodzina Ramosa..., Ziejący nienawiścią do Katalonii olbrzym .

0

@jareksk100 no nie wiem . Wolna interpretacji

2

@TheNekro94 nie wiem , ale dobry materiał na film, ze scena finałowa - Ronaldinho gra o mistrzostwo świata zespołów więziennych - kilku recydywistów wraca do normalnego życia.

2

@PatrychoO ale nawet ona potrzebuje cebulki i boczku ...

0

@Avada Kedavra nie widziałem go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?