La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

7

"- Nie poprowadzę już programu "W tonacji rójki - mówi "Wyborczej" Wojciech Mann - Jutro ogłoszę co dalej. To reakcja Manna na to, co się stało w poniedziałek - od anteny została odsunięta Anna Gacek. Razem prowadzili m.in. wtorkowe "W tonacji Trójki". "

Ech, odejdzie jeden z ostatnich "wielkich" w Trójce. Szkoda. Ale dla Manna to stosunkowo "dobrze". Jego poziom nieporównywalnie przewyższa poziom teraźniejszej Trójki, która stała się polityczną karykaturą. Szkoda by się tam marnował. Oby poszedł do czegoś dużo bardziej wartościowego, na to liczę.

konto usunięte

1

@macio_944 ja tam trójki nie słucham.

1

@Chwytliwy ok, super

0

@macio_944 z gigantow zostal tylko Jerzy Kordowicz (studio El ) a z mniejszych gigantow Kydryński.

konto usunięte

0

@macio_944 też tak myślę.

konto usunięte

0

@macio_944 Ty naprawdę słuchasz Trójki? Hmm, nie pasujesz mi do profilu...
Btw. których wielkich ci w Trójce brakuje?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?