Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 mam nadzieję, że pod tą zwykła jest ta z filtrem .
0
@Kengo swiety zawodnik , gracja i główka .
11
@NGTRX a nie Grand Prix?
0
@IronSanHybrid akuar dopiero w przypadkach rządów PiSu ludzie zauważają takie oczywistosci.
0
@IronSanHybrid ale znam wypowiedzi :)
0
@katalonczyk9 mecze w kinie pięknie sie ogląda
4
@IronSanHybrid niedawno Dziambora chwaliles, teraz libertariańskie memy ?
No no :)
4
Nawet nie wiedziałem, że Monika Jaruzelska robi takie dobre wywiady.
Wysoki poziom, dobre przygotowanie , nie szukanie sensacji oraz brak chęci "wyjaśnienia" rozmowcy - wielu "topowych" mogłoby się od niej uczyć.
Korwin też u niej ej był - normalna, ciekawa, kulturalna rozmowa , podrasowana śliwkami w czekoladzie i dobrze słodzoną hetbatką.
Już na wstępie wspomniała o jego fundacji dla niepełnosprawnych :
- dlaczego nie wspomina pan o niej gdy zarzuca się panu pewne rzeczy ?
Korwin :
" A po co mam się tłumaczyć bandzie chamów?
Ps podobno wywiad z Ziemkiewiczem też bardzo dobry.
0
Gdzie mieszkają użytkowncy la Rambli , mamy tu trochę egzotyki? Tajlandia, Kanada, Podlasie, Japonia, RPA, Paragwaj?
Wpisujecie.
3
@Kluivert_P mnie to nie obchodzi, ale Ci mogé przecież pogratulować.
0
@Nano22 hehe Kurtula rzutem na t taśmé. :)
@Danny Gaucho
2
Czas hejterów.
Zabawny się w ułożenie 11 Realu Madryt składającej się z waszych najbardziej nielubianych zawodników (plus trener i ławka). Można dobierać graczy z roznych okresow. Jeśli ktoś jest pozytywnie nastawiony , to niech ułoży 11 wręcz przeciwna.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRDJk2zIWOEI6TUPD_OIWXl11L-cQaUV24p_FtjkIo2yWEDlqep
0
@Kompletny ale niewiele lepszy
1
@SeeleyBooth mimo wszystko trochę niespełniony
0
Trzeba jakoś się nastroić przed meczem
"Clear the battlefield and let me see
All the profit from our victory" (ELP Tarkus)
0
@KxxvK a cos mnie zaciekawiłes tym serialem. Widzę tez, że kilka osób z Lost gra.
0
@SeeleyBooth to od teraz partia pana Jarosława bierze Koronowo na poważnie
0
@SeeleyBooth Tomek pisze o tym.
11
Gdyby ktoś był złośliwy, mógłby powiedzieć, że zamiast do analizy gry Messiego, Courtois przyłożył się kiedyś do wnikliwej analizy dziewczyny Kevina Dr Bruyne.
Ale nikt nie chce być złośliwy.
#tikitiki
4
Farma troli? Nie mogę w mapach googla znaleźć.
0
@El dominatore od Amazonu ( Amazona)
0
@El dominatore rewellka , ale i tak boje się ogladac Star Trek Picard
0
@Jakchcesz najśmieszniejsze jest to, że często ludzie poirytowani tzw "kiedyś to było" sami to stosujà (akurat o Tobie nie pisze , bo nie wiem) odnoszac się czesto do zdarzeń sprzed zaledwie kilku lat, dobierajàc tylko inne słowa.
To normalne zjawisko, które wśród nostalgicznych Slowian jest bardzo rozpowszechnione.
Nie chce mi się dalej rozpisywać , czasem Ktos miał tragiczne dzieciństwo więc raczej nie będzie gloryfikował przeszłości.
A co Cie Tak irytuje ? Tęsknota za dobrymi czasami czy niezbyt trafna ocena tego co kiedyś i obecnie ?
0
@IronSanHybrid tak, dlatego poczułeś się wywolany do tablicy.
0
@IronSanHybrid możemy to ubierać w ładne słowa, ale myślę , że wiesz jak było.
0
@IronSanHybrid bez winy nie był , ale tak akcja z nim , to kolejny dowód , że nie trzeba PoPisu czy aborcji .
Trza dojechać sasisda - dlatego tyle odcieni zielonego odróżniamy
0
@juliacicha Tak już atawistycznie jesteśmy zaprogramowani - te gorsze rzeczy na wierzch - ma to też swoje dobre strony .
Uważaj , bo Cię wykopia jak @Janiama
0
Przed chwilą obejrzałem towarzyski (na rzecz ofiar pożarów) mecz AFL. (The Wallabies).
Robi to wrażenie - same boisko ogromne , ale 36 dąb chłopa musi mieć po czym biegać.
0
@Jakchcesz dla jednych Neymar, dla innych Ney.
0
@xofcbxo a ja pozwolę sobie oznaczyc @tymonaTymanskiego.