La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

4

Nawet nie wiedziałem, że Monika Jaruzelska robi takie dobre wywiady.
Wysoki poziom, dobre przygotowanie , nie szukanie sensacji oraz brak chęci "wyjaśnienia" rozmowcy - wielu "topowych" mogłoby się od niej uczyć.

Korwin też u niej ej był - normalna, ciekawa, kulturalna rozmowa , podrasowana śliwkami w czekoladzie i dobrze słodzoną hetbatką.

Już na wstępie wspomniała o jego fundacji dla niepełnosprawnych :

- dlaczego nie wspomina pan o niej gdy zarzuca się panu pewne rzeczy ?

Korwin :
" A po co mam się tłumaczyć bandzie chamów?



Ps podobno wywiad z Ziemkiewiczem też bardzo dobry.

0

@Colon akurat śledzę jej kanał od początku, pierwszy wywiad miała z Pawłem Kukizem. Nie znam jej na tyle, ale mam wrażenie, że to niesamowicie inteligentna i miła osoba, swietnie prowadzi te rozmowy;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?