0

@Hushovt No szkoda

0

@Hushovt Z kwasna śmietaną nie lubisz?

0

@Nano22 nie znam , zaraz sprawdzę kto to

0

@Nano22 kogo masz w avku?

1

@Kamiloza91 Always Look in The bright side of life - pythonow

2

@Triv44 Nikomu zle nie zycze, ale koronawirus powinien dostac raka, albo innego wirusa.

0

@matirix20 Zalezy bczy komuś z Paragwaju siatkę zalozyl.

0

@SeeleyBooth Ej Korwin ;)

0

@matirix20 W Iranie wiezniow z mniejszymi wyrokami wypuscili (ze wzgledu na corone).

1

Czy Corona jest ekstra?
http://onebeeratatime.files.wordpress.com/2010/04/dscf0716.jpg

czy i w tym przypadku @Danny Gaucho powie, cytuje - napijmy sie?

1

@Hushovt czekaj z filmem !

7

Arthur C. Clare stwierdzil, ze najlepsza rade dla ludzkosci mial Douglas Adams, a brzmi ona:

Don't panic!

Oczywiscie dobrze wyposazyc sie w przewodnik Autosopem przez Galaktyke (gdyby trzeba bylo wynosic sie znaszej planety oraaz recznik). Reszta jest zbedna.

"Przewodnik „Autostopem przez Galaktykę” ma do powiedzenia kilka rzeczy na temat ręczników. Ręcznik, mówi, to najbardziej nieprawdopodobnie użyteczna rzecz, jaką może posiadać międzyplanetarny autostopowicz. Częściowo dlatego, że ma olbrzymie zastosowanie praktyczne. Można owinąć się nim dla ochrony przed chłodem, przemierzając zimne księżyce Jaglana Beta; można położyć się na nim na roziskrzonych, marmurowych piaskach plaż Santraginusa V, wdychając odurzające morskie powietrze; można przykryć się nim, śpiąc pod czerwonymi gwiazdami na opuszczonym świecie Kalffafoonu; można posłużyć się nim jak żaglem, płynąc małą tratwą w dół powolnej rzeki Moth; zmoczyć go i używać jako broni w walce wręcz; zawinąć na głowie dla ochrony przed szkodliwymi wyziewami lub wzrokiem żarłocznego Bugblattera, bestii z Traala (nieprawdopodobnie tępe zwierzę, które uważa, że jeżeli ty go nie widzisz, ono też cię nie widzi. Głupie jak szczotka, ale naprawdę niezwykle żarłoczne); w razie niebezpieczeństwa wymachując ręcznikiem, można dawać sygnały alarmowe – no i oczywiście można wycierać się nim, jeżeli ciągle jeszcze jest dostatecznie czysty. Co więcej, ręcznik ma ogromne znaczenie psychologiczne. Tak się składa, że jeżeli jakiś strag (strag: nie – autostopowicz) stwierdzi, że autostopowicz ma przy sobie ręcznik, automatycznie dochodzi do wniosku, że posiada on także szczotkę do zębów, ręczniczek do twarzy, mydło, puszkę sucharów, termos, kompas, mapy, kłębek sznurka, spray przeciw komarom, płaszcz przeciwdeszczowy, kombinezon próżniowy i tak dalej. Ponadto strag pożyczy chętnie autostopowiczowi któryś z tych czy jakikolwiek inny przedmiot, który autostopowicz mógłby przypadkowo „zgubić”. Pomyśli sobie też, że ktoś, kto przemierzył autostopem Galaktykę wzdłuż i wszerz, znosił niewygody, walczył na przekór wszystkim przeciwnościom, zwyciężał i ciągle wiedział, gdzie ma ręcznik – jest bez wątpienia człowiekiem, z którym należy się liczyć."

1

@Ermitano Bardzo szybki rozwoj technologiczny przeslania nam nature czlowieka. Chyba az tak bardzo sie nie rozwinelismy, patrzac po konten ewolucji.
Czesto ktos zlosliwie pisze, by nie byc kims z tzw. Sredniowiecza. Troche to krzywdzace, no chyba, ze chodzi o poziom zebranej wiedzy w tamtym okresie w porownaniu z tym, co mamy obecnie.
Czy pojemnosc i wykorzystanie mozgu sie zmienily? Czy w sytuacjach paniki, glodu, epidemii blizej nam jednak do zwierzat niz do czlowieka wysokiej kulutry? Nie przesadzajmy i nie dramatyzujmy, ale tzw. gadzi móżdżek siedzi w kazdym z nas, po to by zapewnic nam przetrwanie - czasami za wszelka cene.

ps. nie wiem jak u mnie z podswiadomoscia, ale swiadomosc jest spokojna - na pewno nie panikuje i na pewno nie jest mi ta sytuacja kompletnie obojetna.

1

Ukochane komputery. Kraftwerk.


0

@kerouac Nie wiem. Dla mnie pojecie po boskosci kojarzy sie w pewnym stopniu z bardzo wysoko rozwinieta cywilizacja.

0

Prepersi maja wyjechane, ale oni chyba nigdy nie maja wyjechane.

2

@Lord_Vader albo ktos ze skali Kardaszewa.
Typ VI – cywilizacja zdolna do wykorzystania energii z wielu wszechświatów. Cywilizacja może zmieniać prawa fizyczne wszechświatów równoległych, a także przemieszczać się między nimi (np. uciec z zapadającego się wszechświata)[3].

Typ VII – cywilizacja określana jako „boska”, zdolna do kreacji jednego lub więcej wszechświatów. Ilość otrzymywanej energii jest nieskończona, uzależniona tylko od liczby i rozmiarów stwarzanych wszechświatów. Cywilizację można uznać za nieskończoną, nawet jeśli energia tworzonego nowego wszechświata pochłonie całkowitą energię istniejącego.

1

2

@Criss18Barca Kurupi menta boldo.

0

@Szicek10 A Ty nie miales podeslac kiedys linkow do swoich spotkan?

64

- No, córeczko, pokażmy , jak się ładnie nauczyłaś nazw miesięcy:
- Sty...?
- Czeń!
- Lu...?
- Ty!
- A dalej sama!
- Rzec, cień, aj, wiec, piec, pień, sień, nik, pad i dzień!

2

Big Bang, to jeden z najbardziej zyciowych filmow. Cytaty zawsze na czasie.

- Pan uważa, że cała ludzkość nasrane ma w głowie?
- A to jest, kochanienki, za słabo powiedziane. Ludzie cierpią na wszechstronny niedorozwój umysłowy.

[1] Ja nie mogę tego słuchać. Panu się samemu coś poplątało. Człowiek jest najdoskonalszą istotą na Ziemi. Bo ma rozum, panie.
[2] Rozum? A co zrobił mądry człowiek mądrego pod słońcem?
[3] Wiele zrobił, pan bedzie sprawiedliwy.
[2] Sprawiedliwy? A był jeden sprawiedliwy, to go wzięli i ukrzyżowali, koronę cierniową zamiast złotej na głowę mu założyli. Co zrobił mądry człowiek? Co on zrobił? Świat cały dostał w dzierżawę, glob ziemski na własny użytek i co on zrobił? Ziemię rodzącą wyjałowił, powietrze czyste spaskudził, wodę kryniczną ucznił niezdatną do picia, miasta wielkie pobudował, w których się od własnego smrodu dusi i trzęsie się ze strachu, że mu tam na niebie kiedyś jakiś atom zaświeci. Po co tę bombę wykombinował? Mądry? Bardzo mądry człowiek.
[4] No, panie... Pan znowu tak nie mówi. Człowiek nie jest już taki ostatni, też błysnąć potrafi. Energię jądrową, za przeproszeniem, wyzwolił nie tylko do zabijania. W kosmos się uniósł. Nogę na Księżycu postawił.
[1] Penicylinę wynalazł, sztuczne serce, nerkę...
[4] Dzieciaka w probówce wyprodukował. A sztuczny mózg, co pamięć ma, a bateryjkę grzeje, szybciejszy jak nasza sklepowa, to mało?
[1] Pan jest zacofany, panie. Człowiek wynalazł multum cudnych rzeczy. A telewizor kolor? No coś pięknego!
[2] Człowiek z człowieka mydło wyprodukował i tym mydłem oblicze swoje obmył. Jest się czym pochwalić przed gośćmi z kosmosu? Hiroshima, Oświęcim, Nagasaki...

- Przepraszam.
- Tera "przepraszam". Takie byle co będzie nas obrażać. Pan se do krów tak gada.
- Racja, z krowami jest lepiej rozmawiać, bardziej pojętne.
- Pan cofnie te słowa.
- Słowo się trudno cofa.

0

@Avada Kedavra a wolisz Burger Kinga czy Hungry Jack's?

1

Dzis 46 urodziny obchodzi Vampeta.

0

@Avada Kedavra no niby sa, podobno jakichs cykl jest o tych najladniejszcych na LR.

0

'Star Trek' shields up: US lawmakers advised to use Vulcan greeting to avoid coronavirus exposure

https://imgix.bustle.com/rehost/2016/9/13/b8845840-1488-4615-b26b-43b7a4cb236f.jpg?w=1200&h=630&q=70&fit=crop&crop=faces&fm=jpg


0

@FDJ co za bydło na trybunach w Paryżu

0

Macie włączone szumy kibicuje z Fify czy czegoś innego, by się LM lepiej oglądało ?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?