La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

konto usunięte

13

A mieliście taki sen o tym że wstajecie rano do pracy? Ja miewam takie często i są ultrarealistyczne

Normalnie w śnie wstaję, myję się, jem śniadanie, wszystko co bym robił normalnie, a potem mam niezłego zonka gdy wstaję jeszcze raz, tym razem już na serio i muszę robić te wszystkie rzeczy jeszcze raz

A czasem to mam nawet taką incepcję że w trakcie snu powtarzam sekwencję wstawania KILKUKROTNIE i za każdym razem wydaje mi się że już na serio się obudziłem. Czyli mam sny podczas snu xD

2

@SuperVegeta ja ciagle snie, ze ktos zaczyna nowe watki tuz nad starymi na LR. Moje na wierzchu nazywam te sny.

0

@SuperVegeta Może nie mam takiego snu jak Ty ale podobne i co jakiś czas się powtarzają np śni mi się dana rzecz i już wiem że będzie to koszmar albo coś przyjemnego czy np spadanie w trakcie snu straszna rzecz :D

1

@SuperVegeta Ze z nami jest tak paradoksalnie, że czasem lepiej jak Ci się śni koszmar niż kolorowy sen. Po realistycznym koszmarze budzisz się i cieszysz że to tylko sen, zaś po wymarzonym gdzie jesteś mega bogaty albo właśnie zabierasz się za jakąś śliczna pannę i nagle się budzisz, no cóż, trochę niedosyt ^^

0

@SuperVegeta Takich nie mam, ale jak zacząłem nowa prace to jakiś czas śniło mi się, że pracuje przez co budzilem się zmęczony i miałem dość. Na szczęście przeszło

konto usunięte

1

@SuperVegeta moje najlepsze 2 sny:
1) Sen w śnie: najpierw coś z gatunku horrorów ze porywali małe dzieci i je zabijali mnie z jakaś grupką porwali i zaprowadzili do jakiegoś opuszczonego domu(tyle pamietam z 15 lat temu mi się to śniło), poźniej się budzę u Babci w drugim pokoju(trochę to dziwne było po Babcia dzień wcześniej w tym pokoju miała przemeblowanie więc łózko było w innej pozycji która pasowała do realizmu snu), następnie już normalnie się obudziłem :D
2) nie pamiętam co mi się śniło ale obudziłem się w tej samej pozycji w której zasnąłem czyli nie ruszałem się w ogóle przez całość spania, ale co byłem wypoczęty wtedy jak nigdy w swoim życiu :P

ogólnie to mam tak że potrafię wiele snów zapamiętać, kilka razy się zdarzyło mieć nawet sen kontrolowany, najlepsze jest to jak się śnią fajne dupy :D

konto usunięte

2

@Mario96w Miałem właśnie ostatnio taki sen że trafiłem w lotto szóstkę to po przebudzeniu szukałem kuponu

0

@SuperVegeta Nie ty jeden :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?