- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
0
Potrzebuję opinii fachowca. Kupiłem antenę pokojowa dvbt i nie łapie mi zasięgu. Mieszkam na parterze. Wiem, że istnieją jeszcze anteny tzw siatkowe które umieszcza się na zewnątrz. Myślicie, że wtedy bym złapał zasięg?
Trochę bez sensu inwestować 100 zł bez gwarancji powodzenia
1
@l0Messini musisz sprawdzic gdzie jest najlblizszy nadajnik i zobaczyc jakis zasieg ma Twoja antena. Masz model?
0
@l0Messini Zależy gdzie mieszkasz, czy antenę będzie zasłaniał jakiś blok, drzewa, itp. Najlepiej udaj się do kogoś kto zakłada anteny w Twojej okolicy i powie Ci jak u Ciebie wygląda sytuacja, czy trzeba wzmacniacz, zasilacz czy sama antena wystarczy.
0
@Colon Na razie jeszcze jej nie kupiłem. Chyba, że pytasz o tą pokojowa ale to nie ma co sprawdzać, badziewie a kosztowało 80 zł. Dlatego nie chce drugi raz popełnić błędu.
0
@tomono W drugim pokoju łapie zasięg taka pokojowa więc myślę że nie najgorzej
1
@l0Messini Proszę, tutaj znajduje się mapa nadajników.
https://emimaps.emitel.pl/
Niestety anteny pokojowe są bardzo kiepskie jeżeli odległość od nadajnika jest duża. W miarę możliwości kupiłbym antenę zewnętrzną - będzie kilkukrotnie efektywniejsza.
1
@l0Messini Antena, antenie nie równa. Po za tym, w drugim pokój już coś może "blokować" sygnał. Zewnętrzna będzie najlepsza, ale jeśli coś będzie zasłaniać jej drogę to i tak dupa będzie.
1
@l0Messini ja mam te antene i jest swietne, mimo, ze bardzo stara.
https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/en/1541466_GB_00_FB/image.jpg
duzo lepsza od znanej firmy one4all, ktorej wyprobowalem 3.
wszystko zalezy od przeszkod, odleglosci i pogody. Mi wystarcza ta, wiec nie potrzebuje zewnetrznej.
https://www.oneforall.com/tv-antennas/products
0
@Colon OK dzięki posprawdzam