- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
14
Food Truck z Wojtkiem Szczęsnym jest zarąbisty. Szczery chłopak, inteligentny z wielkim dystansem do swojego ojca. Myślę że Wojtek jest bardzo nie doceniany w Polsce a szkoda bo mało piłkarzy w historii naszego futbolu grało lub gra w tak wielkim klubie jak Juventus. Świetny bramkarz ale tez fantastyczny chłopak z głową na karku.
1
@Janiama Racja bardzo inteligentny chłopak. Nawet o piłce potrafi mówić jakby skończył doktorat w tej dziedzinie
1
@Janiama to juz kiedys wstawiales ?, byl taki motyw, ze charakteryzowal swoich bylych kolego i kto na nim zrobil najwieksze wrazenie pilkarsko (bal sie strzalow podolskiego na przyklad lub byl niesamowicie pod wrazeniem umiejetnosci Santi Cazorli, o Rosickim wspominal, ze ciuchy ciagle te same nosil. itd)
0
@Colon Bardzo lubię go słuchać, mówi to co mysli ale stara się zachowywać dystans w sposób bardzo inteligentny. Tak samo lubię słuchać Krychowiaka, ok on jest trochę inaczej odbierany ale nie dziwota że z Wojtkiem nadają na tych samych falach.
0
@Janiama Niby taki inteligentny, ale jaką ma partnerkę...
0
@Piotr89Sand Znasz ją z bliska? Nie ma co odbierać ludzi na podstawie przekazu medialnego. Jak mocno Krychowiak był hejtowany bo to bo tamto. Czy słusznie? Moim zdaniem nie! Gdyby Wojtek miał żonę taką samą jak on to byłoby nudne małżeństwo. W związku musi się coś dziać bo inaczej szybko to umiera.
0
@Janiama Odbieram ją na podstawie przekazu od niej samej. Niedawno sobie żarty robiła z epidemii we Włoszech. Pamiętam jak zignorowała prośbę Lewandowskich, którzy nie chcieli pokazywać twarzy swojej córki. Gówniara jak dla mnie.
W ogóle uważam, że ludzie w tych czasach mają dziwne autorytety i wzory do naśladowania.
0
@Janiama też go lubię.Wyluzowany ale przy tym inteligenty.