0

Czy polska kuchnia oraz zrzucenie paru kilogramow tluszczu mozna pogodzic?
Nigdy nie robilem zadnej diety, bo denerwuje mnie licznie kalorii, tzn nie wiem nawet jak liczyc:
powiedzmy np. 2 talerze fasolowki plus kapusta kiszona i 3 kromki chleba.

mam 190 cm, 92 kg (wazylem zawsze kolo 85) i chcialbym do tej wagi wrocic, bo bylem szybszy i sie wolniej meczylem podczas tenisa czy pilki.

ps. slyszalem, ze lepszy jest trening silowy niz cardio.

0

@maroon Majchrzak mistrz.

0

@Adamski69 chyba dlatego nigdy nie mialem odwagi by obejrzec ten film.

0

@maroon A co WY ksiazki czytacie?


2

@Kapitan hawk a co bylo stoliczku nakryj sie?

0

0

@Peniu @RichardWinters no wlasnie o to mi chodzilo, @Cochise dodalby jeszcze piosenke "Venus" i Trojkowego zabojce z Dextera.


1

@JimMorrisonFCB ostatnie ogladalem fajny dok. o Woodstock - i wlasnie to pokazywali.

2

@CatalanVeBFCB
John Paul Jones i "Zooma" cos pieknego



0

@Walker u mnie JMJ bardzo wysoko, szczegolnie album Zoolook


@Arkon @Wichurek Thick as a Brick pasuje idealnie jako wporwadzenie do Jethro Tull
@tadzik447 mozna czasem naciaga, czemu nie, ale Q jako I nie przejdzie ;)
@BlaseR9 John Mayall - usa union jedna z lepszych plyt jakie slyszalem w tym klimacie i nagrana bez perkusji

@boixos1944 ale mi na ten zespol apetytu narobiles

2

1

Milutka piosenka, ktora wcale nie zwiastuje nic dobrego. Znacie takie przyklady z filmow lub seriali?
---Lost i postac Desmonda oraz piosenka "Make Your Own Kind of Music"



---The Walking Dead "Easy Street" i uwieziony Daryl.

1

7

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #J#.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow danego wykonawcy.

Litera "I" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363

------Przy okazji Spokojnych i Zdrowych Swiat (zdrowych Dni jak kto woli) dla kazdego z Was - obojetnie czy ateisty, wierzacego, pisowca, peowca czy konfederate, czarnego, bladego. psa czy kota itd.----------

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Cochise piekne to jest, ciary

0

Mozliwy SPOJLER TWD - do konca sezonu 7
-----------------------------------------------------------------------------------
Wasi ulubieni i mniej ulubieni bohaterowie z The Walking Dead (pytam tylko o postaci do 7 sezonu)?

1

@Danny Gaucho Jedna z bardziej utalentowanych nacji pod wzgledem sportu.

0

@Nigaki liczy sie, czemu nie. litery D nie bylo, bo kontynuuje cykl uzytkownika, ktorego juz nie ma, a on mniej wiecje na F skonczyl. Mozemy wrocic pod koniec do A,B,C,D jak bonusy.

1

@Arkon tak na szybko wstawilem do szerszego wyboru.

1

@Arkon na pewno Vieri, R9, Zanetti, Recoba, Zenga lub Cesar na bramce, Zlatan itd.

0

linki panie, prosze

0

@Arkon Zawsze Inter lubilem, a gdy w grach komuterowach widnialo "Internazionale" to juz w ogole.

1

@SeeleyBooth moze chociaz drugie imie ma na "I"?
@Kapitan hawk ale zes kurcze Lipe przypomnial.

1

@MichalZZZ @joloskyy @Kidd wstawiajce linki do reprezentaywnch utworow, bo fajnie, gdy tu mozna sobie posluchac

0

3

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #I#.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie w miare mozliwosci linki do w miare reprezentacyjnych utowrow danego wykonawcy.
------------------------------------------------------------------------------------------
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano


Litera #H#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098

0

@AnnaMarianna Mad Max - Wojownik Szos, czyli druga czesc Szalonego Maxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?