Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy polska kuchnia oraz zrzucenie paru kilogramow tluszczu mozna pogodzic?
Nigdy nie robilem zadnej diety, bo denerwuje mnie licznie kalorii, tzn nie wiem nawet jak liczyc:
powiedzmy np. 2 talerze fasolowki plus kapusta kiszona i 3 kromki chleba.
mam 190 cm, 92 kg (wazylem zawsze kolo 85) i chcialbym do tej wagi wrocic, bo bylem szybszy i sie wolniej meczylem podczas tenisa czy pilki.
ps. slyszalem, ze lepszy jest trening silowy niz cardio.
0
@maroon Majchrzak mistrz.
0
@Adamski69 chyba dlatego nigdy nie mialem odwagi by obejrzec ten film.
0
@maroon A co WY ksiazki czytacie?
2
@Kapitan hawk a co bylo stoliczku nakryj sie?
0
@VenoM romulanski Bird of Prey?
https://live.staticflickr.com/3065/3068784316_22a1c49df2_b.jpg
0
@Peniu @RichardWinters no wlasnie o to mi chodzilo, @Cochise dodalby jeszcze piosenke "Venus" i Trojkowego zabojce z Dextera.
1
@JimMorrisonFCB ostatnie ogladalem fajny dok. o Woodstock - i wlasnie to pokazywali.
2
@CatalanVeBFCB
John Paul Jones i "Zooma" cos pieknego
0
@Walker u mnie JMJ bardzo wysoko, szczegolnie album Zoolook
@Arkon @Wichurek Thick as a Brick pasuje idealnie jako wporwadzenie do Jethro Tull
@tadzik447 mozna czasem naciaga, czemu nie, ale Q jako I nie przejdzie ;)
@BlaseR9 John Mayall - usa union jedna z lepszych plyt jakie slyszalem w tym klimacie i nagrana bez perkusji
@boixos1944 ale mi na ten zespol apetytu narobiles
2
@Misanthrope @JimMorrisonFCB @kazbychu
Iona?
1
Milutka piosenka, ktora wcale nie zwiastuje nic dobrego. Znacie takie przyklady z filmow lub seriali?
---Lost i postac Desmonda oraz piosenka "Make Your Own Kind of Music"
---The Walking Dead "Easy Street" i uwieziony Daryl.
1
@Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @kazbychu @Slazmi @CatalanVeBFCB
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
7
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #J#.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow danego wykonawcy.
Litera "I" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363
------Przy okazji Spokojnych i Zdrowych Swiat (zdrowych Dni jak kto woli) dla kazdego z Was - obojetnie czy ateisty, wierzacego, pisowca, peowca czy konfederate, czarnego, bladego. psa czy kota itd.----------
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@Cochise piekne to jest, ciary
0
Mozliwy SPOJLER TWD - do konca sezonu 7
-----------------------------------------------------------------------------------
Wasi ulubieni i mniej ulubieni bohaterowie z The Walking Dead (pytam tylko o postaci do 7 sezonu)?
1
@Danny Gaucho Jedna z bardziej utalentowanych nacji pod wzgledem sportu.
0
@Nigaki liczy sie, czemu nie. litery D nie bylo, bo kontynuuje cykl uzytkownika, ktorego juz nie ma, a on mniej wiecje na F skonczyl. Mozemy wrocic pod koniec do A,B,C,D jak bonusy.
1
@Arkon tak na szybko wstawilem do szerszego wyboru.
1
@Arkon na pewno Vieri, R9, Zanetti, Recoba, Zenga lub Cesar na bramce, Zlatan itd.
0
linki panie, prosze
0
@Arkon Zawsze Inter lubilem, a gdy w grach komuterowach widnialo "Internazionale" to juz w ogole.
1
@SeeleyBooth moze chociaz drugie imie ma na "I"?
@Kapitan hawk ale zes kurcze Lipe przypomnial.
1
@MichalZZZ @joloskyy @Kidd wstawiajce linki do reprezentaywnch utworow, bo fajnie, gdy tu mozna sobie posluchac
0
@bady48 .
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
3
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #I#.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie w miare mozliwosci linki do w miare reprezentacyjnych utowrow danego wykonawcy.
------------------------------------------------------------------------------------------
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
Litera #H#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098
0
@AnnaMarianna Mad Max - Wojownik Szos, czyli druga czesc Szalonego Maxa.