0

@damianex10 To moga mi zagrac na pogrzebie :)

0

6

Dzis zajmiemy sie ulubionymi wykonawcami i zespolami na litere #O#

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow
-------------------------------------------------------------------- ®

Litera #N# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427248#comment-8427248

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek@dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

2

@Danny Gaucho Zlatan :)
Iniesta tez dobry

3

Na pornhubie takiego interracial nie macie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SHIBA ale bedzie walka o ZP FCBarca.com z @contowsky :)

0

@Bykunn a ktorym?

1

@Striker dokladnie, tak jak ci z SETI.

1

Projekt Folding@home polega na przeprowadzaniu symulacji zachowania białek oraz projektowaniu nowych leków. Aby pomóc, wystarczy pobrać i zainstalować oprogramowanie, oraz wybrać opcję "Any disease" w liście "I support research fighting". Powinna być ustawiona domyślnie, ale lepiej się upewnić.

Folding@home osiąga 2400 petaflopsów mocy obliczeniowej, czyli więcej, niż 500 najmocniejszych superkomputerów świata łącznie. Internauci z całego świata użyczają swoich komputerów, aby pomóc w wynalezieniu leku na chorobę COVID-19, wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2.
Pod koniec marca projekt Folding@home osiągnął już 470 petaflopsów mocy obliczeniowej. Wówczas, porównywano ją do dwukrotnej mocy najbardziej wydajnego superkomputera na świecie - IBM Summit. Dzisiaj Folding@home ma już moc łącznie 500 superkomputerów świata, 2,4 eksaflopsów czy też 2400 petaflopsów

https://www.dobreprogramy.pl/Foldinghome-jest-jak-500-najmocniejszych-superkomputerow.-Ponad-24-eksaflopsow,News,107477.html

2

@Misanthrope W sumie chyba o to w muzyce chodzi - o emocje i osobisty stosunek, a jednak czesto patrzy sie na nia w kategoraich sportowych.
@bady48 nie znalem tego.

1

@PanPatrykk gdzie leci, ktora wersja?

0

@krzychu1526 Gdzie ten urwor New Radicals byl uzyty?
@kazbychu fajnie, ze Napalm i Nurt przypomniales
@boixos1944 East meet east to jest mega album, a reszta, ktorych wymieniles, sama smietanka.. a tej pani nie znalem, ale ciekawie brzmi. Przy panu Niedzieli moga za moment lzy same naplynac.
@Slazmi przy #L# zapomnialem dodac Grega Lake ..tez niestety Rest in Peace.

4

@wlodek54 kapitalny album "Karate"
@Ermitano Northaut - totalnie moje klimaty
@Kapitan hawk Nauka o Gownie :) NOG
@Walker Dziewczyna z kebaben, Zdrajca Metalu :)
@Stoiczkow @MichalZZZ @Hawajczyk fajny rap przypomniales
@Nigaki @Slazmi - z Nightwish kojarzy mi sie moj dziewiczy Mishear Lyrics ;)



Dodam jeszcze
rewelacyjny polski Nemezis, ktory nie wiadomo gdzie sie podzial
1)

2) https://soundcloud.com/requiem-records-1/nemezis-whispers-from-behind-the-window-vinyl-promomix
Pete Namlook
1)

Neu!
1)

R. Carlos Nakai
1)

No-Man
1)

The Nice (takie male ELP)
1)

Nine Horses
1)

Naked City
1)


troszke bonusowo:

Narada Collection - tzw muzyka New Age (okropne okreslenie)
1)

Noc Muzycznych Pejzazy, czyli audycja dla fanow rocka progresywnego i czasem metalu @Chakalaka , ktora rozpoczynala sie tak:
1)

2) a tu probka samej audycji P. Kosinskiego


Ninja Tunes, swietna wytwornia.

2

Skandal! Nie wiem, co oni sobie wyobrażają? Może jeszcze lekarz podczas operacji ma maseczkę nosić???

0

Mialby ktos linka do "Za chwile dalszy ciag programu" - o przepisach drogowych i wspoludziale pieszego w nie zapieciu przez kierowce pasow?

1

@Hiacynk niedawno byla rocznica tego gola.

1

@JimMorrisonFCB Tak, bo jest problem - kopiuje sobie ludzi oznakowanych, ale gdy wklejam, to nie ma automtycznie hiperlikow - dopiero gdy przejade w lewo lub prawo kursorem, to sie uaktywnia, ale potem wymazywac sie nie chce bo i tak czasochlonne to jest. @Robertinho nie odzywa sie by mozna oznaczac wiecej niz 10 osob.

0

0

0

@CatalanVeBFCB eBFCB @Hawajczyk wajczyk @tomek11tomek11 ek11tomek11 @Stopa opa @jacobFCB bFCB @fcbarcafan19 rcafan19 @boixos1944 ixos1944 @AV0CAD0 0CAD0 @HighestInTheRoom ghestInTheRoom @kakusus us

0

@bady48 y48 @Kapitan hawk tan hawk @joloskyy y @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 ca27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 zik447 @kazbychu chu @Slazmi azmi

0

@MichalZZZ chalZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 aseR9 @Kapitan_SW itan_SW itan_SW @Arkon on @mahavishnu vishnu @domin682 682 in682 @krzychu1526 hu1526 ychu1526 @wlodek54 ek54 dek54 @budas123023 s123023 das123023 @Nigaki

7

Wiele osob prosilo, wiele namawialo, wiec dzis niespodziewanie litera #N# i zaczynajace sie na nia ulubione zespoly i wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
--------------------------------------------------------------------

Litera #M# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478

@Kidd d @JimMorrisonFCB risonFCB @Misanthrope nthrope @Lord_Vader _Vader @sebasek99 sek99 @Wichurek rek @dontripe tripe @Chakalaka alaka @Walker lker @Ermitano

2

@NGTRX jakos jednak udalo nam sie przetrwac, innym znowu (np cywilizacom ) nie.
Tak ogolnie takie tematy tez fajny przy pi(ffff)ku, jesli oczywicie rozmwocy nie skacza sobie do gardel. :)

0

@NGTRX wydaje mi sie , ze niekonsekwencja charakteryzuje kazda ze stron.
Wiesz moje cialo moj wybor (aborcja), ale niech szczepienia i co mamy jesc juz narzucaja.

Chodzi o pewien porzadek prawny, a przede wszystkim przejrzystosc prawa. Dlatgo jestem przeciwny aborcji, ale nie potrafilbym nazwac kobiete usuwajaca ciaze morderczynia - no chyba, ze robilaby to dla typoweg widzmisie.

Umowilismy sie na pewnien porzadek i dlatego pewne rzeczy sa narzucane, a pewne sa wyborem - mimo, iz mozna je postzegac jako niekonsekwencje - Panstwo ma i tak zbyt wiele ze strukruch mafijnych (nie pisze tylko o naszym kraju), wiec nie ma sensu wprowadzanie dodatkowych przymusow, ktore i tak sa nie do konca porownywalne - ale mamy tu chyba inne zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?