1

@MichalZZZ tu jest krociuki fragment wlasnie o Tobie. Juz ustawione jest.


0

@boixos1944 znam ten bol, masakra. Stanko nawet nie wstawialem, bo wiedzialem , ze wrzucisz. ;)

1

@Misanthrope @Ermitano @Slazmi @kazbychu @boixos1944 @Draqulius

to nam jeszcze umknelo
Steve Reich


0

@Avada Kedavra to super.

2

@Chakalaka Sodom fajna okladka, Sleep fajnie naparzaja, a Stuck in the Middle.. od razu Wsciekle Psy Tarantino przywodzi na mysl.
@Walker Smashing Pumpkins :)
@Ermitano jak ja lubie ten poczatek Seasons. Shpongle zaciekawilo, Samsara, Sungrazer, wlasciwie kazdy sobie zapisalem.
@CatalanVeBFCB za STP kciuk w gore. W Stoned Jesus tez trza sie bedzie wsluchac.
@Kapitan hawk Satriani oczywiscie, a Sztywny Pal Azji to i tak super nazwa.
@El dominatore Sade ma kilka mega utworkow
@wlodek54 kojarze :) Giertych tam spiewal :)
@Draqulius Screeming Trees, Steve R.V, Son Hous - kciuki w gore
@kazbychu Smierc Kliniczna :)

Dodam od siebie,

Shakti



Soft Machine


Sylvian, David (jeden z ulubionych wokali)
a)

b)


St. Germain


Sakamoto Ryuichi


Schulze Klaus - tu z L. Gerrard


Shrieve Michael


Stearns Michael


Steamhammer


Shankar


Sonny Sharrock · Nicky Skopelitis


Stereolab


Sunday All Over the World (dla Fanow Frippa)


Suspended Memories

0

@Avada Kedavra fajne, a gdzie smigasz? Koleczka, czy A do B?

0

@Janiama Wiechowskiego srednio kojarze.
A moglbys dac oceny kazdemu z nich , tak wiesz orientacyjanie 1 - najgorszy , 10 najlepszy.
np. Murawski 6/ 10, Ty 10/10 ;) cos takiego itd..
no i jeszcze w nawiasie ile z potencjalu wykorzystali Twoim zdnaniem w procentach.

0

@Janiama Pamietam, kiedys wrzucales.

1

@IronSanHybrid OK, w ten sposób .

0

@Janiama Magiera normalnie "I am the danger".
A o co chodzi z tym nawodnieniem, to przenosnia jakas? A jesli nie to skad on wie czy ktos jest nawodniony czy nie?

0

@Avada Kedavra jakie masz?

0

@Chakalaka @Walker @Ermitano @RichardWinters @sebo939
Ktos wie, dlaczgo niektore utowry owieraja sie od razu tu (LR), a inne przenosze do innej zakladki?

0

0

@FeloRPS PS PS PS @Misiekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les es les @PatrychoO choO oO oO @sebo939 939 39 39 @Fetta a ta @sebo939 39 @Persyfl yfl yfl @culedawid awid awid

0

@contowsky towsky wsky y @tristan87 87 tan87 87 @Janiama niama niama ma @RichardWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius Draqulius ulius s @astralny tralny ny @Stoiczkow kow kow

0

@CatalanVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa pa a a @jacobFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus

0

@bady48 48 8 y48 @Kapitan hawk an hawk itan hawk n hawk @joloskyy oskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth th leyBooth yBooth @Jaca27 27 27 a27 @NeroTFP oTFP oTFP roTFP @krissu8 u8 ssu8 ssu8 @tadzik447 447 zik447 dzik447 @kazbychu ychu ychu chu @Slazmi zmi azmi

0

@MichalZZZ ZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW SW itan_SW @Arkon rkon on kon @mahavishnu avishnu vishnu avishnu @domin682 682 682 in682 @krzychu1526 26 chu1526 ychu1526 @wlodek54 k54 dek54 odek54 @budas123023 23 123023 as123023 @Nigaki

3

Litery #S# i #Ś# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

Litera #R# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

1

0

@NGTRX @sebasek99 @damianex10 Chyba kazdy lubie memy, ale wiadomo, ze przedstawiaja one tylko czastke problemu / prawdy. Godzilla oczywiście bawi
np. to.
https://static.fjcdn.com/pictures/+logic_726e5d_5069852.jpg

2

@NeroTFP oraz: Wysnuty z Cormaca McCarthy'ego traktat braci Cohen o upadku tradycyjnych wartości. Walizka pełna mafijnych pieniędzy budzi emocje, ale szczęścia nie daje: To nie jest kraj dla starych ludzi / No Country for Old Men (2007) - PN 20:00 Cinemax
-------------------------------
René Artois, właściciel kawiarni w okupowanej Francji i, nieco wbrew własnej woli, członek ruchu oporu, oraz jego żona Edith po latach wspominają swoje życie z okresu II wojny: Allo, Allo, The Best of - Wspomnień Czar / The Best of 'Allo, allo!' (1994) - PN 18:55 Stopklatka

4

1

@Danny Gaucho w dwumeczu karne chyba.

0

@krzychu1526 Leftovers to cos jak Lost?
@boixos1944 @Draqulius Fripp, Weather Report i Robert Johnson maja szczegolne miejsce u mnie.

0

balista, trebusza, chińska kusza powtarzalna, pazur Archimedesa, łuk kompozytowy - ciekawy program na Fokus tv

13

Laskowski , brakuje

0

@mateuszdabski ladnie śmiga , dzięki

0

Poratuje ktoś linkiem z polskim komentarzem (ewentualnie ENG)?

1

@fcbarcafan19 tez utwor Rammsteina bardzo lubie, szczegolnie teledysk
@JimMorrisonFCB przy Baker Street nigdy wykonawcy nie pamietam i teraz tez zapomne,
@El dominatore the Roots?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?