- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
1
13 minuta i 25 sekunda, zjebka Jacka Magiery. Włączcie sobie bo warto posłuchać jak trener przemawia do młodych piłkarzy.
0
@Janiama Takich świetnych momentów jest o wiele więcej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8437110#comment-8437114
0
@IronSanHybrid Dokładnie, nie widziałem wczesniej tego postu. Jacek Magiera jest mega mądrym trenerem.
0
@Janiama Magiera normalnie "I am the danger".
A o co chodzi z tym nawodnieniem, to przenosnia jakas? A jesli nie to skad on wie czy ktos jest nawodniony czy nie?
1
@Colon Warto zobaczyć cały dokument. Oni mają non stop robione różne markery i wszystko wychodzi jak na dłoni. Czy ktoś odpowiednio się nawodnił, odżywił, a także czy jest wypoczęty.
1
@IronSanHybrid OK, w ten sposób .
0
@Colon Patrz jaka fajna ekipka
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/93851413_907662366330475_2302368127268159488_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=1SS8XRhdDp4AX8Inm1j&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e9d74f91944763bf3861bfcd47c63069&oe=5EC514DD
0
@Janiama Pamietam, kiedys wrzucales.
0
@Janiama tam jest Karwan? Czy coś pokrecilem?
0
@Colon Tak i jest Magic. Miałem wielki problem na początku w Legii bo przez 4 lata w Niemczech mówili do mnie Magic, łatwiej wymówić niż Maciej. Wchodzę do szatni Legii, gdzieś tak stoję sobie z boku i nagle ktoś krzyczy Magic a ja głowa do góry i zdziwienie. A to Jacek Magiera był tym Magiciem i nie ukrywam że wielokrotnie się łapałem na tym Magicu.
0
@ksobi Od góry lewej strony,
Murawski, janiama, Mosór, Wiechowski, Karwan, Szamotulski
Magiera, Skrzypek, Czereszewski, Zieliński, Kucharski
0
@Janiama Wiechowskiego srednio kojarze.
A moglbys dac oceny kazdemu z nich , tak wiesz orientacyjanie 1 - najgorszy , 10 najlepszy.
np. Murawski 6/ 10, Ty 10/10 ;) cos takiego itd..
no i jeszcze w nawiasie ile z potencjalu wykorzystali Twoim zdnaniem w procentach.
0
@Janiama dobra paczka
0
@Colon Murawski 6/10 wykorzystał 10/10, ja 5/10 wykorzystałem 10/10, Mosór 7/10 wykorzystał 6/10, Wiechowski 6/10 wykorzystał 8/10, Karwan 7/10 wykorzystał 8/10, Szamotulski 8/10 wykorzystał 5/10, Magiera 7/10 wykorzystał 9/10, Skrzypek 7/10 wykorzystał 8/10, Czereszewski 8/10 wykorzystał 9/10, Zieliński 7/10 wykorzystał 10/10, Kucharski 8/10 wykorzystał 9/10