Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Misanthrope @sebo939 Rush tez lubie i nawet wokal mi nie przeszkadza. Czy na nich nie mowilo sie matematyczny zespol?
@wlodek54 niestety niedawno zmarl wokalista Rezerwatu.
@Ermitano @Slazmi musze sie wziac za to Rainbow, ale jakos nigdy specjalnie mi nie wchodzilo.
@kazbychu R.U.T.A zaciekawila,
@boixos1944 Rollins Band, Riverside, Becker Brothers, Sonny Rolling i wielu, ktorych wstawiles, bardzo lubie, niektorych nie znalem (np. Raduli), no i Chic Corea ten stary scientolog :)
Byl tu na stronie wielki fan DMB, ale nie pamietam kto to, a moze to Ty.
A Pat jak solo gra , to kompletnie w innym swiecie jest.
@Persyfl CHris Rea wymiata w tym utworze. Ruins - lapka w gore.
Dodam
Osobiscie jeden z najwiekszych zyjacych muzykow
Steve Roach
1)
oraz
Robert Rich znany z calonocnych koncertwo
2)
Roach / Rich
3)
Robin Guthrie
4)
Riley, Terry
5)
Rain Tree Crow
6)
Rapoon
7)
Rare Bird
8)
polskie Remote Spacies
9)
Return to Forever
10)
Richard D. James
11)
0
@Ratamahatta tej pierwszej nie kojarze, a druga tak.
@Kapitan hawk ale to daleko stalo od ohydy
0
@Persyfl woooooow. gdzie, kiedy?
ile ma wzrostu?
0
@Klaudix Mintaj - zawsze mnie ta nazwa smieszyla.
1
Najbardziej przebiegle, zle, brutalne, kobi(e)ty w filmach i serialach (female villains)?
ohyda plus brutalnosc : http://tiny.cc/u86bnz
ohyda: http://tiny.cc/kd7bnz (przepraszam @Misanthrope)
@TheNekro94
0
@Colon Litera R - @tadzik447
0
@Nigaki Masz moim zdaniem nabardziej eklektyczny gust muzyczny na calej LR, no moze jeszcze @krzychu1526
1
@Janiama no cos tak grali sobie chlopaki w autokarze :)
0
@FeloRPS PS PS @Misiekbd3 bd3 kbd3 @El dominatore dominatore El dominatore @th@les es les @PatrychoO oO oO @sebo939 39 39 @Fetta a ta @sebo939 @Persyfl yfl @culedawid awid
0
@contowsky wsky y @tristan87 tan87 87 @Janiama niama ma @RichardWinters hardWinters s @IAmBackCules kCules BackCules @TheMugShot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius ulius s @astralny ny @Stoiczkow kow
0
@CatalanVeBFCB anVeBFCB B @Hawajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 1 @Stopa a a @jacobFCB CB B @fcbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 os1944 44 @AV0CAD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom hestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 8 y48 @Kapitan hawk itan hawk n hawk @joloskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth leyBooth yBooth @Jaca27 27 a27 @NeroTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 ssu8 @tadzik447 zik447 dzik447 @kazbychu ychu chu @Slazmi azmi
0
@MichalZZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW itan_SW @Arkon on kon @mahavishnu vishnu avishnu @domin682 682 in682 @krzychu1526 chu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 odek54 @budas123023 123023 as123023 @Nigaki
4
Litera #R# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe ntripe @Chakalaka alaka akalaka @Walker ker @Ermitano itano
Litery #Q# oraz #P# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433209#comment-8433209
0
@Janiama Czyli Jaszyn dzis (z obowiazujacymi metodami) to tak jakby na bramce postawic dwoch Ter Stegenow?
1
@Arkon No i Citko vs Molina ;)
2
@Arkon Atletico= Falcao, Forlan, niesamowity Arda Turan, Lubo Penev oraz Caminero no i oczywista oczywistos D.S.
w pamiec zapadla scena z filmu Almodovara, w ktorej dwoch facetow sie bije w mieszkaniu.. i nagle mecz Atletico vs Barca i oni za Madrytem.
0
Najsmaczniejsza ryba to...
(jakie ryby sa w paprykarzu, byczkach i paluszkach?)
0
@Aneurysm Amen(t). @TheNekro94 tez dobrze prawi.
2
@Kapitan hawk blisko @Misanthrope blizej, bo 1987 rok.
https://pbs.twimg.com/media/EV-aroGWAAE4qBD?format=jpg&name=900x900
6
Matallica, Warszawa.
https://external-preview.redd.it/368iwYMsZEtk9qvGSPTd9epIx8BO17IaV_MqNnFoznA.jpg?auto=webp&s=778c8d8715ec98d38e590d0345871f67821a4312
0
Pato? O Pato.
2
Podobnież, by kazdy mogl sie odchamic, bedzie jeden dzien w miesiacu, bez banow, bez ingerencji mode(racji), bez kontroli linkow i innych takich. Bedzie mozna przeklinac i pluc. Wolna amerykanka czyli krwiozerczy kapitalizm na LR.
1
@TheNekro94 nie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@th@les ja tylko z wideo, ale radocha jest.
8
Ona chce twoich pieszczot.
https://pbs.twimg.com/media/EV80x09X0AM87Oo.jpg
0
@th@les Patton zdecydować jeden z ulubionych muzyków , koncert z sali Kongresowej z Zornem znasz ?
0
@Slazmi Wydaja mi sie, ze nienawisc towarzysz czlowiekowi od poczatku i jest raz badziej, raz mniej widoczna, ale jest.
Jestesmy drapieznikiem, ale bardzo specyficznym.
Nienawisc jako idea, jako naklananie do nienawistnych czynow, jako nosnik?
Uwazam podobnie do @MesQueUnClub_87 , ze jest to bardzo kompleksowy temat, ktory moza tu tylko liznac.
0
@Jaca27 lubie, ale mialem moze tylko 3 razy.