3

@Misanthrope @sebo939 Rush tez lubie i nawet wokal mi nie przeszkadza. Czy na nich nie mowilo sie matematyczny zespol?
@wlodek54 niestety niedawno zmarl wokalista Rezerwatu.
@Ermitano @Slazmi musze sie wziac za to Rainbow, ale jakos nigdy specjalnie mi nie wchodzilo.
@kazbychu R.U.T.A zaciekawila,
@boixos1944 Rollins Band, Riverside, Becker Brothers, Sonny Rolling i wielu, ktorych wstawiles, bardzo lubie, niektorych nie znalem (np. Raduli), no i Chic Corea ten stary scientolog :)
Byl tu na stronie wielki fan DMB, ale nie pamietam kto to, a moze to Ty.
A Pat jak solo gra , to kompletnie w innym swiecie jest.
@Persyfl CHris Rea wymiata w tym utworze. Ruins - lapka w gore.

Dodam
Osobiscie jeden z najwiekszych zyjacych muzykow
Steve Roach
1)


oraz
Robert Rich znany z calonocnych koncertwo
2)

Roach / Rich
3)

Robin Guthrie
4)

Riley, Terry
5)

Rain Tree Crow
6)

Rapoon
7)

Rare Bird
8)

polskie Remote Spacies
9)

Return to Forever
10)

Richard D. James
11)


0

@Ratamahatta tej pierwszej nie kojarze, a druga tak.
@Kapitan hawk ale to daleko stalo od ohydy

0

@Persyfl woooooow. gdzie, kiedy?
ile ma wzrostu?

0

@Klaudix Mintaj - zawsze mnie ta nazwa smieszyla.

1

Najbardziej przebiegle, zle, brutalne, kobi(e)ty w filmach i serialach (female villains)?

ohyda plus brutalnosc : http://tiny.cc/u86bnz
ohyda: http://tiny.cc/kd7bnz (przepraszam @Misanthrope)
@TheNekro94

0

@Colon Litera R - @tadzik447

0

@Nigaki Masz moim zdaniem nabardziej eklektyczny gust muzyczny na calej LR, no moze jeszcze @krzychu1526

1

@Janiama no cos tak grali sobie chlopaki w autokarze :)

0

@FeloRPS PS PS @Misiekbd3 bd3 kbd3 @El dominatore dominatore El dominatore @th@les es les @PatrychoO oO oO @sebo939 39 39 @Fetta a ta @sebo939 @Persyfl yfl @culedawid awid

0


@contowsky wsky y @tristan87 tan87 87 @Janiama niama ma @RichardWinters hardWinters s @IAmBackCules kCules BackCules @TheMugShot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius ulius s @astralny ny @Stoiczkow kow

0

@CatalanVeBFCB anVeBFCB B @Hawajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 1 @Stopa a a @jacobFCB CB B @fcbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 os1944 44 @AV0CAD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom hestInTheRoom oom @kakusus

0

@bady48 8 y48 @Kapitan hawk itan hawk n hawk @joloskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth leyBooth yBooth @Jaca27 27 a27 @NeroTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 ssu8 @tadzik447 zik447 dzik447 @kazbychu ychu chu @Slazmi azmi

0

@MichalZZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW itan_SW @Arkon on kon @mahavishnu vishnu avishnu @domin682 682 in682 @krzychu1526 chu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 odek54 @budas123023 123023 as123023 @Nigaki

4

Litera #R# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe ntripe @Chakalaka alaka akalaka @Walker ker @Ermitano itano

Litery #Q# oraz #P# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433209#comment-8433209

0

@Janiama Czyli Jaszyn dzis (z obowiazujacymi metodami) to tak jakby na bramce postawic dwoch Ter Stegenow?

1

@Arkon No i Citko vs Molina ;)

2

@Arkon Atletico= Falcao, Forlan, niesamowity Arda Turan, Lubo Penev oraz Caminero no i oczywista oczywistos D.S.

w pamiec zapadla scena z filmu Almodovara, w ktorej dwoch facetow sie bije w mieszkaniu.. i nagle mecz Atletico vs Barca i oni za Madrytem.

0

Najsmaczniejsza ryba to...
(jakie ryby sa w paprykarzu, byczkach i paluszkach?)

0

@Aneurysm Amen(t). @TheNekro94 tez dobrze prawi.

0

Pato? O Pato.


2

Podobnież, by kazdy mogl sie odchamic, bedzie jeden dzien w miesiacu, bez banow, bez ingerencji mode(racji), bez kontroli linkow i innych takich. Bedzie mozna przeklinac i pluc. Wolna amerykanka czyli krwiozerczy kapitalizm na LR.

1

@TheNekro94 nie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@th@les ja tylko z wideo, ale radocha jest.

8

0

@th@les Patton zdecydować jeden z ulubionych muzyków , koncert z sali Kongresowej z Zornem znasz ?

0

@Slazmi Wydaja mi sie, ze nienawisc towarzysz czlowiekowi od poczatku i jest raz badziej, raz mniej widoczna, ale jest.
Jestesmy drapieznikiem, ale bardzo specyficznym.
Nienawisc jako idea, jako naklananie do nienawistnych czynow, jako nosnik?

Uwazam podobnie do @MesQueUnClub_87 , ze jest to bardzo kompleksowy temat, ktory moza tu tylko liznac.

0

@Jaca27 lubie, ale mialem moze tylko 3 razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?