1

@ViscaBarca123 jestem special care, a nie especial.
Selecte klasyczna polecam, wlasciwie tylko te ostatnio pijam.

https://th.bing.com/th/id/OIP.IrQhnc2VC3pnQnV5H1UFOgHaJ4?w=161&h=215&c=7&o=5&dpr=2&pid=1.7

1

@FranzMaurer chetnie bym zobaczyl Messi plus R9

0

@contowsky Organizm liczacy 4000 lat, niezle to brzmi.

0

@TheNekro94 brzmi bardzo znajomo

"Pewnego dnia młody Ziemianin Arthur dowiaduje się z zaskoczeniem, że jego najbliższy przyjaciel Ford jest kosmitą, a Ziemia niemal za chwilę zostanie zniszczona, gdyż znajduje się na trasie planowanej międzygalaktycznej autostrady. Jak mu przekazuje beznamiętnie przyjaciel, informacja o tych planach została już dośc dawno wywieszona w jakimś galaktycznym urzędzie na planecie Alfa Centauri, tyle że Ziemianie ich nie oprotestowali, co oznacza że wyrażają zgodę. Unicestwienie ojczystej planety oraz zagłada całego ludzkiego gatunku to dla Arthura dopiero początek niesamowitych przygód, albowiem tuż przed katastrofą Ford zabiera go statkiem kosmicznym w podróż po Galaktyce"

1

Kante, ale taki inny.
Ktos pamieta? @Kapitan hawk pewnie.


0

@marcin000019 jak jest kontuzjowany to tak, ale ogolnie mega szybki jest.

1

@Arkon Neymara nigdy specjalnie nie lubilem, ale jego gra moza bylo sie delektowac, o ile nie bawil sie w holowanie i tracenie pilki.

Ronaldinho, Romario, R9, Alves, Rivaldo, Edmilson, Maxwell, Sonny Anderson. "Malcolma" tez nawet lubilem no i Deco i Motte, jesli mozna ich uznac tez czesciowo za brazoli.

1

@Danny Gaucho Rewelacjyny zawodnik. Jako ekstpert, to troche taki na zasadzie - trawa jest zielona . A moze przekaldy sa zle?

2

@BarcaInfo Po prostu swietny zawodnik ten Radoslaw Falcao.

0

@krzychu1526 Snooky Pryor bardzo fajne, Dolly i B. Paula tez lubie czasem posluchac
@dontripe ten Quantic jest swietny, juz kiedys chyba wstawiales
@Misanthrope A widziales ten dok. o Jaco? Jesli nie to trzeba obejrzec, jest swietny - wiele starych zdjec i filmikow, bo jego ojciec duzo nagrywal
@AV0CAD0 Prince tak czesto jest opisywany jako niedoceniany, ze juz chyba jednak sie go docenia, swietny muzyk @JimMorrisonFCB fajny utwor Princa wstawiles
@th@les ciekawe bo ja swoja przygode z Patem zaczalem wlasnie od Last Train Home, z Gabriela ot oczywicie plyta "4".
@Persyfl ciekawe brzmiena Perturbatora i Potty Umbrella

3

@SHIBA O ile będą mieli zacne zamiary.

"Pewnego dnia młody Ziemianin Arthur dowiaduje się z zaskoczeniem, że jego najbliższy przyjaciel Ford jest kosmitą, a Ziemia niemal za chwilę zostanie zniszczona, gdyż znajduje się na trasie planowanej międzygalaktycznej autostrady. Jak mu przekazuje beznamiętnie przyjaciel, informacja o tych planach została już dośc dawno wywieszona w jakimś galaktycznym urzędzie na planecie Alfa Centauri, tyle że Ziemianie ich nie oprotestowali, co oznacza że wyrażają zgodę. Unicestwienie ojczystej planety oraz zagłada całego ludzkiego gatunku to dla Arthura dopiero początek niesamowitych przygód, albowiem tuż przed katastrofą Ford zabiera go statkiem kosmicznym w podróż po Galaktyce." itd

0

@Arkon Ballarabi i Salah? A ile Dembele?

3

@Filip_10 Jasny gwint , ale by mnie poskladaly

0

@domin682 19 lat i dwójką dzieci

0

The Walking Dead czy Doktor Quinn?

1

@Janiama widac, ze zle Ci Mascherano podpowiedzial

0

@TheNekro94 ladna ta laska byla - ta ktora najpierw cieszyla sie ze zwyciestwa, a potem tak beczala, gdy stalo sie , to co sie stalo. Ah agent troche arogancki i nieuwazny byl.
Kim byla ona?

1

@TheNekro94 GoT to serial , ktorego nie widzalem, ale jednak troche tak.
CZytalem tu wiele dyskusji i ogladalem wiele scen na YT.
Zapadla w pamieci The Mountain and the Viper - scena walki Javier Peña (Narcos) z Gora. - dodatkowy smaczek to reakcje publicznosci (public viewing)

ps teraz mnie osiwecilo, moglys do tego grona dodac Kaczora ;)

15

@vangoor dobrze, ze mowisz, musze go zablokowac.

1

@TheNekro94 jest na liscie
@TheNekro94 w GoT nie bylo takiej postaci? Troche ciezko uwierzyc

1

@DonMatteo901 chyba Lucille ;)

@TheNekro94 PB nie zobaczylem do konca, RL - nie wiem czy to GoT czy Wikingowie, zostaje mi WW - sprytny manipulator no i mial chemia w malym palcu.

1

@Persyfl wklejam tych, ktorzy byli w dyskujach. Jutro bedziesz.

2

@NeroTFP Figo ;)

0

@SeeleyBooth ale wyłudzanie :)
@ksobi no wlasnie kojarzylem , ze jest w nieustraszonej SZ.
mam nadzieje, ze daje rade.
@SeeleyBooth z inspektorem i tak nie wygram

0

@SeeleyBooth no gdyby np. (nie daj Boze) cos im sie stalo i bys o tym widzial, to bys chyba na priva napisal, bez handlowania sie? TAk bys zrobil, bo masz dobre serce po lewej stronie :)

1

Czy sa tu legendy, ktore zarzucily tematy na 3 gorace dyskusje jednoczesnie?

0

@SeeleyBooth i tak juz sie troche wygadales. Wazne, ze nic im nie jest. O to mi tylko chodzilo. Wiesz, LR, to wszyscy Polacy jak jedna rozdina, stary czy mlody, prawak czy dziewczyna.

ps. dalem Ci herba tak na krotko... liczy sie?

0

@SeeleyBooth a kasy ile bys chcial za tajne przez poufne?

0

@SeeleyBooth ale mnie podchodzisz, a nic nie wiesz (o nich) :9
Tylko krowa i Korwin nie zmieniaja pogladow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?