La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

konto usunięte

0

Śniło mi się dzisiaj że obca cywilizacja przyleciała na ziemię. I że od nas czegoś chcieli (nie pamiętam czego), pod groźbą że jeśli nie spełnimy ich żądań to nas zniszczą. Mi się bardzo rzadko coś śni, a biorąc pod uwagę ten dziwny rok 2020 to niepokojące... ;D

0

@TheNekro94 brzmi bardzo znajomo

"Pewnego dnia młody Ziemianin Arthur dowiaduje się z zaskoczeniem, że jego najbliższy przyjaciel Ford jest kosmitą, a Ziemia niemal za chwilę zostanie zniszczona, gdyż znajduje się na trasie planowanej międzygalaktycznej autostrady. Jak mu przekazuje beznamiętnie przyjaciel, informacja o tych planach została już dośc dawno wywieszona w jakimś galaktycznym urzędzie na planecie Alfa Centauri, tyle że Ziemianie ich nie oprotestowali, co oznacza że wyrażają zgodę. Unicestwienie ojczystej planety oraz zagłada całego ludzkiego gatunku to dla Arthura dopiero początek niesamowitych przygód, albowiem tuż przed katastrofą Ford zabiera go statkiem kosmicznym w podróż po Galaktyce"

0

@TheNekro94 Jeśli obca cywilizacja, której jeszcze nie dostrzegamy, byłaby w stanie przylecieć do nas, to nie ma takiej rzeczy której by od nas potrzebowała :D

konto usunięte

0

@Bykunn Zawsze istnieje opcja że ich gwiazda się wypala i szukali planety gdzie może istnieć życie, żeby się przeprowadzić ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?