2

@Arkon Weah to byl gosc. Jeden z najlepszych zawodnikow Afryki.
PSG to kiedys normalny klub byl. Fajne pojedynki z nami toczyli.

0

@Avada Kedavra Chyba wersja z pozeraniem teściow - wielu bardziej zainteresuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

4

@Walker mocne!
@Kapitan hawk @Varg Voo Voo fajna sprawa
@Stoiczkow rapu malo slucham, ale kiedys wlasnie ten kawalek mi sie podobal
@Draqulius van der Graaf - swietny zespol, gdyby nie ten wokal :) Ukochana kapela Beksinskiego.
@kazbychu Victims Family mnie zaciekawilo podobnie jak Villagers of Ioannina City oraz Viaje od @Ermitano
@Arkon no w koncu ktos uratowal honor Vangelisa

Dodam:

Van Vliet Don (Capitan Beefheart)
1)


2)

3)


Vai Steve


Vitous Miroslav, chociaz przypuszczam, ze @boixos1944 tez go wstawi :)


Xenakis Iannis


Vollenweider Andreas


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
a moze ktos pamieta, chociaz to nie moja ulubiona: Xymox (Clan of Xymox)


kojarze tez Vanden Plas, ale tez nie ulubiony

3

@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra

@VamosRakieta - zobacz jak ladnie teraz to wyglada :D
----------------------------------------------
W imieniu @tadzik447 wrzucam:

Vader:


Village People:

Virgin:


2

@FeloRPS A kogo masz w avatarze?
@JimMorrisonFCB jutro W oraz Y

1

Dzis dwie litery analfabetu: #V# oraz #X# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

Litera #U# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8442864#comment-8443114

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@FearTheBeard kilka bardzo ciekawych pozycji.

0

@nwchades Tak. Obecny stan wiedzy - z podkresleniem na obecny.
Rozmawianie o nauce jest dlatego tak czasami skomplikowane, wlasnie z tego wzgledu, ktory wymieniles.

Odpowiadajac na pytanie - na pewno jednym z elementow jest dostanie sie do grona tzw wybranych -czyli wyjatkowosc, a raczej zludne poczucie wyjatkowosci - ale ten aspekt nie odnosi sie tylko to tzw wiedzy tajemnej , ale do wielu elemenotow naszego zycia.

0

@nwchades na tej samej zasadzie, na ktorej bazuja reklamy pasty do zebow gdzie domniemany lekarz cos tam zachwala
; na podobnej zasadzie, na ktorej ludzie tez potrafia wylaczyc myslenia gdy maja cos otagowane znacznikiem - 'naukowe', 'klimicznie potwierdzone', 'wiekszosc badan pokazuje', 'wiekszosc naukowcow twierdzi' itd.

Oczywiscie wiem, do czego zmierzasz w tym pytaniu oraz widzie roznice miedzy jednym i drugim przykladem.

ps. oraz oczywiscie efekt zakazanego owocu

0

@Zoker no i przezyl upadek do szybu windy.

0

@Zoker Fajny byla walka pomiedzy Jesusem i Morganem, gdzie w sumie Jesus w ogole nie chcial walczyc.

Szkoda, ze tak zginal, ale scena dosc dobrze pokazana - mowie o Szeptaczach i ich sile.

0

@Zoker Michonne na poczatku badzo lubilem, potem - gdy Rick odlecial ze Smieciara artystka, to juz tez mnie zaczynala meczyc.

Serial jest za dlugi, a oni chca jeszcze osobny Michone poswiecic? Wow. No ok rozumiem chec zarobieniea paru dolcow, bo inaczej to ciezko to wytlumaczyc.
ktos tu napisalal - ze jest duza powtarzalnosc watkow i odgrzewanych kotletow, ale tragedii nie ma.

@Zoker a Jesusa lubiles?
ps.
Odcinek gdzei Carol zabija Lizzy tez dobry.

0

@tadzik447 Tak, obejrzalem. Wiele niepotrzenych watkow, pare rzeczy na sile, ale ogolnie lepiej niz sadzilem, Serial powiniem byc po prostu krotszy, ale jest jak jest.

Carol - mieszane uczucia do niej - raczej na nie,
Rick - ogolnie na tak, ale nie byla to moja ulubiona postac i czesto denerwowal
Rosita spoko
Eugene spoko postac
Gabriel - meczacy, potem denerwujacy,
Aaron . spoko w sumie
Jerry - bardzo spoko
Anne - smieciera, denerwujaca
dalej nei chce mi sie wymieniac.

Boba i Abrahama i Hershela badzo lubilem, no ale wiadomo jak skonczyli

ps. MAggie wroci w ostatnim odcinku?


0

Connie tez spoko kobita i ta mala z proca tez ok

0

@Zoker @kolo123 @tadzik447
SPOJLER:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
W koncu moge podyskutowac. Dla mnie Morgan to jedna z ulubionych postaci (Daryal, tak jak piszecie - nie da sie nie lubic). Odcinek o Morganie i tym facecie mieszkajacym w srodku lasu (Here's not Here) to jeden z najlepszych w calej serii.
Dorzuce jeszcze odcinek, gdzie w koncu poznajemy Negana i jego pania kij (The Day Will Come When You Won't Be) oraz "The Calm Before" - i slynne glowy na palu (min Henry i Enid).
Odcinki z Guberantorem tez bylo kilka dobrych, a jesli chodzi o aktorstwo to Alpha naprawde jest niesamowita.

A u Was? Ulubione odcinki i ogolne przemyslenia?

ps. Morgan , Maggie - wroca? Czy sezon 10 to ostatni?

0

@FC1899Barca zmusza do refleksji? tak
ckliwe? tak
logiczne? nie

3

@kubix05 wspominal o urodzinach (83) Jacka Nicholsona. Wasze ulubione role tego aktora, ulubione filmy?

2

@Janiama Liczylem na te pieknonoga pianistke, ktora kiedys wstawiales.

1

@JimMorrisonFCB haha, juz zapomnialem. Na tylle postow odpowiadam , ze czasem mi sie cos pomyli.
ostatnio wieczorem w samochodzie fajnie weszlo.

0

@Prezes_sycylijczyk Giganta przypomniales - Júlio César oraz Szwajcara Szaplisa.

0

@JimMorrisonFCB oj tu dales....
Love on a real train to niesamowity utwor znasz go w tych wersjach?




Year of the Knife tez rewelacje. Na Talk Talk tez czekalem, bo nikt nie wymienil o dziwo.



0

@Slazmi To tez zarabisty utwor.

0

@Chwytliwy nie o to chodzi (nie o Ciebie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?