Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FearTheBeard Przypomniales Clawfinger. Carbon Based oczywiscie sobie zapisalem w playliscie
0
@juliacicha A rozumiem, tylko do Am. Pld. W ktorej czesci Hiszpanii mowi sie najczystszym hiszpanskim oraz ktory dialekt jest najbardziej wysmiewany / z ktorego sie najczesciej zartuje? (chodzi mi nie tylko o region, ale tez o inne kraje jak Argentyna czy Chile).
2
@AmigoBlancos Bedzie dobrze, chociaz wiadomo, ze z pozycji obserwatora latwiej napisac takie slowa. Powiedzia Tobie, ze bole glowy to przez klub, ktory sobie wybrales, ale w glebi serca jestes Cule.
trzymaj sie.
1
@Szicek10 z telegazety.
1
@don'T.R.I.P.e no tak mniej wiecej
@matirix20 moze wlasnie o Dembele chodzilo.
0
@Pablopicasso27 obilo mi sie o uszy, ze do 150 do 200.
7
@Janiama Ciekaw jestem gry z takim kims, ale wlasnie jako amator, ktory calkiem dobrze gra w pilke. Wydaje mi sie, ze nie mozna objac tego glowa i nie pisze tu tylko o Leo, ale o wiekszosci zawodnikow w tych topowych klubach.
Telewizja oddaje tylko czastke tego, jakie to jest tempo na zywo.
Ktos tu kiedys pisale, ze on lub jego znajomy mial okazje grac z mlodym Fatim (chyba) i to juz nie bylo do ogarniecia.
2
Cyklów/ cykli ci u nas dostatek.
0
@juliacicha "brudas"
0
@juliacicha Tak, ale to byla bardziej pytanie.
Tutaj masz juz ustawiony fragment z tym slowem
6
@Chakalaka Fajna zabawa w "Weird song"
@Walker mam podobnie z Cradle. Kapitana Jacka, ale przypomniales. Tina tez miala fajna wersje Proud Mary
@CatalanVeBFCB super brzmienie Clutch. Cornella (nie liczac calego Soundgarden) to nie moge sie nasluchac tej piosenki ➤
@Kapitan hawk Anja Orthodox kumpela Beksinskiego. Cypress Hill tez dobrze sie slucha
@Cochise Camel jest bardzo dobry, wymieniano tu jego poszczegolnych czlonkow. Utwor "Selva" - szczegolny sentyment jako czolowka Nocy Muzycznych Pejzazy.
Tak, znam - polecam rowniez artrock.pl
@PatrychoO I just died in your arms - nigdy nie wiedzialem, kto to spiewa. Fajny tez "misheard lyrics"
@Slazmi tak, Cream zdecydowanie
@Draqulius Poklony za kapitana.
Crosby, Still Nash and Young tez chyba bylo. Chicago - tu mieszane uczucia - kilka wybornych kawalkow, ale wiele tez bardzo sredniawych. Fajnie, ze wymieniles swietnego muzyka Yes.
Niezle przypomnienie z tym Cornershop, w sumie z Creed tez. kontra Basia to taka @kazbychu nazwa :), Zaciekawilo
@Varg Chemicznych i Coal Chamber przypomiales (wlasnie widze, ze z Ozzym przerobili utwor Peter Gabriela ➤
Dodam:
❶ Captain Beefheart
➤ http://tiny.cc/iiyynz
➤http://tiny.cc/afzynz
❷ Corrosion of Conformity http://tiny.cc/jmyynz
❸ Holger Czukay http://tiny.cc/otyynz
❹ Can http://tiny.cc/wyyynz
❺ Cocteau Twins http://tiny.cc/i4yynz
❻ Carlos Jobim http://tiny.cc/dkzynz @danny gaucho
❼ Caravan http://tiny.cc/muzynz
❽ CC - Carl Craig http://tiny.cc/dwzynz
❾ Chic Corea http://tiny.cc/l0zynz
❿Chroma Key http://tiny.cc/c3zynz
⓫ Coldcut http://tiny.cc/4b0ynz
⓬ Clarke Stanley http://tiny.cc/2g0ynz
⓭ Cypher 7 http://tiny.cc/ur0ynz
⓮ Critters Buggin http://tiny.cc/u40ynz
⓯ Colosseum http://tiny.cc/u60ynz
⓯ David Cunningham http://tiny.cc/l90ynz
⓱ Ry Cooder http://tiny.cc/kj1ynz
⓲ Rhys Chatham http://tiny.cc/3k1ynz
Honorowe wspomnienia:
Carcass
Clannad
Craig Armstrong
John Cage
Crowbar
John Coltrane - chociaz pewnie @ boixos1944 wstawi
John cale
Clarke Gilby
Jonny Cash
0
@VamosRakieta To pewnie na koncertach byles?
0
@Cochise .
0
@kuba505 @FearTheBeard rd @Avada Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor @TheGoldenEleven @ClassicRock
1
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore l dominatore dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky y @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor an Czibor n Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
1
@VamosRakieta Warm Play!
1
@bady48 @Kapitan hawk n hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
2
3 litery pozostaly, bysmy wyczerpali nasz ♪ Muzyczny analfabet ♪ - dzis #C# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #B# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8454790#comment-8454790
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
1
@Arkon no wlasnie. Ciekawe, jakby sie to potoczylo.
Nie wiem, czy juz widziales ten kapitalny dokument (ostatno pisalismy o tym
0
@lucas/catalan O Riverside, to do cyklu muzycznego tez pasuje.
1
@Arkon Napoli... kojarzy sie z Diego tak bardzo.
2
@dawo17 Robiles juz ranking linii lotniczych?
6
@Hushovt bardzo dobry , ale nie za dużo , nie za często bo gniecie
0
@Cochise znajomy ma chyba podobne. Podswietlane fajnie sie prezentuja.
0
@Cochise a masz fotki, jak to sie prezentuje? Masz jakies specjalne meble na zamowienie?
0
@Cochise Nie zbieram. To znaczy mam bardzo duzo plyt, ale nie traktuje tego jako trofeum.
0
@Cochise Kiedys probowalem z tym zespolem, ale raczej mi nie po drodze. Zreszta po muzycznym alfabecie mam materialu na 6 miesiecy sluchania, raczej nie predko za ten album sie zabiore, ale dzieki za propozycje, zapamietam, ktory jest dobry.
A Olivera Saxona lubiles?