0

@FearTheBeard Przypomniales Clawfinger. Carbon Based oczywiscie sobie zapisalem w playliscie

0

@juliacicha A rozumiem, tylko do Am. Pld. W ktorej czesci Hiszpanii mowi sie najczystszym hiszpanskim oraz ktory dialekt jest najbardziej wysmiewany / z ktorego sie najczesciej zartuje? (chodzi mi nie tylko o region, ale tez o inne kraje jak Argentyna czy Chile).

2

@AmigoBlancos Bedzie dobrze, chociaz wiadomo, ze z pozycji obserwatora latwiej napisac takie slowa. Powiedzia Tobie, ze bole glowy to przez klub, ktory sobie wybrales, ale w glebi serca jestes Cule.
trzymaj sie.

1

@Szicek10 z telegazety.

1

@don'T.R.I.P.e no tak mniej wiecej
@matirix20 moze wlasnie o Dembele chodzilo.

0

@Pablopicasso27 obilo mi sie o uszy, ze do 150 do 200.

7

@Janiama Ciekaw jestem gry z takim kims, ale wlasnie jako amator, ktory calkiem dobrze gra w pilke. Wydaje mi sie, ze nie mozna objac tego glowa i nie pisze tu tylko o Leo, ale o wiekszosci zawodnikow w tych topowych klubach.
Telewizja oddaje tylko czastke tego, jakie to jest tempo na zywo.

Ktos tu kiedys pisale, ze on lub jego znajomy mial okazje grac z mlodym Fatim (chyba) i to juz nie bylo do ogarniecia.

2

Cyklów/ cykli ci u nas dostatek.

0

@juliacicha "brudas"

0

@juliacicha Tak, ale to byla bardziej pytanie.
Tutaj masz juz ustawiony fragment z tym slowem


6

@Chakalaka Fajna zabawa w "Weird song"
@Walker mam podobnie z Cradle. Kapitana Jacka, ale przypomniales. Tina tez miala fajna wersje Proud Mary
@CatalanVeBFCB super brzmienie Clutch. Cornella (nie liczac calego Soundgarden) to nie moge sie nasluchac tej piosenki ➤


@Kapitan hawk Anja Orthodox kumpela Beksinskiego. Cypress Hill tez dobrze sie slucha
@Cochise Camel jest bardzo dobry, wymieniano tu jego poszczegolnych czlonkow. Utwor "Selva" - szczegolny sentyment jako czolowka Nocy Muzycznych Pejzazy.
Tak, znam - polecam rowniez artrock.pl
@PatrychoO I just died in your arms - nigdy nie wiedzialem, kto to spiewa. Fajny tez "misheard lyrics"
@Slazmi tak, Cream zdecydowanie
@Draqulius Poklony za kapitana.
Crosby, Still Nash and Young tez chyba bylo. Chicago - tu mieszane uczucia - kilka wybornych kawalkow, ale wiele tez bardzo sredniawych. Fajnie, ze wymieniles swietnego muzyka Yes.
Niezle przypomnienie z tym Cornershop, w sumie z Creed tez. kontra Basia to taka @kazbychu nazwa :), Zaciekawilo
@Varg Chemicznych i Coal Chamber przypomiales (wlasnie widze, ze z Ozzym przerobili utwor Peter Gabriela ➤


Dodam:

❶ Captain Beefheart
http://tiny.cc/iiyynz
http://tiny.cc/afzynz
❷ Corrosion of Conformity http://tiny.cc/jmyynz
❸ Holger Czukay http://tiny.cc/otyynz
❹ Can http://tiny.cc/wyyynz
❺ Cocteau Twins http://tiny.cc/i4yynz
❻ Carlos Jobim http://tiny.cc/dkzynz @danny gaucho
❼ Caravan http://tiny.cc/muzynz
❽ CC - Carl Craig http://tiny.cc/dwzynz
❾ Chic Corea http://tiny.cc/l0zynz
❿Chroma Key http://tiny.cc/c3zynz
⓫ Coldcut http://tiny.cc/4b0ynz
⓬ Clarke Stanley http://tiny.cc/2g0ynz
⓭ Cypher 7 http://tiny.cc/ur0ynz
⓮ Critters Buggin http://tiny.cc/u40ynz
⓯ Colosseum http://tiny.cc/u60ynz
⓯ David Cunningham http://tiny.cc/l90ynz
⓱ Ry Cooder http://tiny.cc/kj1ynz
⓲ Rhys Chatham http://tiny.cc/3k1ynz

Honorowe wspomnienia:

Carcass
Clannad
Craig Armstrong
John Cage
Crowbar
John Coltrane - chociaz pewnie @ boixos1944 wstawi
John cale
Clarke Gilby
Jonny Cash

0

@VamosRakieta To pewnie na koncertach byles?

0

1

@VamosRakieta Warm Play!

2

3 litery pozostaly, bysmy wyczerpali nasz ♪ Muzyczny analfabet ♪ - dzis #C# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #B# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8454790#comment-8454790

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

1

@Arkon no wlasnie. Ciekawe, jakby sie to potoczylo.
Nie wiem, czy juz widziales ten kapitalny dokument (ostatno pisalismy o tym

ale problem byl w tym, ze katalonczycy widzieli w nim Sudake @juliacicha (nie wiem czy to slowo tak sie pisze) - czyli obcego, ktory nigdy nie byl czescia barcelonskiej rodziny, a bardziej wyrzutkiem - zupelnie inaczej niz Messi.

0

@lucas/catalan O Riverside, to do cyklu muzycznego tez pasuje.

1

@Arkon Napoli... kojarzy sie z Diego tak bardzo.

2

@dawo17 Robiles juz ranking linii lotniczych?

6

@Hushovt bardzo dobry , ale nie za dużo , nie za często bo gniecie

0

@Cochise znajomy ma chyba podobne. Podswietlane fajnie sie prezentuja.

0

@Cochise a masz fotki, jak to sie prezentuje? Masz jakies specjalne meble na zamowienie?

0

@Cochise Nie zbieram. To znaczy mam bardzo duzo plyt, ale nie traktuje tego jako trofeum.

0

@Cochise Kiedys probowalem z tym zespolem, ale raczej mi nie po drodze. Zreszta po muzycznym alfabecie mam materialu na 6 miesiecy sluchania, raczej nie predko za ten album sie zabiore, ale dzieki za propozycje, zapamietam, ktory jest dobry.

A Olivera Saxona lubiles?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?