Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ to nie jest serial akcji. Jest bardzo duzo psychologii w nim. Potem oczywiscie akcja dochodzi, ale jest bardzo duzo tzw gadania, jednak na bardzo wysokim poziomie. @mateuszdabski juz wczoraj pisal, o tzw dbaniu o szczegoly.
Dla mnie dwa odcinki byla na zapoznanie, takze nawet nie uyzwam okreslenia, ze sie rozkreca, bo juz na poczatku bardzo mi podszedl (ogladalem juz dwa razy) Nie nudziilem sie ani chwili, tak samo jak na BB - chociaz serialu zupenie nie porowniuje (co moze brzmi dziwnie).
Przy The Wire tez chyba jednak bedziesz sie meczyl.
1
@SeeleyBooth tez sie domyslam.
0
@SeeleyBooth no wlasnie nie . 2 dni bez jerby, tylko kawa i kawa zbozowa i tu takei cos. Omamy.
0
@Colon Taki slaby wzrok mam, ze cos takiego tu przeczytalem, a moze bardziej sila sugestii lambrowych dyskusji.
36
PiS nie sprzeda Neymara.
4
@LaSTeR Cienka Czerwona Linia.
0
Silowanie na reke: Devon Larratt VS Shaq, Thor and Wiley.
2
@Arkon @Hiacynk Bayern i Marsylia najbardzie sie z nim kojarza.
Do Monaco nic nie mam, wielu fajnych zawodnikow tam gralo.
1
@don'T.R.I.P.e Kilka lat temu ogladalem "Maradona Zloty Chlopak" na YT - swietna sprawa, ale ten tez obejrze.
0
@Arkon Papin tez tam gral?
2
Ankieta - telefony komorkowe.
https://strawpoll.com/67kbyfxp
0
Ramos R9 czy Ramos MOS1 Max?
1
@Homeopata8989 @fcbarcafan19 @Avada Kedavra @Arkon
2016
https://www.telegraph.co.uk/content/dam/football/2016/12/06/ss-composite-image-2016-12-6-10-17_trans_NvBQzQNjv4BqqVzuuqpFlyLIwiB6NTmJwfSVWeZ_vEN7c6bHu2jJnT8.png?imwidth=1400
1
@Homeopata8989 @fcbarcafan19 mozna sie pokusic o ulozenie inneg skladu, ale mnie sie nie chcialo i gotowca wzialem. :)
1
Jaki wynik w dwumeczu? Pld Ameryka vs Europa
https://pictures.trbna.com/image/d5a594d8-ea9a-43d8-9b54-5cf514db1402
https://pictures.trbna.com/image/708e35f5-f1a2-47b7-a34d-3cc9885f6a3e
0
@VenoM tylko Fargo.
6
@BarcaInfo nie pojawia się często , właściwie prawie nigdy, w zestawieniach najlepszyvz składów wszechczasów (oprócz MŚ 94), ale ten zawodnik to skarb.
15
Jedna szklanka, jedno koryto.
@tmrz_: Bosak i Biedroń piją z tej samej szklanki?????? https://x.com/tmrz_/status/1256568172360196097/photo/1
0
@RichardWinters Arizonke kojarze ;), a tego pierwszego nie.
0
@mateuszdabski zdecydowanie.
1
@kazbychu Top Trojki leci? To pewnie Bohemian albo Brothers in Arms :D
0
@MesQueUnClub_87 Baraka z muzyka Dead Can Dance?
0
@mateuszdabski Powiem Tobie, ze jest mnie akcji, ale mnie sie bardo podobalo juz po drugim czy trzecim odcinku - cenimlem sobie, ze nie chca nasladowac BB. A pozniej, tak jak piszesz. Swietnie dobrane role i charaktery.
0
@YoNoEntiendoNada Bowling for Columbine ogladalem - dobry. Free Solo - inne sobie zanotuje.
Louis Theroux robi tez dobre dokumenty.
1
@MichalZZZ Juz kiedys pytales ;) BCS to jest rewelacja po prostu. Saula poznajemy z innej - glebszej perspektywy, oglada sie swietnie, jest wszystko, co trzeba - ogladalem juz dwa razy.
SoA nie znam, ale przypuszczam , ze to inne typy serialu. Niektorzy polecaja.
1
Najlepsze filmy dokumentalne, ktore widzieliscie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kerouac Pierszy to byla rewelacja, drugi dopiero zaczalem, ale juz tak nie wciaga.. lepszy bedzie?
0
@tadzik447 zapomnialem, ze ta jego bramka to byla kopia akcji ze spalonym.
0
wchodzi on, moim zdaniem talent.