Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ramos9248 @DLFCB @Commando @Hiacynk
wlasnie czytam, ze na serce. Mlodo, ale wygladal 5 dych.
1
@Kapitan hawk tam to jade z Toba, ale mam skladaka.
0
Gdzies obilo mi sie o uszy nazwisko Kimbo Slice. Czy to legenda MMA, ktos przyblizy?
@Kajtek77 @Chwytliwy ?
1
@Kapitan hawk fajna akcja.
0
@jaras121 z gorylem, to chyba zaden czlowiek nie mialby szans bez broni.
0
@dominik127pl brutal
0
@Kapitan hawk slynna Highway to Hell? A jajka jak, w jakim czasie, czy lajt?
29
Silne zwierzaki,
1. żuk gnojowy - podniesie ciezar ok 1000 krotnie większy od swojej wagi. Jeśli człowiek chciałby zachować podobne proporcje, to ważąc 70 kilogramów, musiałby podnieść aż 80 ton
2. Rohatyniec nosorożec, rohatyniec garbarz (skarabeusz) owad z rzędu chrząszczy - 850 ciezar swojego ciala, czyli w przelozeniu na nas mniej wiecej podniesienie wagonu osobowego.
3. Mrowka (Leafcutter) 50 razy czyli czlowiek podnoszacy malego hipopotama
4. Goryl - podniesie ciezar ok 10 krotnie przekreczajacy wlasny.
Szacuje sie, ze goryl bylby w stanie wycisnac na laweczcze ok 2 ton.
1
Sila sile nierowna, pewnie tez brak techniki itd.
Gora z GoT - Hafthor Bjornsson (rekord w martwym ciagu 501 kg) przegrywa z Devonem.
1
@Arkon Dla mnie minimalnie Dani, ale niezbyt wiele, Cafu tez gigant. Aldair zapomniany, moim zdaniem nie slusznie.
1
@Arkon Aldair, Cafu, Maicon :)
0
@sebasek99 "A nie wybrany od tak, a w rzeczywistości nic się z tym nie wiąże, nie ma się żadnej refleksji związanej z tą twórczością" - tylko skad Ty to mozesz wiedziec, czy ktos nie ma refleksji, tylko dlatego, ze niczego nie napisal? NIe wiesz, co dana osoba laczy z danym kawalkiem.
No ale wlasnie tutaj sam sobie odpowiadasz - tu nie chodzilo o to czy ktos jest koneserem czy nie. I absolutnie nie trzeba wrzucac wszystkich na dana litere. U mnie zawsze jest miedzy 5 a 20 na kazde litere, a to znaczy, ze wiecej artystow nie znam niz znam.
Argumentowac mozna bylo, ale nie byl to wymog, kto chcial to argumentowal, a kto nie to nie.
Jeden mial bedzei 50 artystow na dana litere, a drugi jednego i nie mozna wartosciowac, czy 50 to puste i masowe podejscie.
MOgles dac przyklad i pokazac , jak Tobie by sie taka lista podobala, ale byles zajety.
Ja mam pamiatke skopiowana w wielu playlistach,
,Tak tak ten cykl muzyczny moze mial zbyt wygorowany naglowek - "zapraszam do dyskusji" jakas wielka dyskuja to nie byla, lecz luzna wymiana ulubionych wykonawcow.
To, ze Cie to mogla nudzic, to moge przeciez zrozumiec. Zaluje, ze nie wrzucales czegos w swoim stylu - krotki opis i jeden, dwoch wykonawcow, ale Hanie Glass zapamietalem.
0
@sebasek99 W kazdym razie szkoda, ze nie wstawiales swoich rzeczy.
0
@sebasek99 Stad : "No to można dokonać selekcji i wybrać jeden, dwa lub trzy zespoły. Nie trzeba przecież udawać alfy i omegi znającej wszystko".
Tak jak wyzej napisalem - masowe wpisywanie (a bylo max kolo 20 wpisow) nie musi oznaczac masowego podejsicia - mowie za siebie - u mie tak nie bylo - kazdy wykonawca to wazny element mojego zycia. Jesli uwazsz to zapuste, to jest to tylko zalozenie - i nie musi ona byc prawdziwe,
Moglas po prostu napisac tak jak uwazalesz za sluszne, moze inni by to podlapali, a i tak kilka osob w taki sposob wpisy swoje realizowalo.
Muzyka i tak sie na koncu broni sama, chociaz czasem mowienie o niej dodaje odpowiedniego smaczku.
0
@liberoFCB przeciez to tylko zabawa, ale tendencja pewnie by sie utrzymala.
0
@Bobo25 ja nie,
0
@sebasek99 Ale skad to zalozenie, ze ta muzyczna burza mozgow, to chec mierzenia sie z kims? Mogles wpisac jednego artyste, opisac przemyslenia, innych nie czytac i juz. - nie musialbys sobie kreowac kogos z kims sie mierzysz (alfa omega). Nikt tu chyba muzykologiem nie jest, a nawet gdyby byl, to ludzie wpisywali swoje ulubione (emocjonalne) rzeczy i tyle, bez zbednego muzycznego intelekutalizowania, ale i na to miejsce by sie znalazlo. Co w tym zlego, ze bylo ich 10, 5, 14?
A co do prawdziwego pisania, to akurat o tym tez kiedys pisalismy (min przy okazji Zappy) - dostepnosc muzyki to jej blogoslawienstwo, ale i przeklenstwo ale czy ktos kilka razy slucha utwor, czy kogo chlonie, czy tez analizuje, to juz kazdy sam musi wiedziec jak lubi slucha - najwyzej straci pare fajnych smaczkow, ale swiat sie nie zawali.
0
@sebasek99 Przemyslenia i osobisto - emocjonalne wpisy tez byly, chociaz nie w wiekszosci. Bardzo dlugo by to trwalo, by napisac cos np. o 10 wykonawcach, ktorych sie lubi, a zaczynaj sie na jedna z popularniejszych liter.
1
@sebasek99 To mogles jeden wpisywac lub dwa. Fakt, ze mialem mase do czytania, nie mowiac od odsluchaniu, ale akurat to lubie.
2
@CatalanVeBFCB chinsko - niemiecka, bo w komorkach Szaomi wygralo.
0
@Transu96 zbyt surowy jestes.
0
@Transu96 jakie kradzione, jakie kradzone. @lucas/catalan byl w zastepstwie. @zawsze_barca
0
@sebasek99 A mnie sie marzy rozpoczecie trzech goracych dyskusji w tym samym dniu.
ps. co tak rzadko bywales w cyklu muzycznym?
0
@Batys W sumie Messi fajnie by w Maluszku wygladal i stylowo, tak na trening, mega sprawa.
@Transu96 tu jest Twoje Paseratti
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462779#comment-8462779
0
@Avada Kedavra Zalezy od tego czy posiadaja komrke od Xiaomi.
4
Jeżdżę samochodem marki:
https://strawpoll.com/65db2g8f
0
@VenoM Dzieki za ten plusik, liczylem na dwa. Twopluses.
6
Xiaomi, Samsung oraz Huawei to najpopuarniejsze marki komorek na LR.
https://strawpoll.com/67kbyfxp/r
1
@MichalZZZ to przynajmiej ma ten serial walor nasenny :)
1
@MichalZZZ To jest dla mnie wniklwy portret James McGill, jego brata i kilku innych wybitnych aktorow, ktorych tak zagralo. Duzo jest o sadownictwie, o malych przekretach, a potem pojawia sie... Nie bede wiecej zdradzial.
Ale nie mecz sie, bo szkoda czasu - jest masa innych prodkukcji, to ze na mnie zrobil wrazenie, to nie znaczy, ze na Tobie musi. Zalezy czego oczekujesz i co chcesz ogladac - jesli w tej chwili oczekujesz zageszczonej akcji, czy czego w rodzaju esencji bulionowej, ktora rozpuszczasz w 250 ml wody, to BCS nie jest taka eksplozja - to raczej bardzo powoli, pyrkajacy sobie rosol - na koncu bardzo smaczny.
Reklamacji oczywiscie nie przyjmuje :)
ps. tak, rzadko spie. :)
Dawno nie widzialem tak dobrze pokazanej relacji rodzienstwa - tzw dwoch braci.
@kolo123 ulubiony sezon?