Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BlaseR9 lubie Gilmoura, bo sie nie popisuje, a jest nieslychanie dobrym gitarzysta. I nie ma problemu z melodiami.
@semafor wszystkie linki bardzo zaciekawily
@boixos1944
@krzychu1526 DonGuralesko kojarze z teledysku z Urbaniakem.
@TheHalfBard wiekszosci wykonawcow nie znam
ps zapomnialem o Trevor Dunn
@Ermitano a jakim utworem zaczela sie Twoja przygoda z DCD? Moja z "Carnival is Over" - chwycilo i nie puscilo do dzis.
1
@FearTheBeard @Kapitan hawk tutaj jest teledysk do sosu pomidorowego
Hudson i Kelly wspolpracowali ze Stevem Roachem, a Divination to dwuplytowy album pod wodza Billa Laswella.
17
To, że Romek Riquelme lubił siatkowć to każdy wie, ale tego jeszcze nie widziałem.
0
@tristan87 hehe
1
@JimMorrisonFCB Czuje, ze bedzie dobry mecz. Male szanse widze, ale powalcze!
1
@tristan87 przeciez nadal to robi.
0
@tristan87 Holownia spiewal, czy co robil?
0
@tristan87 i jaki ma talent, wygral ten teleturniej?
0
@tristan87 serio?
0
@dafik85 U mnie scisla czolowka seriali, ale nie kazdemu przypadl do gustu.
4
@Mns21 Holownie to kojarze glownie z klotni z Cejrwoskim na tematy wiary oraz kosciola. WC chyba go dam probowal ustawiac.
3
@dafik85 Ten serial wymiata po prostu. Ja mam pare odcinkow przed soba.
Fargo pewnie znasz.
0
@tadzik447 @kolo123 @Zoker
Jestem na drugim sezonie FTWD. Mam mieszane uczucia co do obsady, srednio to wyglada, szczegolnie ci mlodzi chlopacy, ale reszta tez nie powala. Laska tylko dosc ladna jest.
14
W sumie kibicujemy klubowi, mowimy nawet - zaden zawodnik nie stoi ponad klubem. Jedank bywaja momenty (szczegolnie chyba gdy jestesmy mlodsi), w ktorych to jakis gracz przyciaga nasza uwage, a dopiero potem jego klub. Taka historie moze opowiedziec wielu, ktorzy pokochali Barce dzieki...Ronaldinho.
4
@Europejczyk1980 Jest na LR pewna grupy trzymajaca wladze (raczka raczke myje) i potrafi ona nawet redaktora wykurzyc. :)
0
@Walker no tak.
Chyba zlego linka wrzucilem
@kazbychu cos ten link...
0
@Varg Szkoda, ze linkow nie ma.
Deadmouse znam I remember w mega wersji 5vela
0
#D#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8460295#comment-8460295
0
#C#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8457782#comment-8457782
0
#B#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8454790#comment-8454790
0
#A# oraz Cyfry
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588
0
#Z#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8450364#comment-8450364
0
#W# #Y#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8447785#comment-8447785
0
#V# #X#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8445237#comment-8445237
0
#U#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8442864#comment-8442864
0
#T#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
0
#S# i #Ś#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8438258#comment-8438258
0
#R#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007
0
#P# i #Q#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433209#comment-8433209
0
#O#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469