Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker Pieprzyk wiekszy niz Cindy Crawford.
0
@BarcaInfo Co za ebnięcie.
0
@wlodek54 @Draqulius @boixos1944 @Chakalaka @Walker @Ermitano @Slazmi
Aphrodite's Child ktos sluchal? Ja nie moglem sie jakos przekonac.
0
@krzychu1526 Ciary przy Zimmerze.
0
@ściah to chociaz nr telefonu zostaw.
Wszystkiego dobrego.
Jorge Campos i ja.
1
@boixos1944 Cannoball to byl potwor.
@sebo939 Them Bones mogloby spokojnie jako czolowka The Walking Dead sluzyc.
@kazbychu Amputacja jaka okladka :), a atancja podobna do okladni AiC. Aurora ciekawie. Widze, ze tez 1125 wymieniles. A Assassin of God kojarze. Teks grzybiarzy mnie rozwalil.
@Ermitano Aphex Twina wstawilem dwa razy , bo pod R tez :) czy pod J nie pamietam Richard D. James.
@El dominatore A Tribe Called Quest nawet dobrze znam bo kuzyn duzo sluchal.
DJ Aphrodite daje rade.
@wlodek54 to raczej na pobudzenie :)
1
@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra a Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor
0
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor n Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
1
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
7
♪ Muzyczny alfabet ♪ - litera #B# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #A# oraz #Cyfry# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@Arkon akurat nie znam tego zespolu, troche ze slyszenia.
0
@Kapitan hawk hehe
0
@Slazmi a wlasnie. On ostatni zyjacy z ELP?
3
@Chakalaka Arta Blakey mialem kiedys na takiej pierwszej jazzowej kompilacji, fajne przypomnienie, Al Green oczywiscie Pulp Fiction. Alicja oczywiscie tez w topie.
@Kapitan hawk no jest klimacik
@Slazmi Atomic Rooster, skad oni byli?
@Nigaki pomimo pieknego wokalu Wettona z wczesniego King Crimson, to Asia (Joasia) jakos mnie omija, a raczej te grupe...
@Ermitano ale Anatheme przypomnialas. A podczas sluchania Dance of the Dream Man chyba wszyscy widzimy karzelka...
@FearTheBeard 4 Non Blondes - ale oni jeden hit mieli - niepokonany. A jak nowe Anathemy, bo juz nie slucham? Dobrze, ze juz nie musze AIR wymieniac :) oraz Arcane. Altusa i Asure oraz Alpha Wave Movement sobie zaznaczylem
@Persyfl - zapisalem
Dodam jesczcze kurcze potezna ta litera, a nawet @boixos1944 jeszcze nie bylo:
① Aphex Twin
② Alio Die
③ Aquavoice
④ Autechre
⑤ Art Zoyd
⑥ Air Sculpture
⑦ Ash Ra Tempel
⑧ Amon Düül II
⑨ the Art of Noise
⑩ Acid Drinkers
⑪ Acoustic Alchemy
⑫ Archive
-----------------------------------------
⑬ 1125
⑭ 4hero
⑮ 801
0
@th@les i jak, ciagle taki szybki?
1
@PatrychoO cykl jest kontynuacja cyklu prowadzonego przez jednego z uzytkownikow, ktory jest nieobecny. Wtedy skonczylismy mniej wiecej na E - jest wiele interakcji wiec zrobimy jednak caly, a nie skrocony alfabet.
TAk grupy i wykonawcy, a nie utwory.
0
@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204
1
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
5
♪ Muzyczny alfabet ♪, litera #A# oraz na prosbe ●CatalanVeBFCB● ulubieni wykonawcy, ktorych nazwy zaczynaja sie cyframi / znakami i innymi takimi.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
Litera #Z# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8450364#comment-8450364
0
@FearTheBeard W obydwu byl wlasnie Fred Frith.
1
@tristan87 a ja zawsze myslalem, ze zapalniczka jest do otwierania piwa...
1
@Danny Gaucho rozbija sie.... z szoferem.
2
Wasze ulubione rzeczy, ktore maja z zalozenia inne zastosowanie, ale lubicie ich uzywac do czegos innego?
O co chodzi? Np. koncowka ostrego noza ladnie odkreca male srubki.
#lifeHacks