0

@Walker Pieprzyk wiekszy niz Cindy Crawford.

0

@BarcaInfo Co za ebnięcie.

0

@wlodek54 @Draqulius @boixos1944 @Chakalaka @Walker @Ermitano @Slazmi
Aphrodite's Child ktos sluchal? Ja nie moglem sie jakos przekonac.

0

@krzychu1526 Ciary przy Zimmerze.

0

@ściah to chociaz nr telefonu zostaw.
Wszystkiego dobrego.
Jorge Campos i ja.

1

@boixos1944 Cannoball to byl potwor.
@sebo939 Them Bones mogloby spokojnie jako czolowka The Walking Dead sluzyc.
@kazbychu Amputacja jaka okladka :), a atancja podobna do okladni AiC. Aurora ciekawie. Widze, ze tez 1125 wymieniles. A Assassin of God kojarze. Teks grzybiarzy mnie rozwalil.
@Ermitano Aphex Twina wstawilem dwa razy , bo pod R tez :) czy pod J nie pamietam Richard D. James.

@El dominatore A Tribe Called Quest nawet dobrze znam bo kuzyn duzo sluchal.
DJ Aphrodite daje rade.
@wlodek54 to raczej na pobudzenie :)

7

♪ Muzyczny alfabet ♪ - litera #B# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #A# oraz #Cyfry# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Arkon akurat nie znam tego zespolu, troche ze slyszenia.

0

0

@Slazmi a wlasnie. On ostatni zyjacy z ELP?

3

@Chakalaka Arta Blakey mialem kiedys na takiej pierwszej jazzowej kompilacji, fajne przypomnienie, Al Green oczywiscie Pulp Fiction. Alicja oczywiscie tez w topie.
@Kapitan hawk no jest klimacik
@Slazmi Atomic Rooster, skad oni byli?
@Nigaki pomimo pieknego wokalu Wettona z wczesniego King Crimson, to Asia (Joasia) jakos mnie omija, a raczej te grupe...
@Ermitano ale Anatheme przypomnialas. A podczas sluchania Dance of the Dream Man chyba wszyscy widzimy karzelka...
@FearTheBeard 4 Non Blondes - ale oni jeden hit mieli - niepokonany. A jak nowe Anathemy, bo juz nie slucham? Dobrze, ze juz nie musze AIR wymieniac :) oraz Arcane. Altusa i Asure oraz Alpha Wave Movement sobie zaznaczylem
@Persyfl - zapisalem

Dodam jesczcze kurcze potezna ta litera, a nawet @boixos1944 jeszcze nie bylo:

① Aphex Twin


② Alio Die

③ Aquavoice

④ Autechre

⑤ Art Zoyd

⑥ Air Sculpture

⑦ Ash Ra Tempel

⑧ Amon Düül II

⑨ the Art of Noise

⑩ Acid Drinkers

⑪ Acoustic Alchemy

⑫ Archive

-----------------------------------------
⑬ 1125

⑭ 4hero

⑮ 801

0

@th@les i jak, ciagle taki szybki?

1

@PatrychoO cykl jest kontynuacja cyklu prowadzonego przez jednego z uzytkownikow, ktory jest nieobecny. Wtedy skonczylismy mniej wiecej na E - jest wiele interakcji wiec zrobimy jednak caly, a nie skrocony alfabet.

TAk grupy i wykonawcy, a nie utwory.

5

♪ Muzyczny alfabet ♪, litera #A# oraz na prosbe ●CatalanVeBFCB● ulubieni wykonawcy, ktorych nazwy zaczynaja sie cyframi / znakami i innymi takimi.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

Litera #Z# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8450364#comment-8450364

0

@FearTheBeard W obydwu byl wlasnie Fred Frith.

1

@tristan87 a ja zawsze myslalem, ze zapalniczka jest do otwierania piwa...

1

@Danny Gaucho rozbija sie.... z szoferem.

2

Wasze ulubione rzeczy, ktore maja z zalozenia inne zastosowanie, ale lubicie ich uzywac do czegos innego?
O co chodzi? Np. koncowka ostrego noza ladnie odkreca male srubki.

#lifeHacks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?