Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise Mam nadzieje, ze czytales cykl muzyczny, bo wlasnie wiele takich zespolow sie pojawilo. Litera #D# niedlugo nadejdzie, wiec zapraszam do dyskusji.
Saxon? Kojarze Olivera.
0
@Cochise Tak tez wielu, a moze nawet wiekszosc ludzi polityke trakutje - jako rozrywke.
"Polityka jest jedną z gałęzi przemysłu rozrywkowego." F.Z.
1
@kerouac Sowa jestes?
2
@badej60 Wiekszosc dyskusji to Dzien Swistaka.
1
@Nigaki Space, the final frontier.
0
@FearTheBeard swietny ten A Produce.
0
Jakie sluchawki douszne TWS (true wireless) polecacie?
cechy:
- fajnie gdyby mozna bylo prowadzic za pomoca nich rozmowy telefoniczne rowniez na zewnatrz - i chyba tu juz schody sie zaczynaja.
- dobrze gdyby nie wystepowala opoznienie (lag) podczas grania lub ogladania np.YT (aptx, aac?)
- moge tez sluzyc do malych aktywnosci ruchowych
- bass moze byc, ale nie dominujacy
- cena max 300 zl
5
"- Witam panie, co tam porabiacie?
- Ogladamy 2020 sezon Ziemi, zaczyna robic sie ciekawie?"
https://waikanaewatch.files.wordpress.com/2020/03/aliens.jpg?w=529
1
@macio_944 miedzy innym ten tez znalazlem.
0
@macio_944 nie podales linkow, ale chyba dobre utowry znalazlem. Tak, bardzo ciekawie to brzmi.
0
@tristan87 nie no, nie przesadzaj. Wiadomo, skoro tak uwazasz, to tak bedzie, ale za drugim traci troche, a PItbull nie (jak dla mnie).
1
@tristan87 mozna obejrzec. nie jest zly, a w porywach nawet dobry.
0
@krzychu1526 Al Green Pulp Fiction :)
Dobrze, ze Armstronga wymieniles, bo nie ma chyba na swiecie trebacza, ktory przeszedlby obok niego obojetnie.
Album "Pump" Aeorosmith jest bardzo dobry.
0
@krzychu1526 Beyonce niezla lacha jest, Bianca tez to brzydkich nie nalezy a Billie Holiday to miala tak zaisty ten glos.
Anita Baker - tego nie bylo w jakims filmie?
0
@NeroTFP @Stoiczkow no i slynna "Kuroniówka"
2
@Kapitan hawk Istnie szalenstwo. Dobrze sie slucha.
0
@PatrykBarca niestety nie kojarze. Klasyk?
0
@Draqulius Mnie sie klimat tego teledysku podobal, Takie dzieci kwiaty i mila meodia. A moze po prostu infantylny jestem?
1
@sebo939 "odpowiedzialem Tobie" chyba powinno byc :
@fcbarcafan19 Meet Me Half Way mialem na mysli :)
0
@Walker Wymienil go @Varg - chyba w tym samym czasie pisalem, dlatego nie widzialem.
0
@Draqulius @wlodek54 no i Vangelis :), ale przebic sie nie moglem - moze za malo slyszalem
0
@semafor
@semafor Brutal Truth chyba kojarze mocno metalowo.
1
@fcbarcafan19 Meet me Half mi sie zawsze podobalo.
@sebo939 odpowiadalem tez do Ciebie odnosnie Blue Oyster, ale juz sie nie pomiescilo
@Chakalaka . @Ermitano @Draqulius @Slazmi @Walker @boixos1944 @CatalanVeBFCB @BlaseR9
Do ktorego albumu Black Sabbath najczesciej wracacie?
7
@TheGoldenEleven Czym zasluzylem na "Colonku"? :) Ciesze sie z the Beatles, bo wiele, bardzo wiele im zawdzieczamy. @Draqulius Blind Melon mieli ten teledysk z pszczolka? Za Blue Oyster Cult nigdy sie niestety nie zabralem
@BlaseR9 the Black Crowes - zapomnialem o nich
@Kapitan hawk dobrze, ze Björk wstawiles i jeszcze jaki utwor
@wlodek54 Budgie kilka kapitalnych utworow, nawet Metallica byla pod wrazeniem (Bredfan) @Slazmi
@Chakalaka Planet Caravan ma u mnie szczegolnie miejsce, Stonhenge tez. Booker T. ale nutka.
@kazbychu Belphegor - to taka mocniejsza wersja okladki The Residents - God in Three Persons. W Bieliznie to ten od Haiku i jeden glupi dowcip?
Bad Manners :D
@FearTheBeard Biosphere to jest zupelnie kompletny odlot, album Substrata np, z ktorego zapodales utwor.
Babilon Zoo, one hit wonder?
@boixos1944 ja tez mam ulubionych perkusistow (trzech) na B. - na dole linki i nawet jednaz zbieznosc nazwisk :)
Benson tez jest niesamowity, a o Arcie wczoraj pisalem. Mlodzi bracia Becker mieli taki zespol..... i my wylecialo z glowy, pewnie pamietasz.
Do tych wspanialych linkow dodam:
① Michael Brook http://tiny.cc/ls9vnz
② Harold Budd http://tiny.cc/6v9vnz
③ Bohren and der Club of Gore http://tiny.cc/wx9vnz
④ Boards of Canada
⑤ Baumann Peter
⑥ Belew Adrian
➤
➤
⑦ Buckethead
➤
➤
⑧ Terry Bozzio
⑨ Bruford Bill
➤
➤
⑩ Bonham John
⑪ Babe Ruth
⑫ Bill Laswell
⑬ Byron Metcalf
⑭ Beck
⑮Basia
⑯Tomas Bodin, czyli jak moglo Flower Kings brzmiec bez wokalu.
⑰ Bloom Daniel
⑱ Buckshot LeFonque
Honorowe wspomnienie:
Bowie David,
Jeff Beck,
Band of Gypsys,
The Birthday Party,
Bathory,
Bal -Sagoth,
Bijelo Dugme (Bregovic), ,
Barcley , - James - Harvest
Black Tape for a Blue Girl,
Thom Brennan, ale byl juz pod #T# dzieki @ Fear The Beard
0
@Walker Pieprzyk wiekszy niz Cindy Crawford.
0
@BarcaInfo Co za ebnięcie.
0
@wlodek54 @Draqulius @boixos1944 @Chakalaka @Walker @Ermitano @Slazmi
Aphrodite's Child ktos sluchal? Ja nie moglem sie jakos przekonac.
0
@krzychu1526 Ciary przy Zimmerze.
0
@ściah to chociaz nr telefonu zostaw.
Wszystkiego dobrego.
Jorge Campos i ja.
1
@boixos1944 Cannoball to byl potwor.
@sebo939 Them Bones mogloby spokojnie jako czolowka The Walking Dead sluzyc.
@kazbychu Amputacja jaka okladka :), a atancja podobna do okladni AiC. Aurora ciekawie. Widze, ze tez 1125 wymieniles. A Assassin of God kojarze. Teks grzybiarzy mnie rozwalil.
@Ermitano Aphex Twina wstawilem dwa razy , bo pod R tez :) czy pod J nie pamietam Richard D. James.
@El dominatore A Tribe Called Quest nawet dobrze znam bo kuzyn duzo sluchal.
DJ Aphrodite daje rade.
@wlodek54 to raczej na pobudzenie :)