0

Jean Luc Ponty!

2

@CatalanVeBFCB to cos na pewno pomieszalem.
@sebo939 Def Leppard - ulubiona kapela mojego kuzaja.

0

@boixos1944 Bylem ciekaw, co Davisa dasz.
Jak czeski Pat, to jeszcze brakuje Mat :)
Indukti to moze byc cos dla mnie.
Ruda pani bardzo ladna.

0

@Ermitano Coals mnie zaciekawilo.

0

@Draqulius za kazdego Davida bardzo szanuje, szczegolnie Byrna i Gilmoura.
The Drzwi ;). Dajango tez wymiata
@FearTheBeard DCD - jak wyzej, poklony (die Toten Ärzte - jak wyzej). Dargaard tez ciekawy. Daft Punk mial tez ten teledysk jak babcia spaghtetti robi? Die Toten Ärzte?
@Stoiczkow - grozna historia
@Cochise - to ten, ktory ma licencje pilota?

5

@Walker Latwe to nie bylo do odgadniecia. Czy w "Ugly Boy" nie samplowali z Aphexa? ➤


@Gwyn ktos ostatno wrzucal wlasnie te wersje.
@Chakalaka Sultans of Swing, ale to jest ogien, tak samo z Take Five Brubecka.
@Kapitan hawk W Niemczech popularni sa tez die Ärzte. I podobno powstal projekt die Toten Ärzte, ale nigdy tego nie sluchalem. Daft Punk tez swietna sprawa.
@TheGoldenEleven ale intro w Money for Nothing - takie krociutkie, a tak mi zassze bebenki rozwala.
@Ermitano Dead Can Dance zajmuje u mnie szczegolne miejsce, no i te utwory, ktore dobralas - miodzio. Down moge tez w nieskonczonosc sluchac. Dark Buddha ciekawi, Dopelord tez "Dry Hitler", Faith no More mieli "Crack Hitler" :)
@CatalanVeBFCB Deftones, czy oni nie byli na poczatku swietni, a potem sie rozjechali? Dozer fajny.
@wlodek54 Dudi :)
@kazbychu Death ma to brzmienie.. Kurde ten Deuter. Defekt Muzgó nawet kojarze. Butapren :)
@Nigaki ja wiem, ze to Twoj ulubiony.

Dodam, na szczescie dzis nie tak duzo:

➊ David Hudson



➋ David Torn


➌ Divination


➍ DJ Shadow


➎ Dolphy Eric


➏ (Eric Dolphy Memorial Barbecue) XD


➐ David Kelly


➑ Davis Miles


➒ Dvorak Thomas


☆Honorowe wspomnienia☆:

Dog Eat Dog
Doobie Brothers
De Phazz

0

7

Przedostatnia litera ♪ muzycznego analfabetu ♪ - #D# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #C# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8457782#comment-8457782

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Colon zapomnialem jeszcze o J. J. Cale oraz Cockney Rebel.

1

@lucas/catalan Coz tu mozna dodac? Dulce de leche, ladna pani.

0

@Nigaki Ja tez ma duzy sentymet Collinsa.

0

@boixos1944 Colaiuta z Zappa gral. Prawie cale reszte , ktora wymieniles tez bardzo lubie.

1

@semafor Car Bomb ciekawe. Don Cherry oczywiscie tez.

0

@TheHalfBard Caravan Palaca - ciekawe teledyski.

0

@kazbychu Cumbia to chyba Cejrowski polecal ;)
Clannad to jest masakra - czolowka Robin Hooda. Mega dobre.

0

@krzychu1526 Arthur niesamowicie brzmi . The Corrs ladne kobiety. Zapomnialem, ze w the Commodores Lionel Ritchie spiewal.

1

@Arkon Slyszysz Sevilla myslisz - Maradona ;)
Suker, Banega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?