Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#N#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427248#comment-8427248
0
#M#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478
0
#L # #Ł#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8421340#comment-8421340
0
#K# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360
0
Jean Luc Ponty!
0
#J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147
0
#I# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363
0
@Colon Litera #F# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8407044#comment-8407044
#H# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098
2
@CatalanVeBFCB to cos na pewno pomieszalem.
@sebo939 Def Leppard - ulubiona kapela mojego kuzaja.
0
@boixos1944 Bylem ciekaw, co Davisa dasz.
Jak czeski Pat, to jeszcze brakuje Mat :)
Indukti to moze byc cos dla mnie.
Ruda pani bardzo ladna.
0
@Ermitano Coals mnie zaciekawilo.
0
@Draqulius za kazdego Davida bardzo szanuje, szczegolnie Byrna i Gilmoura.
The Drzwi ;). Dajango tez wymiata
@FearTheBeard DCD - jak wyzej, poklony (die Toten Ärzte - jak wyzej). Dargaard tez ciekawy. Daft Punk mial tez ten teledysk jak babcia spaghtetti robi? Die Toten Ärzte?
@Stoiczkow - grozna historia
@Cochise - to ten, ktory ma licencje pilota?
5
@Walker Latwe to nie bylo do odgadniecia. Czy w "Ugly Boy" nie samplowali z Aphexa? ➤
@Gwyn ktos ostatno wrzucal wlasnie te wersje.
@Chakalaka Sultans of Swing, ale to jest ogien, tak samo z Take Five Brubecka.
@Kapitan hawk W Niemczech popularni sa tez die Ärzte. I podobno powstal projekt die Toten Ärzte, ale nigdy tego nie sluchalem. Daft Punk tez swietna sprawa.
@TheGoldenEleven ale intro w Money for Nothing - takie krociutkie, a tak mi zassze bebenki rozwala.
@Ermitano Dead Can Dance zajmuje u mnie szczegolne miejsce, no i te utwory, ktore dobralas - miodzio. Down moge tez w nieskonczonosc sluchac. Dark Buddha ciekawi, Dopelord tez "Dry Hitler", Faith no More mieli "Crack Hitler" :)
@CatalanVeBFCB Deftones, czy oni nie byli na poczatku swietni, a potem sie rozjechali? Dozer fajny.
@wlodek54 Dudi :)
@kazbychu Death ma to brzmienie.. Kurde ten Deuter. Defekt Muzgó nawet kojarze. Butapren :)
@Nigaki ja wiem, ze to Twoj ulubiony.
Dodam, na szczescie dzis nie tak duzo:
➊ David Hudson
➤
➤
➋ David Torn
➌ Divination
➍ DJ Shadow
➎ Dolphy Eric
➏ (Eric Dolphy Memorial Barbecue) XD
➐ David Kelly
➑ Davis Miles
➒ Dvorak Thomas
☆Honorowe wspomnienia☆:
Dog Eat Dog
Doobie Brothers
De Phazz
0
@Cochise @Varg @TheHalfBard
1
@kuba505 @FearTheBeard d rd @Avada Kedavra ada @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor @TheGoldenEleven @ClassicRock
2
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore do @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky y @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor n Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
1
@bady48 @Kapitan hawk hawk n hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
7
Przedostatnia litera ♪ muzycznego analfabetu ♪ - #D# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #C# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8457782#comment-8457782
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@Colon zapomnialem jeszcze o J. J. Cale oraz Cockney Rebel.
1
@lucas/catalan Coz tu mozna dodac? Dulce de leche, ladna pani.
0
@Nigaki Ja tez ma duzy sentymet Collinsa.
0
@boixos1944 Colaiuta z Zappa gral. Prawie cale reszte , ktora wymieniles tez bardzo lubie.
1
@semafor Car Bomb ciekawe. Don Cherry oczywiscie tez.
0
@TheHalfBard Caravan Palaca - ciekawe teledyski.
0
@kazbychu Cumbia to chyba Cejrowski polecal ;)
Clannad to jest masakra - czolowka Robin Hooda. Mega dobre.
0
@krzychu1526 Arthur niesamowicie brzmi . The Corrs ladne kobiety. Zapomnialem, ze w the Commodores Lionel Ritchie spiewal.
1
@Arkon Slyszysz Sevilla myslisz - Maradona ;)
Suker, Banega.